Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
TO zvládnete ;-) Začala jsem chodit na solárko už v únoru (ajko každý rok před létem) .. ale teď jsem dlouho nebyla, jelikož mám asi salmonelu ...takže nic moc. Snad to nepotvrdí ty výsledky.
Profilova fotka
Popelko nejak to dopdne neboj :-D ;-) Slmonelu tak to ti vůbec nezávidím. Jednou jsem ji měla a už nikdy více, prosím ne!!!!!! A to jsem něměla ten nejhorší stupeň. Chytla jsem to z kuřecího masa. :-( =-)
Profilova fotka
Ségra jí už taky měla a skončila ve špitále .. A to mám jet v sobotu na zkoušku šatiček ... takže je bude muset ještě zmenšit (pokud to půjde) :-( Ale hlavně tam jedu takhle brzy, že dostala nové modely, tak na ně chci mrknout, případně udělat změnu. :-D
Profilova fotka
Salmonela .... nic pěného. Já naštěstí v nemocnici nebyla, ale moc nechybělo. Sestřenka měla tu nejhorší formu a 14 dní v nemosnici a 10kg dole. Vypadala jako chodící kostra. Taky pojedu příští týden do salonu, abych si je ještě jednou vyzkoušela, protože jsem zhubla 4 kg a tak doufám, že to v případě, že mi budou volnější půjde nějak udělat. Jsou na zip a tak mám drobet vítr :-N :-N :-N :-N
Profilova fotka
Jééé tak se brzo uzdrav a třeba to ani salmonela nebude a jestli jo, tak přeju ať už to máš rychle za sebou ;-) Holky budete mít závoj? Jinak dneska jedem ženichovi pro boty a taky se asi mrknout na stužky na auta, jen nevím, jestli si tam mám dat stuhu i já a nebo jestli si nemám udělat tu výzdobu z bílých kytiček (aby se to hodilo k panence) :-(
Já závoj budu mít i korunku.
Profilova fotka
Děkuji :-) snad mě to brzy pustí ... já nudu mít asi jen čelenku, ale nechám to na kadeřnici :-D ta tomu rozumí víc než já, takže jí nechám volnou ruku :-)
Profilova fotka
Já závoj mít nebudu. Jen korunku. ;-)
Profilova fotka
ja mam zavoj..nemam korunku :-)
Profilova fotka
Holky budete dávat manželovi nějaký svatební dar? Já bych chtěla, ale nic mě nenapadá. :-S
Profilova fotka
já mám obejdaný závoj, ale koketuju i s korunkou... strašně se mi líbí jedna z miadesign, přemýšlím, že nejdřív budu mít závoj a až ho sundám, tak mi kadeřnice (ségra) nějak šikovně dá tu korunku - spíš čelenku.... nu uvidíme....
Profilova fotka
Tak o svatebním daru pro manžela jsem teda vůbec nepřemýšlela ... vždyť dostane mě :-D
Článek se načítá
Já budu dávat miláčkovi jako svatební dar potápění, když jsme byli na silvestra v egyptě tak si tam udělal licenci a jelikož u nás není moc , kde se potápět tak mu dám poukaz na potápění, já se budu s pejskama opalovat a on se potápět.
Profilova fotka
Já zas přemýšlím, jestil jenom korunku nebo i závoj. Ale zas kdy jindy si vzít závoj, když né na svatbu, že. Takže asi obojí a dárek? No jelikož má chvilku před svatbou narozky, tak dostane košilu a kravatu na svatbu a dárek jako takový svatební dostane mě, ne????? :-D :-D :-D :-D
Můj přítel bude mít narozeniny tři dny po svatbě, musím ještě vymyslet co k narozeninám.
Profilova fotka
No tak já už to naštěstí vymyslela takhle, takže aspoň něco, protože kolikrát už nemám ani inspiraci :-D
Ahoj holky, vim, ze se pridavam za pet minut dvanact, ale objevila jsem tento server teprve pred par dny a rada bych se mezi Vas zapojila. Svatba bude 9.6. v Praze a cim vic se blizi, tim vic se bojim, ze na neco zapomenu :-) A jsem rada, ze ma i nekdo jiny takove starosti :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se rozjeli, ani nestíhám číst. Tak já nehty asi budu mít svoje, mám je pevné a taky mi i narostou, takže to snad půjde - taky francouzskou. Nebudu mít ani závoj,ani korunku, ale čelenku! No a nakoupím jěště nějakou tu ozdobu, ať v té hlavě něco mám. A jinak nevím taky, jak to budu stíhat, protože ve čt.jedeme k přítelově rodině porozvážet cukroví atd. a v pátek po naší rodině a zajít do restauračky na domluvu na ozdobení tabule atd.takže se asik budu muset naklonovat :-D Jo a holky, kdo vás poveze? Jak to máte, kdo je řidič nevěsty?
Profilova fotka
Tak tě tady vítáme lilip. Myslím, že tohle jsou ty jedny z nejkrásnějších starostí. A až tohle skončí tak si budem vychutnávat tu posvatební a prvomanželskou euforii no a potom se dáme do těch miminek a začne to s přípravama znova :-D :-D :-D :-D Tady, alespoň u mě. :-D Já bych chtěla něco z čeho si sedne na zadek. Jenže pořád mě nic nenapadá. :-|
My máme na svatbě jenom jednoho řidiče, protože já budu v hotelu den předem, tam je i obřad, tak ostatní se tam dostanou sami a ženich má řidiče, je to jeho spolupracovník z práce, tak nás pak zavese i na focení. A kdyby se někomu něco stalo, tak ať je má kdo odvést. Kouzlo: korzet by mně měl přijít do tří dnů, právě mi přišla sms.
Profilova fotka
U mě je řidič jasnej ... budousí švagrovka nám objednala limuzínu, takže mě bude vozit pan "Limuzíňák" :-D
to je pravda, starosti jsou to krasne, ale nikdy jsem netusila kolik malickosti je potreba, aby to bylo perfektni, ale my jsme si trochu nechali pomoct od svatebni koordinatorky
My jsme taky původně chtěli svatební agenturu, ale když jsme tam psali tak se nám ani neozvali a když jsme nakonec volali do té agentury, tak pořád neměli čas, tak jsme si říkali, že si to zařídíme sami, když jsou tak ochotní. A nakonec jsme to zvládli, už se to blíží a už skoro všechno máme, jenom pak to ještě tak týden před svatbou všechno obvoláme, aby jsme to potvrdili, pro jistotu .
Profilova fotka
kouzlo: koukni na www.uzijsito.cz nebo www.denjaksen.cz a pořiď mu nějaký ten zážitek .... :-D
Profilova fotka
No, já budu mít řidiče na rozvážení hostů. Je to můj kamarád, kterého bych na svatbu nezvala. jenže koho tam chci, tak z něj nemůžu udělat řidiče, ty si to tam půjdou užívat. No a to by tam musel být skoro od začátku mi došlo a to ho zase tak do rodiny nepovažuju. Jenže o jiným nevím. Ale zase je to super kamoš, ale mám pocit, že bych z něj udělala jednoho z nejdůležitějsších svatebčanů dne a na to si tam cením jiných víc. Tak co s tím?
my to budeme mit stejne jako jennifer, akorat ja se do toho hotelu nastehuju az v den svatby rano, my mame totiz obrad az ve 14:00
Profilova fotka
holky strašně se mi líbí dáreček z "uzijsito.cz"m 1 akr na Marsu, asi ho miláčkovi pořídím ke svatbě, ten bude koukat.... Je to děsně originální .... Jinak do role řidiče se u nás sama navrhla moje ségra, ona totiž nemůže pít, takže asi tak....
Profilova fotka
ja mam objednany auto..rolls royce..stary.moc pekny a s tim je i ridic..simon ma to samy, ale jelikoz on pojede s druzbou tak ma limuzinu
Profilova fotka
Mě poveze náš kamarád a ženicha jeho sestra. dzabii děkuju koukala jsem tam a docela se mi líbí ty pozemky. Je tam spousty sportů, ale to asi u nás nepůjde, protože skoromanžel je profesionální sportovec a kdyby se mu náhodou něco stalo při jiném sportu než dělá tak by to mohl být docela problém v klubu :-| jennifer tak korzet už přišel dám ho do alba. Je mi velký, ale moje maminka švadlenka si s ním poradí.
Kouzlo to je super, že už ti přišel, pak dám vědět jak mi přijde, je fajn, když to ho má kdo opravit.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?