Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
koulo nemám strach, že se to nezvládne, já si svůj den nenechám nikým zkazit, neplánovala jsem svatbu přes rok, aby mi jí pak příbuzní zkazili, je to jen jejich věc, jich to pak bude štvát že nešli. Pro mně je důležitější to,že přijdou lidé, kteří se těší než někdo kdo ani neví jestli jo nebo ne a pak se tam tvářit, že ho otravujeme, to fakt nepotřebuju.
Profilova fotka
Máš pravdu někdy rodina dělá větší problémy jak přátelé. Je to smutné, ale to tak. :-| Nám zatím řekli moje vzdálená sestřenka s manželam, že nepůjdou, ale to z důvodu, že bude mít těsně před termínem porodu, ale na obřad se prý určitě podívat půjdou. To chápu, taky by se mi nechtělo někde trajdat v horku, když bych měla každým dnem rodit. No uvidíme kdo ještě odpadne.
Profilova fotka
Teda jennifer a kouzlo vy to máte krásně naplánované.... úplně zírám, svatby v takovém velkolepém krásném stylu. Asi se nechám trošku inspirovat a objednám vlizelín na stoly a taky nějaké ty svíčky.... Doteď jsem to nechávala na obsluze restaurace, ale asi začnu taky něco podnikat, kvůli výzdobě... Dík za inspiraci a už se moc holky těším na vaše fotečky.... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, vaneskah to jsem ráda, že jsme tě onspir. Holky vy to máte dobrý, protože to máte v restauracích nebo hotelech. My to máme v kulturním domě a všechno si budu dělat sama. Snad to zvládnu a bude to vypadat dobře. Tam kde bydlí moji rodiče moc možností kde dělat svatební rauty není a pro 100 nebo 110 lidí je to už problém úplně. Tak jsme si pronajali kulturák kde je sál, bar, předsálí, skleník s výčepem a samo. sociálka. Není to žádnej přepich, ale na to že je to komunistická stavba tak je udržovaná a v docela dobrém stavu. ;-) Na sále je strašně moc místa a tak myslím, že o taneční prostor nebude nouze a zbytek by mohly opticky zmenčit ty balónky.
Profilova fotka
Ahojky holky, měla jsem frčák, chystala jsem jednu obhajobu, ale už mám hotovo... Uf :-) Oznamko se rýsuje, pořád nevím, jestli je to ono, ale ostatní jsou nadšení, tak asi budu taky... :-N Ve čtvrtek jdeme do hotelu domluvit podrobnosti a v pátek se jedu nastříkat - opalovat. Z hotelu už budu vědět uspořádání stolů, tak se vrhnu na zasedací pořádek:-) Budete dávat rodinu ženicha a rodinu nevěsty a kamarády zvlášť? Já mám z otho takový divný pocit, že si budou povídat jen mezi sebou a zábava se tolik nerozjede... Jinak řeším počet oznámení - jaký máte textík s pozváním ke svatebnímu stolu a na večerní párty? Potřebuju chytit insipraci :-) A začínám počítat výslužky
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že tady se plánujou svatby ve velkém stylu ;-) No, my jsme si vlastně svatbu dohodli před 14 dny a předtím jsme nic neplánovali. Ale teď už máme šaty, prstýnky (přijdou), oznámka, fotografa, kameru, hospodu, kapelu, gril, kýty na gril, kadeřnici, kosmetičku, květináře..... ;-) Je totiž velká výhoda, že mamča dělá v hospodě a tam se sežene všechno! Svatbu máme 2. června a už teď jsem v klidu, protože jak vidím, stihnout jde všechno. Ve 12:00 máme obřad a pak jdem s rodinou na oběd (cca 15 lidí) do hospody. No a od 4 odpoledne otevíráme pro kamarády a známé a večer nám hraje výborná srandakapela Něco. Vůbec netuším, kolik nás dohromady bude, ale pokud přijedou všichni, tak počítám asi 150 lidí :-N No, bude to fuška. Kamarádi budou spát u nás doma na zahradě, všem jsem nakázala, aby si vzali stan. Co se týče peněz, platíme si všechno sami, protože naši holt nemají korunky na rozdávání. Ale to neva. Rozhodli jsme se, že v té hospodě zaplatíme pivo, víno a nealko. Když bude chtít někdo panáka, ať si ho koupí sám. A taky jsem všem řekla, ať nám hlavně nevozí žádné dárky, že bude u dveří kasička :-D Tak jen doufám, že to bude fajn a nikdo se nebude nudit.
Profilova fotka
nikyyy:copak se děje? honem s tím ven, ať se ti uleví. No my sice budeme mít českou svatbu, ale ne se svíčkovou :-D to by mě miláček hnal, omáčky nepapá. Oběd bude nějaká klasika s hranolkama atd. a večer bude raut teplý i studený, každý jak si vybere. Teď jsme byli na svatbě kamošce a oboum se nám to moc líbilo. a ozdoby budu mít taky podle svého. Takže nebude to klasika, jak měla sestřenka a bratránek-klasické ubrusy a látkové hospodské ubrousky apod. A někoho musím pověřit tím programem, ať se hosté baví.
Profilova fotka
Já jdu zítra s malou marodit, má náběh na zápal plic, takže paráda. Ale budu doma, tak si budu rozmýšlet ty dekorace, ještě dneska něco objednám z netu... Tak si hezky užívejte přípravy a snad do týdne tu budu zpátky, nu uvidíme... ;-) Ju, ještě dneska jsem u nás v obchodě objevila krásnej oblek, tmavej, myslím, že by miláčkovi víc slušel než světlej a za dobrý korunky, ale už máme rezervovanej ten v půjčovně, myslíte, že se to dá ještě zrušit? Vysnila jsem si, že budu mít smetanovo - modrou kyti a on by měl modrou rozhalenku... tak v tom tmavém obleku by asi lépe vynikla... Máme sice zamluvenej světlej oblek s vestičkou a francouzským uzlem, ale nějak mi to pořád k miláčkovi nejde. On sice říká, že to vydrží, ale já vím, že v rozhalence se bude cítit mnohem lépe :-) Tak to ještě proberem....
Profilova fotka
vaneskah: vymyšlené to máš dobře, ale na druhou stranu by se v tom měl i ženich cítit dobře. takže pokud by se cítil lépe v rozhalence, tak jděte do toho. Je to taky ženichův den, tak ať netrpí v něčem, v čem se nebude cítit. Ale ta světlá s modrou je taky krásná. Ale vede to, co se bude líbit víc ženichovi. Zdenda pořád říkal, že chce černý oblek a nakonec má modrošedý, který se mu taky víc líbil a sám řekl, že bude lepší.
Profilova fotka
Ahojky, muj miláček bude mít oblek tmavý s jemným proužkem se šampaň košilý, vestou a fr. uzlem. Protože já mám šaty šampaň. Světlým oblekům moc nefandím a tak jsem ráda, že mu ani nesedí. Nema klasickej střih saka. Nebude mi klopy, ale takový ten stojáček a knoflíky jsou taky zajímavě našitý. Na 100% bude odlišený od osatních hostů už jen tím střihem. Byl s ním spokojený a jsem moc rádá, protože mu neskutečně slušel. Jen paní musí udělat pár úprav jako prodloužit rukávi a kalhoty a bude to bomba. Oble si miláček půjčil, protože doma má nový krásný olek, ale nosího na akce od klubu a na svatbu jsme chtťeli něco nevšedního.
Profilova fotka
moc se omlovám za chby a jak píšu, ale nejsem nějak ve své kůži :-S :-S :-S :-S :-S achjooooooooo ty zuby ]-(
Profilova fotka
Jo jinak miláček dnes domluvil kameramana. Hurááááááááááááá :-D
Článek se načítá
ahoj holky, už jsem konečně přijela domů, bohužel fotku účesu do alba nedám, protože žádnou nemám, fakt strašná zkušenost s kadeřnicí, už jsem si našla jinou i s vizážistou. Hned vám řeknu proč, byli jsme domluvení na jedenáct hodin, že mě načeše,nabarví a načeše i ségru, když jsme tam přijeli tak jsme se ptali jak dlouho to bude trvat a ona že asi hodinu tak jsme vykulili oči, protože do hoďky se nedají ani dvě holky načesat natož nabarvit, prý to barvit nebude až před svatbou, což bych pochopila, ale ani tak mi to nešlo dohromady. Tak jsem jí ukázala účes jaký bych chtěla, a ségra taky, a ke mně prý tenhle nejde, prostě jsem jí ukázala spoustu účesů a žádný ke mně ani k ségře nešel, když jsme teda řekli , aby to načesala podle sebe, tak mně vyčesela ofinu úplně nahoru, že tam nešla dát ani korunka, vzdadu se to mělo natočit, ale to prý příště, že teď je to jenom tak, a když jsem si ten účes chtěla nechat, tak to nešlo hned ho rozsděla, když pak si sedla ségra do křesla , tak se podržte co jí učesala, dala jí jeden skřipec nahoru, a další dva na každý bok a to bylo všechno, že to stačí, že to příště udělá příště, že je to jenom tak, aby věděla kolik sponek bude potřebovat, to mně fakt dostalo, jela jsem 100 km a to byl výsledek. Tak to teda ne. Našla jsem si profesionální kadeřnici a i kosmetičku, ke které půjdu až 14 dní před svatbou a přijedou i do hotelu, a paní byla strašně ochotná, že podle toho kolik se chce svatebčanů nalíčit, tak podle toho přijede lidí, fakt super přístup. Kdybych to věděla tak jsem to udělala už dávno, ale říkala jsem si, že když má hotel vlastní kadeřnici tak proč toho nevyužít, ale tohle se fakt nedá. Protože když jí ségra řekla, že nechce ofinu nahoru, že se v tom necítí, tak jí řekla, že ona by se necítila v ničem, tak to byl vrchol. Kouzlo gratuluj ke kameramanovi. A jak ti je?
Profilova fotka
Ahojky jenni no tak to je tedy vrchol. To bych tam paní kadeřnici udělala trochu průvan už jen kůli přístupu :-D Udělala jsi dobře, že jsi si domluvila jinou. Já nic moc. Sice to nebolí, ale je dost oteklé. Nevím miláček mě uklidňuje, že je to normální ať jsem v klidu a leduju to. Zítra ráno jsu na kontrolu. Miláček říká, že mu připomínám ptakopiska. Dneska má svátek a my nemůžem ani nikam jít na véču a trochu to oslavit. Ať už je to zahojené a stehy venku. :-( :-(
Ahoj kouzlo, neboj to, že je to oteklý je fakt normální, ale je mi jasné, že to není příjemné. Hlavně, když si chtěla někam jít. Ale led je na to nejlepší. Mně se ten přístup kadeřnice taky vůbec nelíbil, když se na něčem domluvíme tak to má platit.
Profilova fotka
Přesně tak. Tohle já strašně nesnáším, když si s někým něco domluvím a dotyčný se pak na to vybodne, nedo to odflákne. ]-(
Přesně tak, prostě ona se chovala tak, že jí je to jedno. Ségra taky byla pěkně naštvaná, protože chtěla vědět jak bude vypadat, tak jsem zvědavá jak to dopadne v brně, ale podle telefonu byla paní moc ochotná.Hlavně češe i pro časopis linda a i jiné . spolupracuje i s českou televizí, tak by měla být profesionální a mělo by to být kvalitní, protože bych nerada dopadla jako dneska, ale to se snad nestane.
Profilova fotka
Budu držet pacet ať ti to klapne :-D Určitě to bude lepší než v tom hotelu.
Profilova fotka
jenni: tak to je děs. Takhle se vůbec chovat k zákaznici. To se divím, že ještě vůbec pracuje. No já jdu právě na zkoušku až 14 dní před svatbou, tak doufám, že nedopadnu stejně. Taťka má termín operace 5.5.
Profilova fotka
arween neboj opeace dopadne dobře a taťka bude fit a kdy máte termín svatby? Já byla dnes na kontrole u zubaře a prý je to v pořádku a hojí se to, ale oteklá jsem pořád. Ve spod na rtu mám fialovou podlitinu, která se čím dál víc blíží dolu, že už mi začíná fialovět i ret. To budu teprve vymalovana až budu mít modrej ret. To si budou všichni myslet, že mě Jirka mlátí :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
kouzlo..ty jses fakt chudak, ale mas pravdu, vzdycky se to takhle pekne sejde!!at je ti brzo lepe!!
Profilova fotka
Ahoj všichni, kdysi jsem k vám taky patřila, ale tak nějak se stalo spoustu věcí já se s vámi musela rozloučit. Nicméně vás tímto chci všechny moc pozdravit. (Petral Almu, Zappu, hrošici atd) Po očku vás i vaše přípravy sleduju. Taky se vám všem chci pochlubit, že v srpnu se mi narodí syn Adam. Už teď se na něj moooc těším. mějte se všichni moc pěkně a ať vám jdou vaše přípravy od ruky a vše vychází na výbornou. Jana (2v1 - jak říká moje kolegyně) :-D
Kouzlo, je fajn, že ti to dopadlo dobře. Arwen určitě to dopadne dobře, já taky jdu až 14 dní před svatbou tak pak uvidím. Jinak dneska přišli šatičky pro naší psí holčičku, pak je dám do alba. Padnou jí skvěle. Jani, gratuluju k mimču.
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak poslední dobou nestíhám, ale konečně jsem našla chvilku. jennifer: ty mě vážně strašíš :-( a já jsem si říkala, že ta korunku s hřebínkama bude aspoň líp držet vlasy, takže jestli ne, tak su nahraná :-o protože jsem si libovala, jakou mám krásnou korunku. Ale na druhou stranu co popisuješ za kadeřnicu, tomu se tak snad nedá ani říct. Buď ráda, žes ju vyměnila zavčas. A ty teď budeš mít nějakou kadeřnicu i s vizážistkou z Brna? Můžeš mně kdyžtak napsat koho, třeba je znám, už jsem se o to taky blíž zajímala tady v Brně ;-) Jinak včera jsme byli za farářem, tak v úterý máme první jakousi schůzku, tak su zvědavá, co nás tam bude čekat a taky musíme včas zajít na tu matriku. Jo a dneska mně má dom přijet nalíčit paní, co by mě měla líčit na svatbu, tak su zvědavá, jak to dopadne. Doufám, že to nebude mít takovy následky jako u Jenny :-p
Profilova fotka
Holky, dala jsem do alba šatičky na převlečení... Myslíte, že můžou být? Já nevím :-( Co plánujete vy, pokud se budete převlékat? 8-)
Profilova fotka
axi: šatky jsou moc pěkný, řekla bych ten vršek až vyzývavý ;-) x-) ale já osobně se převlíkat vůbec nebudu, protože takový šatky na sobě budu mít jen jednou v životě, tak abych si je pořádně užila a byla celej den a večer jako princezna, tak snad to vydržím :-D
Profilova fotka
ahoj..axi..saticky moc pekny!!Jinak ja se prevlekat nebudu..svatbu mame az ve 14 hodin tak si je chci uzit..za tu cenu bych v nich mela i spat :-D
Ahoj, axi mně se šatičky moc líbí. Budou ti moc slušet. Já osobně bych si je koupila, mám takový styl ráda. Já se převlékat budu a to dokonce dvakrát, jednou po obřadu, do svatebních šatů bez vlečky a pak popůlnoci do oranžových tylových šatů, jsou to svatební jen v oranžové barvě.
Profilova fotka
Jste hodný, taky se mi líbí, jen mamina má pořád nějaké připomínky... Já mám svatební šatičky Maggie Sottero s černou výšivkou, tak si říkám, že bych se jako držela toho černobílého motivu :-). Taky se nehodlám převlékat hned, ale myslím (po zkušenostech se všemi kamarádkami), že pokud budu chtít hodně tančit a pařit a to já budu :-D (nejsem moc panenka, co sedává v koutě), tak to nebude v těch záplavách sukní pohodlné... A tyhle šatičky bych pak mohla snad ještě užít - jako letní a tak :-) Jenže je mají na aukru - a to já neumím - dražit :-( Nemáte s tím některá zkušenosti? Obešla jsem v Brně už moře obchodů a nikde nic neměli, samé takové pláněné hadérko, to je letos divná móda, takové až moc lážo plážo. Jenn, ta kadeřnice musela být pekelná! Ještě že jsi na to přišla včas... Mě bude česat dlouholtý kadeřník, zná mě, moje vlásky a chutě. Ale stejně mám malinko obavy, co vymyslíme. Zkoušku mám až 24.května. Jo a nebojíte se počasí? Já čím dál víc, říkám si, že když teď je neskutečné sucho, musí 2.června lít jako blázen :-( a náš obřad v parku :-( :-( :-( Ach jo
Profilova fotka
Ahojky axi já se taky budu převlékat ze stejného důvodu jako ty. Myslím, že v těch svatebních šatech se pak moc ani pařit nedá. A hlavně i kvůli tomu, abych je nějak neponičila, protože dávat pak 50 000 za to že jsem je zničila ne ne ne. Budu je mít do půlnoci a pak se převléknu do šatů co mám v albu. Jinak ty tvoje jsou moc krásné. Škoda, že se nedostaneš do N zrovna takové šaty měli tam kde jsem si kupovala ty moje (nebo alespoň tento styl). S aukru zkušenosti nemám. My když něco potřebujem tak dražíme nebo nakupujem na ebay.de. Ale teď mě napadlo podívej se na collboutique.cz tam mají podobný styl. Mají tam i značku mejch šatů début. A myslím, že se dají i objednat. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?