Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 23. června 2007
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Ahojky holky tak koukám, že opravdu jedete na 120%. Mě čeká příští týden zaplatit zálohu na zámek, prostory na raut, a na matrice sepsat papíry. Potom objednat květiny, prstýnky, kameramana, zkouška účesu a nová barva. Potom znova na zkoušku šatů. Nějaký ty kafíčka s kámoškama a v sobotu do Sazka arény na házenou no a pak už zase zpátky do Němec. emoticon emoticon emoticon
30. bře 2007 ve 21:07  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 To máš super cenu, to my toho máme trochu víc, tak to bude trochu palba. Já mám převislou kytku pro sebe, 2 kytky pro maminy kulaté, 1 kytku pro svědkyni, 2 kytky pro babičky, korsáž pro svědka a ženicha, korsáže i pro svědkyni a maminky a samozřejmě i tatínky, to by vyšlo levně, ale pak mám svojsrdce na auto a kytičky na kličky u auta, 2 x srdce na dveře domů a 2x girlandu, jedny na náš domeček a jednu na baráček mojich rodičů, protože každý bydlíme jinde, pak mám břečťan na sloupy jak na zahradu hotelu tak do sálu, pak do stojanů na obřad, dvojsrdce na obřad, 2 ikebany na obřad na stůl, pak do sálu máme 7 kulatých kytic do větších váz a 5 kulatých kytic do menších váz, 39 růžiček do malých květináčků, ty budou na stolech, a pak ikebanu do stojanu do dortu, ikebanu na raut, pak ještě 2 košíčky pro družičky, a 18 růží na okvětní lístky, tak jsem zvědavá kolik mi napočítá.

Taky teď řešíme bydlení, jelikož jsme před čtyřmi roky koupili starší baráček a celý jsme ho komplet zrekonstruovali, ale přítel teď dostal nabídku na práci, protože tam, kde teď dělá tak se pobočka ruší a bude dělat vedoucího výroby, něco jako ředitele v jiné pobočce a to se neodmítá a dozvěděli jsme se to před 14 dny, tak teď hledáme pozemek, ale až za měsíc je bude město prodávat , tak jsme minulý týden byli aspoň u firmy, která staví dřevěné domky a už nám jeden cení, ještě, že mám jasnou představu o tom jak chci.
Původně jsme chtěli stavět zděný barák, ale to by jsme se nestihli nastěhovat a jelikož tam začíná dělět od ledna, tak by si zděný barák nestihl sednout, a pak mít všude praskliny, tak to bych nechtěla a tak radši montovaný a stihneme se přestěhovat než tam začne pracovat, což je fajn, protože by nemohl jezdit domů každý den 130 km, a hledat si nájem to by nic neřešilo, a ani by to nešlo protože máme 4 hafany a další zvířátka.
30. bře 2007 ve 21:07  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
    Region Prostějov
 Teda holky, vy frčíte emoticon a ještě k tomu spravujete byteček, hledáte nové domy, jste super. My prstýnky nemáme, ale hledáme a nenacházíme, někdy v dubnu zajedem so Brna, snad něco najdem, nevíte někdo kam zajít? Celkem Brno znám, bydlela jsem tam 5 let, ale do zlatnictví jsem nechodila. emoticon Kytky nemáme zamluvené, účes mi říkali, že zkouška stačí 14 dnů před svatbou a co chodíte po matrikách? Mě řekli cca 7 - 14 dní před obřadem. Nebo je něco špatně? Aby nás pak nechtěli oddat, to by byl průšvich.
30. bře 2007 ve 21:38  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
Registrovala se 10. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 21. června 2007
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
Registrovala se 10. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha - východ.
 Holky díky za pochválení šatů emoticon, to vždycky potěší.
Teď začnu shánět kadeřnici a někoho, kdo mě zkrášlí.Kdybyste měla některá tip, nejlépe v Praze 8, dejte vědět. A ještě musím zajít do květinářství domluvit květiny, jen co si vytisknu fotku s šatama emoticon Jinak budu objednávat kytku pro sebe, na stůl, pro maminky, korsáž pro ženicha, myrtu a myrtové věnečky.

Jennifer: my se chystáme rekonstruovat starší baráček, jen co dostaneme stavební povolení (doufám, že brzo, sousedi nás totiž prudí kvůli jednomu oknu), tak budeme stavět. Snad to nějak s tou svatbou zkoordinujeme. Jsem na to sama zvědavá.
30. bře 2007 ve 21:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 my máme zamluvenou matriku už od ledna, dali jsme tam žádost o manželství,to nám potvrdili a pak už tam nemusíme. My máme svatbu 2.června a na zkoušku účesu půjdu v nejbližší době, protože kadeřnice chtěla už v březnu, ale nějak jsem nestíhala, ale taky chce, aby jsem šla na zkoušku třikrát a na poslední zkoušce bude i kosmetička.
Kytky chtějí vědět většinou tak měsíc dopředu, aby ti stihli objednat to co chceš. Prstýnky většinou dělají měsíc až dva. V Brně nevím kde jsou, my jsme chtěli z Benetu a ten v Brně není,. tak jsme si zajeli do Olomouce.
30. bře 2007 ve 21:48  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Tak teď mi vymazali správci těchto webovek fotky našeho Akima. Prý jsem porušila pravidla. Tak to v tom případě porušuje 9O% holek!!!! Ať jdou do ......... emoticon emoticon
30. bře 2007 ve 21:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 Jé, tak to je fakt blbý, já tam našeho hafáka mám taky.
jo a teď jsem si vzpoměla, my vlastně v červnu začnem dělat novou kuchyni.
Jo a jaký jsou stránky prstýnků od Beneta?
30. bře 2007 ve 21:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Kouzlo to znám, mně taky vymazala pejska a ženicha, že ženich tam může být jenom dvakrát, a korunku kterou mám na pejskovi, to se svatby netýká, když jsem jí psala, že pejsi jdou na svatbu, že se to svatby týká, tak si je mám prý dát až do svatebního alba, tak jsem se s ní pěkně chytla, taky mně to s..., když jsem jí řekla, že jiné holky tu mají taky fotky i bytů, tak prý na ně taky jednou dojde, fakt super ..........
30. bře 2007 ve 21:54  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Jenni přesně to jsem jí taky napsala a ona odpověděla stejně. Nechápu to, podle nich by tady měli být jen alba plný fotek, které o budoucích manželech neřeknou vůbec nic a všichni si tady budou navzájem jen kopírovat fotky z alb a bude to úplně o ničem ........ emoticon Trochu buzerace co. Nechápu, proč nesmí album ukazovat život majitelů alba...... emoticon emoticon emoticon emoticon
30. bře 2007 ve 22:19  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Taky to nechápu, mazat fotky to jo, ale za to jaké si tam kopie si zodpovídáš sama, a když si tam dáš svoje fotky, já tam mám jenom to co jsem si dělala sama nemám tam nic zkopírovaného, tak nechápu proč mi to maže, podle mně je ženich stejně důležitý jako nevěsta, protože ani bez jednoho svatba nejde, nebo jo? emoticon
30. bře 2007 ve 22:26  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
 arween: My máme taky snubní prstýnky od Beneta,muzu jen doporucit, stranky jsou wewewe.snubniprsteny.cezet Jinak při výběru prstýnků to byla makačka na představivost, ukázali nám spoustu vzorů a ještě řekli, co je matné může být lesklé, co je ryté může být hladké, všechno může mít kamínek a všechno může být ve všech třech barvách zlata, takže rázem dostaneš kombinací, až ti jde z toho hlava kolem
30. bře 2007 ve 22:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
Registrovala se 6. února 2007 na beremese.cz. Přidala 568 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 9. června 2007
    V Brně (Brno - dóm), Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
Registrovala se 6. února 2007 na beremese.cz. Přidala 568 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 9. června 2007
    V Brně (Brno - dóm), Region Brno
 arween v Brně doporučuji Rotax, mají asi největší výběr prstýnků a pak Balcar na Minské
30. bře 2007 ve 23:14  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 Ahoj holky, moc dík. už musíme jet něco vybrat, ať máme nejdůležitější věc hotovou. Tak snad to v týdnu vyjde.
31. bře 2007 v 11:18  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Ahojky holky
emoticon
Jenni prostě to je tak dobet buzerace emoticon emoticon koukala jsem že máš svatební noviny. Po pravdě jsem se dozvěděla až tady, že se taky něco takového dělá. Co se píše do svatebních novin? emoticon emoticon emoticon emoticon
31. bře 2007 ve 14:53  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
 Dopo jsem byla na zkoušce šatiček ... po příchodu do salonu jsem uviděla jedny, který jsem si chtěla zkusit .... tak jsem se do nich nasoukala ... a nechtěla jsem je sundat ... takže ty, které jsem měla zamluvené, jsem si už ani nezkoušela a rovnou udělala změnu emoticon mám z nich obrovskou radost ... Stáhnu fotky do kompu a dám je sem .... emoticon
31. bře 2007 ve 14:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj kouzlo,

já tam mám fotečky z dětství nás obou,pak společné fotky, vtipy o manželství, historie sňatku,horoskopy, desatera, moudra, přísloví, pověry, je to udělané tak aby se lidi pobavili, aby se nenudili až se třeba budeme fotit, jestli chceš tak mi to ip pošli e-mail a přepošlu ti je. emoticon
31. bře 2007 v 15:30  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
 Ahoj Dzabii,
ještě jednou díky za tip na svatební salon emoticon V červnu jim mají přijít ještě nějaké modely ve větších velikostech, tak možná udělám změnu stejně jako ty emoticon Ještě se chci zeptat, kde se budeš nechávat líčit a česat?
31. bře 2007 v 16:10  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 15. června 2007
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
    Praha, Region Praha
 ahojky jste tu nekdo?
31. bře 2007 v 18:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj Nikky,

jsem tu zase já, máme na sebe štěstí. emoticon
31. bře 2007 v 18:49  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj niky,

dívala jsem se na vonekl a našla jsem ho jen v Brně, to mně mrzí, protože jsem si myslela, že v Praze bude určitě, protože většinou je vše v Praze a pak až se to stěhuje do Brna, tak se ti moc omlouvám, fakt jsem se spletla.
31. bře 2007 v 18:51  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 Ahojky Jen,to nevadi,ja uz jsem to rekla te kamosce a co mi bude delat kytky a ona ji sezene a nebude ji chtit zaplatit ale pak ji to vratim az bude vazat dalsi kyti na svatbu,tu co jsem chtela stoji cca 400 kc
31. bře 2007 v 19:19  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 To je fakt dost, je dobré že to tak můžeš udělat. emoticon
31. bře 2007 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 jojo nastetsi ano,vaze na dost svateb kytky tak to bude mit na ujceni,takze starost dalsi je pryc
31. bře 2007 v 19:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veruse
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Ctěnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
veruse
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Ctěnice, Region Praha
 Ahoj holky. Tak jsem se Veru asi nakazila od tebe přes PC - ležím doma už od úterka s angínou. Teprv dnes jsem se vyhrabala na chvíli z postele.
Co je tady nového? Už jste některá rozeslala oznamka?
31. bře 2007 v 19:50  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 ahojky Veru tak to je mi lito ja uz jsem se nechala uschopnit,ale doktorce se moc nechtelo me pustit ale vyhrala jsem nad ni emoticon .
oznamka budem posilat az tak v pulce dubna,ale uz jsou pripravene jen je hodit do schranky
31. bře 2007 v 19:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veruse
    Ctěnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
veruse
    Ctěnice, Region Praha
 Tak to jsi dobrá. Já je chtěla poslat tento týden, jenže nemoc mi to překazila. Jelikož jsme si je dělali sami, tak je mám vytisklé a musím je nařezat (řezačka je v práci) a to je právě ta zrada...
Tak snad je pošlu koncem příštího týdne.
31. bře 2007 ve 20:00  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 niky to je super, když ubývají starosti, my už taky skoro všechno máme tak si člověk může odpočinout od příprav a těšit se na svatbu, rychle to utíká. Aspoň na chvilku klid, protože týden před svatbou bude hektický.
Aspoň u nás, jelikož v týdnu povezu do hotelu dekoraci, ve středu vyzvednu nějaké výslužky a rozvezu je, pak pojedeme do práce k přítelovi to je taky přes 100 km, pak půjdeme stříhat pesjky,aby jim to slušelo na svatbě a vlezli se do smokingu a holka do šatiček, ve čtvrtek taky pojedu pro nějaké výslužky pak na nehty pak znovu pro cukroví, pak to roztřídíme do krabiček a zavezeme do hotelu, v pátek pojedu se ségrou na nehty, vysadím ji tam a pak vyzvednu kytky na auto a na baráčky, ozdobím náš barák, pak auto, pojedu ho ozdobit našim, vezmu pejska-holčičku a ségru a pojedeme do hotelu, tam se ubytujeme a budu čekat na dodavatele květin a židlí s potaham a pak řeknu holčinám co kde chci,. pro jistotu si to zkontroluju a pak půjdu spát, snad se vyspím, a v sobotu ráno budu volat přítelovi jak oblékli ty dva kluky- pejsky do smokingu, taky mu budu volat jestli se všichni dostavili, tím myslím jeho rodinu a naší jestli jsou všichni včas u našich, bude se od nich vyjíždět, žádné pohoštění tam dělat nebudou, protože nevěsta není doma tak k čemu, hosté dostanou občerstvení až na místě kde hotel pro ně připraví už před obřadem kanapky a pití, protože to máme skoro všichni kolem 100 km a někteří i dál.

Oznámení jsem už rozeslala a ty co dáváme osobně, tak už jsme začali.
31. bře 2007 ve 20:06  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 no mz si teda moc neodpocinem mame litani s ti bytem
31. bře 2007 ve 20:11  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 to chápu, to znám, protože my teď řešíme ten domeček, ale bohužel musíte počkat až město bude prodávat pozemky, a to je do měsíce, takže až pak začnou zmatky , ale firma, která nám bude stavět baráček, tak nám zařídí i stavební povolení a podobné papíry, tak nebudeme muset nic shánět, což nám ušetří spousty práce, protože ani jeden jsme v tom městě nikdy nebyli, takže až se nastěhujem tak to bude zajímavý, budu hledat obchody a tak podobně, ab jsme neumřeli hladem
31. bře 2007 ve 20:14  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 hm tak to s tim obchodem jste na tom stejne my tam v okoli nic nemame zatim,ma se tam neco stavet ale buhvi kdy asi vse budu tahat z prahy
31. bře 2007 ve 20:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.