Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už su tady zase. Dneska je v práci blázinec, takže asi nebude moc času, ale vaše příspěvky jsem v rychlosti přečetla :-| My už máme auta na svatbu a kdo jak se tam poskládá zajištěný. Já pojedu s dědem (povede mě k oltáři) a řidič bude sestřenky manžel, ženich pojede se svou maminkou v autě a řidič bude kamoš a ostatní auta už jsou taky vyřešený. No a řidič oficiální co bude jezdit třeba odpoledne pro děcka a zase je rozvážet, tak je kamoš a jeden známý mojí mamky, takže ti dva to snad zvládnou. No a při únosu nevěsty to bude ten řidič kamarád :-D
Profilova fotka
Takže salmonelu ani jiný bacil nemá ... tak nevim ... snad už nezačaly fungovat nervy před svatbou, ale to je trošku brzy na to že to máme za 77dní :-D
Profilova fotka
dzabii to už je za chviličku x-) Ale aspoň že to není žádnej bacil. To je důležitý. 8-)
Profilova fotka
dzabii: tak to je dobře, ale ještě se nenervuj, co budeš dělat den před? :-D :-D :-D No toho řidiče budu muset promyslet s našema, snad strýc, no uvidím.
Profilova fotka
Ahoj hokly, dzabii: tak hlavně, že to není salmonela a neboj, den před a v den svatby budu asi muset taky polykat Endiaron nebo něco takovýho, jak se tak znám :-D :-D jinak už máme botky pro ženicha a jsou super Akorát tu figurku na dort nemůžem pořád sehnat. zase jsme se byli mrknout v cukrárně a nechápu proč všechno dělají do růžova. Na jédný měla nevěsta olemovaný šatky růžovou a na druhý zas růžovou kytku, což se na ten náš dort prostě absolutně nehodí :-(
Ahoj nevěsty. My jsme se rozhodli pro svatbu nedávno a vybrali si termín 9. 6. 2007 a terpve teď ve středu jsme nechali na matrice rodné listy. Pořád se z toho nemůžu vzpamatovat a nějak mi nedochází, že se vdávám a měla bych začít chystat svatbu. Nic nemáme, jen víme jak by to mělo všechno vypadat a koho pozveme. Uf. Koukám, že vy tady jste daleko přede mnou.
Profilova fotka
redslyfox: Můžu Tě ujistit, že to máme o týden dřív než Ty, a nic zatím neřešíme :-)) Prostě, ono to nějak dopadne :-))
Profilova fotka
ahoj redysfox neboj my to máme 2 června a máme už všechno a vidiš ještě máme dva měsíce:já sem šílela že musíme všechno honem zařídit,ale věř mi kromě šatů a zákusků které se většinou musí objednávat dřív nic zase tak nespěchá.zatím si scháněj kontakty a obvolej si co potřebuješ!každý ti všude řekne jak moc dopředu u nich musíš věci rezervovat!!!hodně štěstí!!!
Profilova fotka
r123:Aha, tak to mi zákusky ani dort nemáme, všude mi říkaj, že to stačí tak týden dopředu... Ale jsem z Prahy a nabídka je velká.
Profilova fotka
Ahojky holky :-D kdy budete posílat svatební oznámení? Nebo už máte posláno nebo předáno? =-)
Profilova fotka
redslyfox:přesně jak píše r123, stačí všechno jen obvolat - cukrářku, květiny, holiče atd.protože si tě stejně naobjednávají měsíc dopředu. Teď musíš spíš šaty a to je to nejdůležitější. My začali 1.3 a už nám chybí jen prstýnky, a to se nikam nehoníme. Takže neboj, vše půjde v pohodě. dzabii:no, já měla v plánu tak měsíc a půl předem. A pořád mám, i když tchýně: A proč mi ho nedáte teď? Vy s tím naděláte. A stejně ho teď nedostane, má smůlu.
Ahoj, my už jsme začali lidí zvát a i rozesílat oznámení. Jinak už všechno máme zařízené, což je fajn, jenom musíme dát zálohu na ohňostroj a kameramana, máme je už rezervované, ale neměli čas, včera jsem konečně objednala dort a dort pro přítelovu maminu, moje už ho má dávno domluvený, protože něchtěla klasický, ale něco netradičního, tak má vyrobený košíček z marcipánu a v něm marcipánové květy. Jinak mně pořád nějak nedochází, že by jsem se měla vdávat, jako kdyby se mně to netýkalo. Možná je to i tím,že jsme s přítelem skoro 10 let a přes 4 roky spolu bydlíme a hlavně možná protože, se začali objevovat nějaké rodinné problémy jak u přítelovi rodiny tak i u našich. Kouzlo: dnes mi přišel korzet, před chvílí u nás byla pošťačka a sedne mi perfektně. Pak ho dám do alba.
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukala jsem do toho svatebního plánovače a tam je info, že by měly být rozeslaný 2 měsíce předem ... tak mě jen zajím, jak jsou na tom ostatní ... Včera jsme je byli vyzvednou a jsou tak krásný, že už chci, aby je každý už viděl ;-)
Profilova fotka
Tak kdo půjde na svatbu už to ví a oznámka budem rozesílat tak měsíc - měsíc a půl předem |-|
U nás taky už to všichni ví, ale jelikož hosty máme odevšad, některé i 300 km, 100km, tak to zabere spoustu času je objed, tak už jsme začali s těma co máme blíž a pak postupně i ty zbylé, chtěla bych to co nejdřív vyřídit, aby si nemysleli, že jsme si to rozmysleli s pozváním.
Profilova fotka
Ahojky holkyyyyyyyyyyy ;-) :-) Jenni tak to je super!!!!!!!! Určitě ho tam dej a já se mrknu. Mě bohužel je ten můj velkej, ale mamča si s ním poradí a bude dobrej :-) Včera jsem si koupila noční košilku. Mám z ní strašnou radost, protože je fakt nádherná (alespoň pro mě a mého skoromuže). U nás už to taky všichni vědí, protože to byla hodně dlouho očekávaná akce. :-D Oznámka už mám připravené jen odeslat a některé dám osobně. Takže příští týden jdou.
Jo určitě ho tam dám, je super, že je vzadu na šněrování a z boku má ještě háčky, takže se dá v případě potřeby i rozšířit, což teda nepotřebuju, dám dam oba mám jeden bílý a druhý černý, ten není na svatbu,taky mi od nich přišlo pyžamko, je super, košilka s kraťasama ze saténu, je to fajn, akorát jsem to chtěla ve smetanové barvě a ono je to v takové cihlové, ale to nevadí. :-)
Profilova fotka
Jenni ten můj je taky na háčky vepředu a na zavavazování vzadu a přesto i když je stažený na doraz tak mám ještě tak 5cm volno. :-( No opravdu jsem v tom nakupování poslední dobou opravdu úspěšná :-( :-D
Ahoj kouzlo, už ho mám v albu. Taky někdy něco koupím a vůbec to nesedí, koupila jsem si takhle šaty v hm já si normalně věci nezkouším a když jsem si je vyzkoušela doma tak mi sedli perfektně, ale vůbec nevypadali podle obrázku, sukně byla úplně jiná.
Profilova fotka
Tak jsem jukla jsou oba super!!!!!! Já si musím zkusit všechno co kupuji, jinak to pak dopadá třeba jako s tím mím korzetem :-D :-D :-D :-D
To ja ne, odhadnu velikost, tak aspoň se vyhnu frontám u kabinek. 8-)
Profilova fotka
Ahojky jste tu nekdo???
Ahoj, tak konečně mám šaty :-) Mám takovou radost. Díky Dzabii, mám je z Jasmine v Mělníku.
Profilova fotka
ahojky berusko.saty jsou super moc chvalim
ahoj, moc krásný šatičky, moc ti to sluší. 8-)
Profilova fotka
ahojky Jen
Ahoj Niky, tak jak ti to jde s přípravami? Já jsem moc ráda, že už skoro všechno mám, ještě řeším oblečky pro pejsky , pro holku a kluka není problém, ale pro většího pudlíka je problém, protože takovou velikost nedělají, tak půjdu ke švadleně. Jsem ráda, že jdu zaplatit jenom už dvě zálohy a to už bych zaplatila, kdyby pánové měli čas, ale chápu, že každý má občas toho moc a nestíhá, hlavní je že o nás ví.
Profilova fotka
my uz jsme s priprava skoncili uz mame vsechno davno doma tak ted aspon mame cas na vyrizovani bytu.a co vy?,jak jste daleko?my si teda akorat jdem za tyden pro prstynky a to je konecna.kecam nemam spodni pradlo a neco na prevleceni,ale to se sezene jinak vse je uz davno vyrizene.dneska jsem byla i u kamaradky ktera mi bude delat kyticky a je tak hodna ze mi to vsechno priveze v patek az domu,jsem rada bpuvodni verze byla ze si pro to budu muset uz ve ctvrtek(a to jsem mela srach aby mi to do patku neuvadlo,tak je to aspon vyresene) mam z toho radost dalsi vec z krku jinak bych nevedela kam driv ve ctvrtek skocit
My prstýnky máme už od ledna a šaty už se mi žehlí, mám svoje, ale jelikož po zkušenosti v salonu, kde jsem na tyto šaty čekala tři měsíce a nakonec je ani nenažehlili, když jsem přijela na zkoušku, spíš na mně úplně zapomněli, tak po téhle zkušenosti jsem si je nechala poslat domů, protože jsem si říkala, že znovu 380 km nepojedu, tak mi je nažehlují u nás v salonu, paní tam byla ochotná. Židle i s potahama jsem už sehnala, protože to byl problém, hotel má židle s područkama a na ty to nikdo nechtěl ušít, jenom v Praze, ale tam jedna židle vyšla na 3000,- bez DPH, což ři 70 židlích by mně zabilo, tak jsme si půjčili jak potahy a židle a je to vyřešené, kytky už máme taky, v květinářství ze mně měli radost, protože jsem měla pěkný seznam, ale tohle květinářství mám strašně ráda, mají tam super ceny a jsou ochotní, ale nedělali rozvoz a jelikož to máme na svatbu 100 km, tak jsem hledala jinde, ale asi záčátkem února začali dělat rozvoz, tak jsme si to domluvili tam, protože vždycky co jsme chtěli tak nám udělali a i přesně podle fotky, takže vím, že budu spokojená. Dort jsem zařídila včera, zařizuje nám ho hotel.Ještě musím jít na zkoušku účesu, ale jelikož mám kadeřnici z hotelu, tak to nebude problém, už o mně dávno jí, tak si tam zajedu asi na víkend, spojím kadeřnici s tím, že se půjdu podívat do parku, kde se budeme fotit, protože jsem tam nikdy nebyla, tak aspoň uvidím.
Profilova fotka
jo na zkousku ucesu taky musim jit.a kytky ty mam taky za super cenu mam 1x nevesta 1x korzas pro zenicha 1x kosicek s kytkama pro druzicku,2x kytka pro mamy 1x svedkyne a 1x na auto a chce po me 2 tisice to je prada ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?