Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
koopretina: tak to je fajn...díky moc..je dobré to vědět dřív než si je necháme udělat... :-) a jsem ráda že i někdo jiný má hodně kamínků na zásnubním, protože už jsem si připadala divně když jsem koukala jen na ty s jedním kamínkem... 8-) :-D ;-)
děkuji za rady:-)))
Profilova fotka
tak vidíte to, jste mi totálně vyvedly z omylu s těma prstýnkama, mě zase tvrdili, že pískované jsou na trvanlivost nej...
no to bude něco, už vidím jak ho po 14 dnech budu mít ko:-( (samo přeháním, po měsíci :-D ) jo holky bude váš nastávající nosit prstýnek? mě můj řek že nikdy prstýnek nenosil a že neví jestli mu nebude vadit...:-(
Profilova fotka
tak můj nastávající prstýnek nosit bude...co ho znám, prsteny nosí, takže v tom žádný problém nevidí..akorát musí být samozřejmě ve stejném stylu jako zbytek toho co nosíme a to taky bude... :-) twigik: tak snad si zvykne...uvidíš... ;-)
jj taky doufám, ale když vidět jak jsem zesmutněla tak mě pohladil po vlasech a řek at jsem v klidu - takže snad jo:-)
Profilova fotka
twigik: já si taky myslím...to jen tak uvažuje, ale pak ho bude nosit ještě rád...uvidíš... :-) ;-)
kéžbys měla pravdu:-))) co nespíš?:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak můj nastávající prstýnek nosit bude, výjimkou by pouze bylo, kdyby mu to vadilo v práci, ale pravděpodobně ne...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska ráno dostala zásnubní prstýnek, úplně nejkrásnější :o).Tak i já jsem ho dostala, i když jsme tomu moc nevěřila. Nu co, vdala bych se i bez zásnubního, ale takhle je to lepší :o). .A zítra jedeme na tu dovolenou, já se tak těším ... Jo a budoucí manžel určitě prstýnek nosit nebude, protože by mu překážel v práci. Takže ho bude nosit jen když pojedeme nebo půjdeme někam spolu.
bessinka:tak to moooc gratuluju ;-) já jsem taky moc ráda,že ho mám.
taky moc gratuluju k prstýnku. já jsem ho dostala když jsem byla požádána o ruku.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky.. ;-) tak i já jsem dostala prstýnek při žádání o ruku, takže v prosinci už to bude rok... :-o a taky se přidávám ke gratulacím bessinko... ;-) a přeju vám krásnou dovču, ať si to tam pořádně užijete... ;-) twigik: včera jsem zrovna odešla do hajan, nečekala jsem že tu ještě někdo bude... :-) Jo a holky...včera jsem našla svatební inspirace snad ve všech možných barvách...paráda...mám je v druhém albu tak když tak koukněte... 8-) :-)
ty jo pěkný!!! jakou barvičku sis ty vybrala?
Profilova fotka
Já už mám dlouho vybráno....u mě to vyhrála kombinace černé s tmavě červenou... :-) A co ty?
jo vlastně to si říkala:-) já budu mít světlounce růžovou (jako mám vývazky v albu) + bílá a zelenkavá (to je vybráno podle naší restaurace)
Profilova fotka
ahoj holky, mužskej mi odešel k sousedům na kafčo a mě se tak moc nechtělo, že jsem raděj zůstala doma a tak je zase chvilku čas hledat nějaký tipy na svatbu....ale potřebuju jednu radu - jak se jednoduše podívat do alba některé z vás? díky moc
Profilova fotka
ahoj lucy: máčkni vedle jména na takovej ten foťáček malej, a tak je album. Jak jsou tam vpravo ty tři obrázky vedle sebe :o). Pochopila?besi
můj odjel k rodičům na jih na oslavu, už včera. takže mám volnou ruku působnosti. i když bych měla hajat, včera mi bylo blbě. ale dneska už ok tak jsem vyrazila po krámech a koupila si malé čokoládičky Milka a už tvořím jmenovky a z durhé strany poděkování:-)
Profilova fotka
bessinka: jj pochopila....díky moc, nějak jsem si toho nevšimla....
Profilova fotka
bessinka: musím říct, že máš dost podobný vkus, jako já :-) . Svatba 23.4.2011, medvídci na auto nevěsty, medvídci Me to you na album, vínovo-bílá kombinace, ty šatky s vínovou mašličkou pod prsama jsem si taky zkoušela. Jen jsem žasla. Kde jsi sehnala ty fotoalba??? Já jsem narazila zatím jen na jedno :-(.
Profilova fotka
Ahojky holky.. ;-) twigik: jj, už si vzpomínám...jak tu kukám na ty alba, tak se mi to pomíchalo...taky pěkná kombinace...skoro všechny mají co do sebe a pokud člověk nemá přesnou představu tak se asi potom špatně vybírá pro co se rozhodnout... :-) itimich: krásné věcičky...ty šaty co tam máš..nad těmi jsem taky přemýšlela, ale v jiné kombinaci barev... :-)
jj já si taky myslím že všechny kombinace jsou krásný. původně jsem chtěla zelenkavou, ale pak jsme byli na svatbě příbuzních a ty jí měli tak jsem to změnila na bordó:-) ale jelikož jsme vybrali restauraci, kde je zelenkavá a tak, prostě by se to děsně třískalo. tak pak lila. problém s kytkama, jelikož fialová růže (chci růže) je jedna z nejdražších momentálně tak jsem to změnila na růžovo-bílo-zelenkavou. a jsem spokojená.kytka bude, v restauraci to bude jemný, paráda! taky se mi to už krapet plete:-) tak jsem včera udělala jeden návrh na jmenovky - čoko, tak ještě dva. aby až to vytisknu tak abych se mohla rozhodnout (chci to tisknout v práci na kopírce, doma mám je n obyč). a pak pro nás chci koupit nějakou větší a napsat novomanželé:-) myslím že to bude pěkný:-)
Ahoj, my jsme se včera zasnoubili a termín máme 2.4.2011. Ještě nevíme kde, venku to asi nepůjde. :-)
Profilova fotka
twigik: no to určitě bude...tak pak nafoť a dej to do alba... ;-) já vůbec nemám žádný nápad na jmenovky...ale měla bych to asi pomalu všechno začít řešit...čas letí... :-D jak tak nad tím uvažuju...růžovo bílo zelenkavá je moc pěkná kombinace.... ;-) moc se mi líbí to zdobení aut co máš v albu, ale s naší barevnou kombinací bych si je asi musela vyrobit nějak sama... :-) kalkani: ahojky...taky máme termín 2.4.2011, pokud nám to na matrice schválí, a svatbu budeme mít venku...na hradě... :-) ;-)
jojo to zdobení je moc hezký ale myslím že budu mít nakonec cylindr a na moje kytka, u obou šerpy. to zdobení je totiž moc drahý s těma kytkama. jedno auto vyjde na 1500Kč. a to zase ty penízky dám do něčeho jiného. jj až budu mít hotové, určitě to sem dám, teprve s tím bojuju:-) chtěla jsem původně jmenovky, čoko jako dáreček, ale měla bych přeplácanou tabuli, ještě meníčka ubrousky, pak milion příborů...tak jsem to vymyslela takto:-)
Profilova fotka
wau...tak to asi taky oželím.... :-x leda že by se to dalo vymyslet levněji... :-) tabuli jsem ještě nepromýšlela, jen ubrus a zdobení, ty ostatní věci ještě ne... co se dá ještě použít jako dárečky kromě čokoládek?
Profilova fotka
itimich: Alba mám doma už dlouho - asi přes 2 roky, ale mám je z www. metoyou-eshop.cz. Tam mají hezkých věcí mraky. Jo máme podobný vkus, taky jsem koukala :o) Kalkani: Gratuluji k zasnoubení. Já včera dostala zásnubní prstýnek, i když svatba už je dávno naplánovaná a skoro celá zařízená :o)
ještě se dávají mandličky, a nato můžeš dát taky jmenovku (jenže to měli ted na té naší)...prostě musím vymýšlet něco jiného:-) nebo sedávají minivínečka. ale ten pytlíček s mandličkama tě vyjde tak na 15Kč jedno (tipuju) a ty vínečka ještě víc. mě čoko vyšla jedna na 3Kč a přeobaly zadarmo:-)
Profilova fotka
tak jsem si našla ty organzové pytlíčky a moc se mi to líbí, tak nad tím asi pouvažuju, vzhledem k tomu že hostina bude v úzkém kruhu a použila bych to i jako jmenovky, tak by to zase tak moc nevyšlo... :-) akorát budu muset pouvažovat nad barvou...možná by byla pěkná bordó a ty mandličky tmavé, aby to sedělo k té naší barevné kombinaci... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?