Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
děkuji,Natka Amču zbožnuje,měla vždycky ráda děti no a ta menší jí někdy zlobí tahá vlasy,ale objímá jí a dělá malá:-)je výhoda,že je mezi nima tolik let pomáhá mi,a je to fajn
Profilova fotka
Přítelově dceři je 10 a je to úplně to samé. Pořád by ji chtěla chovat... a největší radost jí dělá, když může chodit s Adélkou v náručí :-). Připadá si jak dospělá. Pořád ji pusinkuje... Je z ní unesená :-).
jo děti jsou fajn:-)ale už žádný nechci dvě stačí:-)a už jsem stará:-)jak chceš ty medvídky,dáš dva na jedno auto,nebo je rozdělíš?
Profilova fotka
právě nad tím pořád přemýšlim. Říkala jsem si, že by mohl být každý zvlášť a po obřadu bych je řidělala k sobě. Ale někde v eshopu jsem četla, že jsou spojení, tak ještě uvidíme. Musela bych pak asi koupit přítelovi cilindr na auto.
no já taky nevím kam je dám,mi je máme od sebe:-)a šerpy s cilindrem mít nebudem jen ty kola s pediku a na nich růže,aby se schovala přísavka.
Profilova fotka
Musím konečně vybrat a objednat ty medvítky. Ještě se rozmýšlím nad tím na dort. Ale asi ho vezmu s tou slavobránou. Moc se mi líbí :-).
Profilova fotka
Šerpu asi budu chtít, ale stejně se to všechno ještě mockrát změní :-).
no jsou pěkný obě,takže bych taky nevěděla.jak vydržíš tak dlouho být vzhuru?když holky byly malý tak nespaly takže jsem vždycky odpadla:-)
u nás už ne,protože na výzdobě aut a stolů pracuje budoucí švagrová,je fakt moc šikovná na tyhle věci:-)a bylo to levnější právě
Profilova fotka
Já využívám toho, že malá spí a všechno doháním. Koukám na net kvůli svatbě (už jen hudbu a budu mít chvíli pauzu) a u toho se ještě učím. Teď občas malá pobrakává kvůli bříšku :-(. Ale je fakt, že jsem pak tak zničená, že ji v noci neslyším a vzbudím se, až mi ji nese táta na baštu :-N . No a když si ji nechám ráno v posteli, tak mě občas nechá trochu prospat :-). Jinak večer má celkem dlouhý spánek (prodlevu mezi jídli). Jedla ve 20h, takže bude spát tak do 3h. Pak se vzbudí zároveň s tátou a kolem 7 si se mnou začne povídat :-) . Je při tom kouzelná x-) .
tak to máš dobrý,mně do ted mala spí mizerně,aspon že uz nekojím,taky koukám kvuli svatbě a učení,musím napsat seminárku a ještě plno ukolů
Profilova fotka
tak do seminárky mám ještě daleko. Mám teprve 2. semestr a pořád bojuju, nechci to vzdát, ale je mi líto opouštět malou. Raději bych byla s ní doma. Ale zase si říkám, že třeba se budeme mít líp, když to zvládnu dodělat :-). Ale svatba je jak droga. Začnu a neumím nějak rozumně přestat :-S .
Článek se načítá
no to mi říkej,:-)jeětě že můj chlap je to samé.-)jinak tu práci dělám pro něj já mám jenom mateřské povinosti:-)můžu se zeptat kolik ti je?co studuješ?jasně že bude líp:-)
Profilova fotka
Jako tu seminárku děláš pro něj??? to je dobrý :-D písnu ti na IP, co ty na to??? Nemusí to zase až tak všichni vědět ;-) .
jo napiš,jo pro něj je to pro mě španělská vesnice,ale půjde to:-D
Profilova fotka
to je fakt dobrý. Už půjdu spinkat, ať aspoň něco naspím, zítra ti odpovím ju 8-)
budu muset k malý nebo přijde a můj chlap nás zastřelí,dělá 12 hodin :-)takže jee k.o.
Ahoj holky, moc vám děkuju za rady. V tomhle ještě vůbec nejsem zběhlá :o) Itimich: jaký střich šatů jsi si teda vybrala? Mě se líbí šaty s ramínkama jen snad jedny... Apvj, Koopretina: zvedly jste mi náladu a až se půjdu podívat na šaty (až v prosinci :o) ) tak z toho nebudu mít takový strach. Ještě teda uvažuju nad stahovacím prádlem, takže si ho příští týden zkusím koupit a pak si je zkusím vzít pod šaty. Ještě jednou holky moc děkuju
Profilova fotka
Tak se holky podržte. Já tak házím špínu na padený rukávky a nakonec je budu mít :-D . Zkoušela jsem jedny šaty a v těch jsem teda nedala ruce ani na úroveň paží, ale nakonec mám korzet a ten má rukávny na gumě, takže se můžu naprosto normálně hýbat do všech stran :-).
ty šatečky jsou moc hezký itimich. už se taky těším až půjdu zkoušet, to už je za 3 týdny:-))) jupí:-)
Profilova fotka
:-) děkuji. Jak tak na ně koukám, tak už jsem z nich tak nějak na půl. Nepřipadám si úplně jak princezna. Ale uvidíme jak je budu vidět zítra :-D . Jsem strašná, ale ještě víc jsem nadšená z těch malinkatejch, jen tam přiděláme pár vínových kytiček, aby bylo vidět, že patří ke mě :-D . Mají i saténový gaťata, to bude bomba :-).
jo ty jsou rozkošný!!!! měse i tvoje líbí.já chci teda čistě bílý, ale rozhodně u jiných semi to líbí:-) a máš je zamluvené? kde jsi nanich byla?
Profilova fotka
jj, mám je zamluvený. Prochodila jsem půlku Brna a nakonec jsem si vybrala v salonu, kterej je 3 baráky od baráku, kde bydlím :-D
tak to nemáš daleko to je dobrý:-))))
Profilova fotka
jj, ale je pravda, co říkala ta paní. Kdybych tam šla jako do prvního, tak bych zase odešla a pak bych se tam nejspíš musela vracet. Jen jsem se jí nezeptala, jestli má i pánský obleky. Chtěla bych pro přítele půjčit vestu. Tak jí budu muset zavolat :-( . No ale to bych nebyla já, kdybych si hned vzpomněla na všechno že.
ahoj holky,psala si ,že ti nepřipadají uplně jako pro princeznu,a já zase doma říkala,že mám moc princeznovský a nemůžu je mít celou dobu,protože ta vlečka je moc dlouhá :-)
Profilova fotka
vlečka by se měla dát přichitit k šatům, aby se netahala pořád po zemi. ;-)
jo da se,ale pořád je jí velkej kus mam pak zadek jak Ferda mravenec :-)
itimich budu upřímná. Připadají mi hodně usedlé. Máš pěknou postavu, ještě bych asi hledala. Ale ber to jen jako názor, důležité je, jak se v nich sama cítíš
Profilova fotka
pajiji: děkuji moc za úpřímnost. Noc si toho cením :-). Já jsem chtěla něco úplně jiného, ale jak to má nějaký nabýrání, tak to ke mě nejde (nejspíš ty krátké vlasy) no a když jsou hladký, tak se to zase pod prsama divně mačká a dělá to tam hrby :-(. Ve skutečnosti to vypadalo líp, tak snad pak nebudu litovat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?