Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
tak jáani nevím co kdo bude financovat ale radši počítám s málem. ale ani mi to neva, proto chci taky dle našich představ. tak berušky hezký večer, přítel se mi vrátil ze služebky tak mizím...papa zítra
Profilova fotka
Tam my výslužky mít pravděpodobně budeme nakonec, ale jen v malém množství pro rodinu, kterou nebudeme zvát ani na oběd. Jinak lampionky už mám koupené, ale budeme je pouštět až u nás doma večer. Budeme mít v den svatby jen oběd, pak dáme dort, první tanec...vidíme to tak do 4 a pak pojedem doslavit domů. Bude nás jen 16, tak je to v poho. Nechceme dělat nijak velkou svatbu. Za ušetřené penízky pojedeme v létě do Skotska. A den po svatbě uděláme party pro kámoše. Do prstýnků chceme dát tak max. 15000 kč, když budou levnější tak se zlobit nebudeme. Chceme z bílého zlata jen kroužky a já možná jeden kamínek. Program díky krátké svatbě mít nijak zvlášť promyšlený nebudeme, jen něco malého. A oznamko už máme skoro hotové, jen možná vyměníme fotku. Bude naše společná fotka a na ní text.
Profilova fotka
šaty bych sem klidně hodila, jenže v té mojí půjčovně je mají tak hrozně ošklivě nafocený, že to snad ani nestojí za to - jinak jsou spíš jednodušího střihu, ne moc nadýchaný ale přitom hrozně romantický - mají vepředu kamínek - něco jako Swarowski - budu mít i bižu od swarovskýho, tak by se to k sobě hodilo, vepředu jsou rozstřižený a je tam výšivka, jsou fakt moc krásný, jen mi jsou dlouhý a jelikož nechci boty na podpatku, tak pokud nakonec vyberu tyhle, tak budu muset mít nějaký širší kruh... jen nechápu komu je chtějí půjčit v téhle délce, protože já mám 175 cm a jak říkám jsou mi dlouhý a šaty z důvodu znehodnocení nezkracují.... jj a s těma výslužkama je to přesně tak - vesnice je holt vesnice a i když u rodičů už nějaký ten pátek nežiju, tak pořád mě tam všichni znají a ženský u mámy v práci to je uplně to stejný - jenže takový výslužky jsou prostě další třeba i víc jak 3000 zbytečně navíc... prstýnky chceme taky z bílýho zlata ale uplně jednoduchý, protože čím by byly složitější, tím by byly dřív ošoupaný (aspon si to tak myslím) twigik: kde jsi měla přítele na služebce?
byl až v Třinci, ale včera už se mi vrátil tak ho mám doma jupíjajou:-))) vždycky když odjede někam tak já prostě nemůžu spát, to je na pytel:-( a těma šatama já naopak možná budu mít problém - a to že mám jen 167cm a pak ještě jsem taková drobná a taky nemám extra prsa, no uvidíme:-( doufám že maj dost na výběr i v tomto:-( prstýnky bych chtěla zlatý kroužky nějaký jednoduchý ale pěkný
Profilova fotka
Ahojky holky...tak jsem zkusila poslat maila do pár jiných hospůdek tady u nás a už mi z jedné odepsali a velice příjemně...s nadhodnocenou cenou by nás stálo to stejné co bychom dostali v té první za 300,-Kč na osobu místo 500,-...což je rozdíl...tak ještě počkám na ty ostatní jak se vyjádří a pak si půjdem vyzkoušet jak kde vaří a jak to tam vypadá... :-) twigik: Třinec...to je tady kousek od nás... :-)
Profilova fotka
Fakt je lepší se poptat na více místech, aby jsi měla alespoň nějakou cenovou představu a pak můžeš vybírat :-)
přivezl mi babiččin frgál, tak to asi budeš znát vid:-) ten mega koláč:-) bomba!!!
Profilova fotka
katykejt: jj..je to rozhodně lepší, nějak jsem to neřešila, ale když vidím jak se ty ceny můžou lišit a je z čeho vybírat... :-) twigik: no jasně že znám...předpokládám že "babiččin" bude jen nějaké ozvláštnění, normálně jsou to prostě frgály...a přesně ty chci i na svatbu, hostinu, párty... :-) jaký ti dovezl??
borůvkovo tvarohovej původně jsem myslela že v té krabici má pizzu:-) jsou fakt výborný:-)
Profilova fotka
jéééé, holky, moravské frgály...mnam, hned bych si jeden dala....já je zkoušela doma a dopadlo to děsně...hehe...nemáte nějaký ozkoušený recept?
Profilova fotka
twigik: jj..dávají se do takových krabic... :-D ten musel být výborný...už jsem taky dlouho neměla... :-) katykejt: recept nemám...mám osvědčenou pekárnu...ale máme rodinu na Valašsku tak se můžu poptat... :-)
katykejt:babička peče frgály ale prý je to celkem pracný,ale sou vynikající.no až u ní někdy budu můžu se ti na recept přeptat ale dřív jak za měsíc to nebude:)
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé, to by jsi byla mooooc hodná....vím, že jsou pracné, ale za to to stojí :-)
opravdu byl vynikající!!! ještě tu kousek mám, zajeďte:-) já pořád říkám že chci zhubnout zpět na svých 50kg a on mi pořád vozí nějaký dobroty kterým se nedá odolat:-) si vyberu šatičky a v dubnu se do nich nevejdu:-) holky už něco doma tvoříte na svatbu?jmenovky a tak?mám chut pořád něco dělat, za chvilku budou hotový vývazky tak se asi pustím do jmenovek,nebo čokoládiček:-)
Profilova fotka
Jak budeš tvořit čokolády??? Já teď dělám vývazky....jaké budete mít jmenovky?
koupím nějaký malý čokoládky a přes to udělám jiný obal a na něm bude nějaký poděkování. ještě nevím jak to přesně bude vypadat:-) no a jmenovky ještě taky nevím, mám dost inspirace a nevím kterou uplatnit:-)
Profilova fotka
a nemyslíš, že by Ti čokoládky vyšli lépe kupované?Jdou koupit za cca od 7,- vč nápisu.
jo???máš nějaký tip?:-) myslím stránku:-) no ta čoko se dá koupit za 4kč jedna..zase bych to pak měla sama dle představy, já nevím, budu dělat nejdříve asi jmenovky,ty kupovat fakt nechci
Profilova fotka
nu třeba ve svatebniagent.cz a ve spousty dalších e-shopech
děkuju za tip:-) mrknu na to. holky narazila jsem na létající balonek, znáte to?je to velký balon který se zapálí a on vzlétne a pak z něho padají malé balonky:-) píšou tam že se nejvíce zapalujou při prvním tanci novomanželů...máte s tím někdo zkušenosti???:-))
Profilova fotka
twigik: Ne to neznám, ale zní to moc dobře :o). My budeme mít jen lampionky štěstí..Dneska jsem byla ve škole po prázdninách no to byl děs - měli jsme od 8 ráno do 8 večer. Hrůza...
jj zní to dobře ale nevím teda:-) prej se to nafukuje 3hod před tím (je ten balon fakt velkej). copak studuješ? jáuž dostudovala - mě už čeká jen práce:-)
Profilova fotka
bessinka: to studuješ dálkově, že tam musíš v sobotu???
Profilova fotka
ne nestuduju dálkově, studuju jako denní student, ale chodí nás do oboru na denní jen 18 a navíc nás tam vždycky půlka nebyla, byli jsme na přednáškách furt ti stejní. Kantoři dojíždějí z prahy, tak se jim to moc nelíbilo přednášet pro 6 lidí. Spojili nás na přednášky s dálkařema. Máme 6 pátků, 5 sobot a ještě jsme se včera dověděli, že nám přidají ještě 6 čtvrtků. Tak nechápu proč nám nemohli rovnou dát čt a pá. Já studuju veřejnou správu.
jo škola mi někdy chybí. ale skončila jsem u bc a dál zatím neplánuju:-)
Profilova fotka
tak já chodím do školy na hodinu a půl v úterý, ve středu a ve čtvrtek....studuju taky ekonomii na ESF Masaryčky v Brně, ale ted už přetahuju na Ing. protože jsem byla rok na Erasmus ve Vídni....pořád si říkám, že sehnat nějakou pořádnou práci už teď tak toho Inžu snad ani dodělávat nebudu - tak hrozně mě to nebaví..... holky musím se nějak donutit přestat mluvit o svatbě před přítelem, už má na to chudák docela alergii...co u vás?
Profilova fotka
Ahoj holky, přídám se do diskuze. Taky mě čeká v dubnu svatba, tak bych ráda pochytila, co kde kdy zařídit:) Ale jak koukám, hodně z vás má všechno pořešený snad do detailu ;-) Já to zatím beru jako lehárko, tak snad se z toho pak nezhroutím:) Teď v týdnu se chystám kouknout na šaty do Brna. Nemáte některá nějaký echo, jestli se třebas nemění kolekce nebo kde je hezký výběr?
Ahoj, já teda čekám na nové kolekce, ty budou chodit v listopadu a prosinci, chci čistě bílé šaty, takže aby byly opravdu nové, bělostné, ne X-krát čištěné. Nový salon je ve Špalíčku (dřív byl v Olympii) a tak jsem jim na sebe nechala mail a oni mi napíšou, až šaty dorazí. Nové by už měly být v Belle, ale na netu je ještě nemají nafocené, tak počkám, nechce se mi tam jít na slepo a je nutné se objednat.
Profilova fotka
No právě, chtělo by to vychytat dobu, kdy přichází nové kolekce...taky mám z těch víc nošených strach...Do Belly nejspíš ale nepůjdu, jsou s cenama už trošku jinde než moje představa...Mám strop 8tis. takže plánuju spíš p.Damborskou, Toscu, Evanii a možná Palomu. Každopádně dík za tip ve Špalíčku, půjdu to omrknout;)
Profilova fotka
lucy: No my jsme měli na jaře s přítelem velikou krizi (jsme spolu pověstných 7 let - 8.11. máme výročí). A mimo jiné byla krize i kvůli mému mluvení o svatbě a řešení věcí na svatbu strašně dopředu. Takže teď to řeším tady s váma, přítele se občas na něco zeptám ale nemluvím o svatbě pořád. Začnu to s ním pořádně řešit až po Vánocích :o). To už ta svatba bude za dveřmi? A co vadí tvému přítelovi?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?