Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
ja uz mam druzicku vyresenou,chtela jsem ji saty koupit nebo pujcit,ale kamoska mi to zatrhla ze pry male saty zaplati sama.takze o starost mene,ale vybrala si nadherne na to ze ji jsou 3 ma vkus holka :-D Akorat se ted resi co si na sebe veme mama segra-svedek a babicka,nic se jim nelibi,hruza uz s nima nakupovat nejedu vzdala jsem to,krom segry,s tou jeste pojedu potrebuju jeste sehnat nejake hezke pradlo po saty a pak kosilku na spani.a nakonec si pod korzet tu podprdu nevemu,vypada to blbe
Ahoj, s tím oblečením tě niikkyyy chápu, u nás to bylo podobné, maminá se ségrou jsou pěkně vybíravé, objela jsem s nimi tři města a už jsem toho měla dost, nakonec jsem obešla i v brně obchody a u posledního jsem řekla, že pokud si nevyberou tak je tam nechám i do večera dokud obchody nezavřou, naštěstí si vybrali , ale až v posledním obchodě, ségra to vyřešila tak, že jsem si vybrala šaty na ples a chtěla jsem aby je na sobě vyzkoušela protože neměli moji velikost a chtěla jsem si je objednat a nakonec to dopadlo tak, že si je koupila ona. Ale byla jsem ráda, horší je to ještě s kaší bábinou. Jelikož váží asi 120 kilo, tak fakt nadměrných velikostí moc není. jela jsem s ní do brna, jelikož řekla, že chce jet zrovna v den den a v okolních městech mají jen do 17,00 a vrně v carfouru je také tato prodejna,, měli to říct dřív a ne ráno, copak si člověk může hned všechno zařídit aby mohl hned teď jet, navíc já pracuju asi 80 km od bydliště a každý den jezdím domů, ale dřív než večer se nedostanu a když jsme tam dojeli, tak velikosti by měli, ale naše babička chce něco takového jak jsme v obchodě pochopili co se nosilo před dvaceti lety a to bohužel nesežene, ale vymluvit si to nedá, pak jí segra nabízela, že jí zavese do kyjova, ale to se jí nechce, prostě jen když ona chce, ale že ostatní lidi chodí do práce tak to jí nevadí, hlavně jsem byla ráda, že si v tom brně vybrali všichni boty, že už to nemusím absolvovat znovu. Jen s bábinou na oblečení.
Profilova fotka
ja uz jsem to vzdala ted jezdi mama s babi sama a vybiraji.ja uz na to nemam,hlavne se ale desim co si vyberou,doufam ze s nima pojede segra aby je trochu zkrotila jinak bude misto svatby cirkus :-D
Profilova fotka
ahojky, u nás si všichni vybírají šatičky sami, na to už bych neměla... stačí mi, jak to se mnou pořád konzultujou...ale všichni mají vkus a navíc, budou to mít na sobě ony, tak ať si vyberou, v čem jim bude nejpohodlněji... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, nějak vás zanedbávám, ale mám nějak moc práce. A dneska to nebude o moc lepší, od včerejška mám děsnou migrénu. :-(
Profilova fotka
ahoj, taky nechávám na každém ať si pořídí, co jen chce, myslím, že je to jejich volba, jak půjdou oblečení a nechci jim nic přikazovat. Nejdůležitější bude, že v den D tam budou s námi
Ahoj, já bych je nechala jet samotné, jenom bych byla ráda, ale nechtějí, mamina má ráda víc názorů, i když si stejně vybere podle sebe. Mně je jedno v čem kdo půjde, hlavně ať přijdou ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak teď se kukám, že jsem z vás poslední na řadě x-) takže já mám nohy na hoře a kafíčko na stole x-) no, ale taky bych měla něco dělat. Třeba dodělám ty jmenovky. Můj vlastní návrh a výtvor, tak snad se povedou, pak to sem hodím, no možná i ty začaté, průběžně fotím :-D
Ahoj holky, hlásím se k vám do klubu :-), pro upřesnění termín 21.6 na Libeňském zámečku. Začínám mít deprese, stále nemohu na svoji hodně nekonfekční postavu sehnat šaty :-(
Ahoj, my máme svatbu 2.června v Přerově v hotelu Jana. Jsem ráda, že už skoro všechno mám, jenom čekám až se mi nažehlí šaty, mám svoje, čekala jsem na ně skoro tři měsíce, dávala jsem si je nažehlit v jiném salonu, protože odkud je mám, tak nebyli schopni, tak ještě, že u nás v salonu jsou ochotní, i když od nich nemám šaty tak je bez problémů nažehlí.
Profilova fotka
Taky máme svatbičku na Libeňském zámečku, ale v kapli, je to tam hezčí .. :-)
Tak my jsem kapli zavrhli, přišla nám tmavá
Článek se načítá
Teď hlavně sehnat nějaké šatky,všude se tváří že mají, že žádný problém a pak mi jen řeknou, smůla na vás nemáme. Už se pomalu bojím někam strčit i nos. Dneska jsem byla dokonce u jedné švadleny a ta mi řekla, že šije jen ze svých látek a měla na výběr 2 v bílé barvě a naprosto šílené, spíš mi přišly do šeda :-(
A můžu se tě zeptat jakou potřebuješ velikost?
Profilova fotka
Tak to já se šaty problém nemám ... I když jsem z Prahy, tak šaty mám z Mělníka. Koukni na www.Jasmine.cz ten salon je otevřený cca půl roku, takže tam má všechno nové ... Je to rozdíl .. není bílá jako bílá :-) Fakt tam má super výběr ...
Díky, mrknu se, hlavně aby měli něco na mě :-|
Profilova fotka
tak to jsou šaty jedna radost. Tady je to trošku horší. v Prostějově nic nemají, v Přerově sse mi nelíbily,tak jsem musela do Hranic a tam plno šatů, co se mi líbili neměli na skladě, protože to spíš rozváželi do obchodů na prodání či co. Nakonec jsem tam vybrala, úplně jednoduché, i když jsem celkem náročná - žádné ozdoby, široké sukně a už vůbec ne korzety...Takže vypadlo i plno salonů v Olomouci. A na takový šaty jsem tady nenarazila :-(
Profilova fotka
Člověk musí hledat, aby našel to pravý :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, máme svatbu v Brně, ale šaty mám z Lidic a jsem spokojená
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dovolená byla krásná, ale bylo to strašně rychlý a krutý byl návrat do reality, ještě když jsem musela vstávat o hodinu dřív (dalo by se říct po změně času) byl děs :-( Jinak jsem teda v sobotu byla na svatebním veletrhu a mohla bych říct, že jsem si myslela, že to bude lepší. Hodně mě tam nadchly ozdoby do vlasů a líčení. Nechala jsem si namalovat oči a paní mě namalovala moooc hezky, akorát, že já su zvyklá si dělat hodně velikánský řasy, napleskat tam aspoň 10x řasenku, abych byla jak mrkací panenka a to bych si už ale musela dolíčit sama. Ale i tak mě namalovala krásně ;-) potom jsem si KONEČNĚ koupila bižu na krk - konečně mám to co jsem tak dlouho hledala - je to náhrdelníček do špičky, co je jako dělaný k tý mojí korunce a jenom za 220kč. a potom jsem si koupila vlásenky do drdolu z kamínků, takže to jsem byla nadšená moooooc :-D ale byla tam např. i hoooodně neochotná obsluha, když jsem si chtěla u Pronuptie vyzkoušet závoj :-p paní jsem vyloženě obtěžovala, že mně ho musela sundat z věšáku a dát do vlasů, takže tam jsem to vzdala asi po druhém pokusu 8-( a květinářství teda taky nic moc, když jsem chtěla poradit jakou kytičku, tak mně dali vizitku a řekli, ať se domluvím na konzultaci :-p takže paráda. Jinak závoj, po kterým jsem tak moc toužila tam vůbec nebyl, takže ten si asi půjčím k mým šatkům i když není tak bohatý |-| a taky už máme objednaný dort pro mou maminku, takže další pokrok...... a teď se bude myslím řešit ženich a jeho košile a kravata :-D
Profilova fotka
ahojky, šatičky v jasmine jsou fakt boží, i když už šaty mám, tak jsem se jukla. U nás - jsem poměrně z malého města, jsou asi tři půjčovny v okolí 30 km a výběr mají, ale já pořád hledala to pravé a nějak to nepřicházelo, nakonec jsem skoro šáhla po šatech, který se mi jenom líbili. Pak jsem je hodila do placu tady na beremese a holky mi je totálně nepochválily, takže jsem začala hledat znovu a našla.... mám je a byla to láska na první pohled. Ani je nemám vyfocené, už ani pořádně nevím, jak na stopro vypadly, ale určitě jsou krásné....takže to chce hledat a zkoušet a vybírat a oni se objeví.... ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky tak já jsem včera ještě dokoupila svíčky a zjistila jsem, že jich mám tolik, že bych mohla na trh :-D Taky sem je začala zdobit a nestačilka stuha tak jsem objedbala další a ještě musím sehnat smetanovu stuhu. Tu prostě nikde nemaj :-| :-| A začínám tak nějak bylit věci co povezem do Čech. Tak doufám, že na moc věcí nezapomenu. Korzet je stále v nedohlednu ]-( :-| ]-( :-| :-( jennifer tak si myslím, že ten korzet asi budeš mít dřív jak já. :-D :-D
Profilova fotka
kouzlo..neboj urcite brzo prijde :-)
Profilova fotka
vaneskah: to já když jsem je viděla poprvé, byla jsem úplně nadšená a když jsem si je vyzkoušela, nechtěla jsem je sundat :-D ale už je to měsíc a nějak ta představa vyprchácá, takže vydím krásné šaty a říkám si, mám fakt ty pravé? Ale asi jo, když jsem je tak strašně moc chtěla x-) no musím to vydržet, jinak si každý měsíc vyberu jiné šaty ;-)
Profilova fotka
mne se moje taky mooooooooc libi..mela jsem ty same tendence. kdyz jsem videla jine..treba? Tak ted se nedivam a mam klid :-D ..nebo se mrknu na fotku svych satu a uklidnim se..stejne mi uz z cele svatby pomalu hrabe
Profilova fotka
arween: mám stejnej pocit, úplně myslím na to, co když se mi potom nebudou líbit, ale když se mi tak strašně líbili předtím.... ani na netu je nemají, tak budu čekat na finální zkoušku.. ale pořád tápu, jestli tam nezajít a nevyfotit kvůli kytce, protože nemám představu.. Holky vy už máte zamluvený kytky?
Profilova fotka
ja mam kytky zamluvene..budu mit bile kaly, druzicky bile ruze.
Profilova fotka
vaneskah..mam hodne podobnou jako mas ty v albu..bile kaly( na te zidli) jen bez toho zelenho..mam jich trochu vic
Profilova fotka
No, já ji zamluvenou nemám, ale líbí se mi taková jakou mám v albu. No takovou velkou mít nemůžu, jsem malá, ale ty barvy, ty barvy, ty musím mít. :-D no a místo těch bílých kal by mohli být tulipány,ale pokud ne, tak ať ji nechá jen z kal a ty malé, to jsou frézie, ty by tam mohli být taky. No takovou i s tou stuhou, akorát ve zmenšené podobě.
Profilova fotka
Holky budete si na svatbu nechat dělat gelový nebo keramický nehty? jestli jo, tak mně poraďte jak dlouho před tím? jestli pár dní, týden nebo dva? :-| díky za rady pa ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?