Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 15. června 2007
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
    Praha, Region Praha
 ja uz mam druzicku vyresenou,chtela jsem ji saty koupit nebo pujcit,ale kamoska mi to zatrhla ze pry male saty zaplati sama.takze o starost mene,ale vybrala si nadherne na to ze ji jsou 3 ma vkus holka emoticon
Akorat se ted resi co si na sebe veme mama segra-svedek a babicka,nic se jim nelibi,hruza uz s nima nakupovat nejedu vzdala jsem to,krom segry,s tou jeste pojedu potrebuju jeste sehnat nejake hezke pradlo po saty a pak kosilku na spani.a nakonec si pod korzet tu podprdu nevemu,vypada to blbe
26. bře 2007 ve 12:26  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj,

s tím oblečením tě niikkyyy chápu, u nás to bylo podobné, maminá se ségrou jsou pěkně vybíravé, objela jsem s nimi tři města a už jsem toho měla dost, nakonec jsem obešla i v brně obchody a u posledního jsem řekla, že pokud si nevyberou tak je tam nechám i do večera dokud obchody nezavřou, naštěstí si vybrali , ale až v posledním obchodě, ségra to vyřešila tak, že jsem si vybrala šaty na ples a chtěla jsem aby je na sobě vyzkoušela protože neměli moji velikost a chtěla jsem si je objednat a nakonec to dopadlo tak, že si je koupila ona. Ale byla jsem ráda, horší je to ještě s kaší bábinou. Jelikož váží asi 120 kilo, tak fakt nadměrných velikostí moc není. jela jsem s ní do brna, jelikož řekla, že chce jet zrovna v den den a v okolních městech mají jen do 17,00 a vrně v carfouru je také tato prodejna,, měli to říct dřív a ne ráno, copak si člověk může hned všechno zařídit aby mohl hned teď jet, navíc já pracuju asi 80 km od bydliště a každý den jezdím domů, ale dřív než večer se nedostanu a když jsme tam dojeli, tak velikosti by měli, ale naše babička chce něco takového jak jsme v obchodě pochopili co se nosilo před dvaceti lety a to bohužel nesežene, ale vymluvit si to nedá, pak jí segra nabízela, že jí zavese do kyjova, ale to se jí nechce, prostě jen když ona chce, ale že ostatní lidi chodí do práce tak to jí nevadí, hlavně jsem byla ráda, že si v tom brně vybrali všichni boty, že už to nemusím absolvovat znovu. Jen s bábinou na oblečení.
26. bře 2007 ve 12:39  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 ja uz jsem to vzdala ted jezdi mama s babi sama a vybiraji.ja uz na to nemam,hlavne se ale desim co si vyberou,doufam ze s nima pojede segra aby je trochu zkrotila jinak bude misto svatby cirkus emoticon
26. bře 2007 ve 12:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
  • Svatba byla 23. června 2007
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
 ahojky, u nás si všichni vybírají šatičky sami, na to už bych neměla... stačí mi, jak to se mnou pořád konzultujou...ale všichni mají vkus a navíc, budou to mít na sobě ony, tak ať si vyberou, v čem jim bude nejpohodlněji...
emoticon
26. bře 2007 ve 13:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
 ahoj holky, nějak vás zanedbávám, ale mám nějak moc práce. A dneska to nebude o moc lepší, od včerejška mám děsnou migrénu. emoticon
26. bře 2007 v 15:50  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
Registrovala se 6. února 2007 na beremese.cz. Přidala 568 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 9. června 2007
    V Brně (Brno - dóm), Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
Registrovala se 6. února 2007 na beremese.cz. Přidala 568 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Praha.
 ahoj, taky nechávám na každém ať si pořídí, co jen chce, myslím, že je to jejich volba, jak půjdou oblečení a nechci jim nic přikazovat. Nejdůležitější bude, že v den D tam budou s námi
26. bře 2007 v 17:11  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj,

já bych je nechala jet samotné, jenom bych byla ráda, ale nechtějí, mamina má ráda víc názorů, i když si stejně vybere podle sebe. Mně je jedno v čem kdo půjde, hlavně ať přijdou emoticon
26. bře 2007 v 17:36  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
    Region Prostějov
 Ahoj holky, tak teď se kukám, že jsem z vás poslední na řadě emoticon takže já mám nohy na hoře a kafíčko na stole emoticon no, ale taky bych měla něco dělat. Třeba dodělám ty jmenovky. Můj vlastní návrh a výtvor, tak snad se povedou, pak to sem hodím, no možná i ty začaté, průběžně fotím emoticon
26. bře 2007 v 19:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
Registrovala se 10. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 21. června 2007
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
Registrovala se 10. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha - východ.
 Ahoj holky,
hlásím se k vám do klubu emoticon, pro upřesnění termín 21.6 na Libeňském zámečku. Začínám mít deprese, stále nemohu na svoji hodně nekonfekční postavu sehnat šaty emoticon
26. bře 2007 ve 20:10  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj,

my máme svatbu 2.června v Přerově v hotelu Jana. Jsem ráda, že už skoro všechno mám, jenom čekám až se mi nažehlí šaty, mám svoje, čekala jsem na ně skoro tři měsíce, dávala jsem si je nažehlit v jiném salonu, protože odkud je mám, tak nebyli schopni, tak ještě, že u nás v salonu jsou ochotní, i když od nich nemám šaty tak je bez problémů nažehlí.
26. bře 2007 ve 20:18  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Taky máme svatbičku na Libeňském zámečku, ale v kapli, je to tam hezčí .. emoticon
26. bře 2007 ve 20:22  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
 Tak my jsem kapli zavrhli, přišla nám tmavá
26. bře 2007 ve 20:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
 Teď hlavně sehnat nějaké šatky,všude se tváří že mají, že žádný problém a pak mi jen řeknou, smůla na vás nemáme. Už se pomalu bojím někam strčit i nos. Dneska jsem byla dokonce u jedné švadleny a ta mi řekla, že šije jen ze svých látek a měla na výběr 2 v bílé barvě a naprosto šílené, spíš mi přišly do šeda emoticon
26. bře 2007 ve 20:33  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 A můžu se tě zeptat jakou potřebuješ velikost?
26. bře 2007 ve 20:34  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Tak to já se šaty problém nemám ... I když jsem z Prahy, tak šaty mám z Mělníka. Koukni na www.Jasmine.cz ten salon je otevřený cca půl roku, takže tam má všechno nové ... Je to rozdíl .. není bílá jako bílá emoticon Fakt tam má super výběr ...
26. bře 2007 ve 20:35  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
fotoportrét
fotoportrét
beruskablanka
 Díky, mrknu se, hlavně aby měli něco na mě emoticon
26. bře 2007 ve 20:36  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 tak to jsou šaty jedna radost. Tady je to trošku horší. v Prostějově nic nemají, v Přerově sse mi nelíbily,tak jsem musela do Hranic a tam plno šatů, co se mi líbili neměli na skladě, protože to spíš rozváželi do obchodů na prodání či co. Nakonec jsem tam vybrala, úplně jednoduché, i když jsem celkem náročná - žádné ozdoby, široké sukně a už vůbec ne korzety...Takže vypadlo i plno salonů v Olomouci. A na takový šaty jsem tady nenarazila emoticon
26. bře 2007 ve 23:01  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Člověk musí hledat, aby našel to pravý emoticon
27. bře 2007 v 00:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
 Ahoj holky, máme svatbu v Brně, ale šaty mám z Lidic a jsem spokojená
27. bře 2007 v 00:58  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 479 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Kostel sv. Martina ve Zbýšově, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 479 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel.
 Ahoj holky, tak dovolená byla krásná, ale bylo to strašně rychlý a krutý byl návrat do reality, ještě když jsem musela vstávat o hodinu dřív (dalo by se říct po změně času) byl děs emoticon
Jinak jsem teda v sobotu byla na svatebním veletrhu a mohla bych říct, že jsem si myslela, že to bude lepší. Hodně mě tam nadchly ozdoby do vlasů a líčení. Nechala jsem si namalovat oči a paní mě namalovala moooc hezky, akorát, že já su zvyklá si dělat hodně velikánský řasy, napleskat tam aspoň 10x řasenku, abych byla jak mrkací panenka a to bych si už ale musela dolíčit sama. Ale i tak mě namalovala krásně emoticon potom jsem si KONEČNĚ koupila bižu na krk - konečně mám to co jsem tak dlouho hledala - je to náhrdelníček do špičky, co je jako dělaný k tý mojí korunce a jenom za 220kč. a potom jsem si koupila vlásenky do drdolu z kamínků, takže to jsem byla nadšená moooooc emoticon
ale byla tam např. i hoooodně neochotná obsluha, když jsem si chtěla u Pronuptie vyzkoušet závoj emoticon paní jsem vyloženě obtěžovala, že mně ho musela sundat z věšáku a dát do vlasů, takže tam jsem to vzdala asi po druhém pokusu emoticon a květinářství teda taky nic moc, když jsem chtěla poradit jakou kytičku, tak mně dali vizitku a řekli, ať se domluvím na konzultaci emoticon takže paráda.
Jinak závoj, po kterým jsem tak moc toužila tam vůbec nebyl, takže ten si asi půjčím k mým šatkům i když není tak bohatý emoticon
a taky už máme objednaný dort pro mou maminku, takže další pokrok...... a teď se bude myslím řešit ženich a jeho košile a kravata emoticon
27. bře 2007 v 06:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
 ahojky, šatičky v jasmine jsou fakt boží, i když už šaty mám, tak jsem se jukla. U nás - jsem poměrně z malého města, jsou asi tři půjčovny v okolí 30 km a výběr mají, ale já pořád hledala to pravé a nějak to nepřicházelo, nakonec jsem skoro šáhla po šatech, který se mi jenom líbili. Pak jsem je hodila do placu tady na beremese a holky mi je totálně nepochválily, takže jsem začala hledat znovu a našla.... mám je a byla to láska na první pohled. Ani je nemám vyfocené, už ani pořádně nevím, jak na stopro vypadly, ale určitě jsou krásné....takže to chce hledat a zkoušet a vybírat a oni se objeví.... emoticon
27. bře 2007 v 09:24  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Ahojky holky tak já jsem včera ještě dokoupila svíčky a zjistila jsem, že jich mám tolik, že bych mohla na trh emoticon Taky sem je začala zdobit a nestačilka stuha tak jsem objedbala další a ještě musím sehnat smetanovu stuhu. Tu prostě nikde nemaj emoticon emoticon A začínám tak nějak bylit věci co povezem do Čech. Tak doufám, že na moc věcí nezapomenu. Korzet je stále v nedohlednu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
jennifer tak si myslím, že ten korzet asi budeš mít dřív jak já. emoticon emoticon
27. bře 2007 v 10:44  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
klaras
Registrovala se 28. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 889 příspěvků.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
klaras
    Region Praha
 kouzlo..neboj urcite brzo prijde emoticon
27. bře 2007 v 11:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 vaneskah: to já když jsem je viděla poprvé, byla jsem úplně nadšená a když jsem si je vyzkoušela, nechtěla jsem je sundat emoticon ale už je to měsíc a nějak ta představa vyprchácá, takže vydím krásné šaty a říkám si, mám fakt ty pravé? Ale asi jo, když jsem je tak strašně moc chtěla emoticon no musím to vydržet, jinak si každý měsíc vyberu jiné šaty emoticon
27. bře 2007 v 11:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
klaras
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
klaras
    Region Praha
 mne se moje taky mooooooooc libi..mela jsem ty same tendence. kdyz jsem videla jine..treba? Tak ted se nedivam a mam klid emoticon ..nebo se mrknu na fotku svych satu a uklidnim se..stejne mi uz z cele svatby pomalu hrabe
27. bře 2007 v 11:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
 arween: mám stejnej pocit, úplně myslím na to, co když se mi potom nebudou líbit, ale když se mi tak strašně líbili předtím.... ani na netu je nemají, tak budu čekat na finální zkoušku.. ale pořád tápu, jestli tam nezajít a nevyfotit kvůli kytce, protože nemám představu..
Holky vy už máte zamluvený kytky?
27. bře 2007 v 11:46  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
klaras
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
klaras
    Region Praha
 ja mam kytky zamluvene..budu mit bile kaly, druzicky bile ruze.
27. bře 2007 v 11:48  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
klaras
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
klaras
    Region Praha
 vaneskah..mam hodne podobnou jako mas ty v albu..bile kaly( na te zidli) jen bez toho zelenho..mam jich trochu vic
27. bře 2007 v 11:51  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 No, já ji zamluvenou nemám, ale líbí se mi taková jakou mám v albu. No takovou velkou mít nemůžu, jsem malá, ale ty barvy, ty barvy, ty musím mít. emoticon no a místo těch bílých kal by mohli být tulipány,ale pokud ne, tak ať ji nechá jen z kal a ty malé, to jsou frézie, ty by tam mohli být taky. No takovou i s tou stuhou, akorát ve zmenšené podobě.
27. bře 2007 ve 12:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 Holky budete si na svatbu nechat dělat gelový nebo keramický nehty? jestli jo, tak mně poraďte jak dlouho před tím? jestli pár dní, týden nebo dva? emoticon
díky za rady pa emoticon
27. bře 2007 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.