Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
hm tak my taky 3000,- tak jsem si myslela že se to dá sehnat levněji,vdávám se poprvé haha :-D tak nemám představu,ale děkuju moc
Profilova fotka
přeju všem hodně štěstí zatim pááá 8-)
Profilova fotka
my to mame,ze prijdou mam uz pred svatbou k nam do apartmanu..a budu mit par fotek jak se s druzickama pripravuju atd..cestu do kostela(to same simon)..a i video cely den,ktere se pak samozrejme sestriha ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už na sobě začínám taky pozorovat tu nervozitu a taky chodím častněji během dne na záchod :-D :-D :-D no co budu dělat za týden touto dobou teda nevím, ale zas třeba ani nepřiberu ba naopak. I když jsem si říkala, že to budou takový nervy před svatbou, že zhubnu a nic 8-( teda zatím :-D a z počasí mám taky strach :-( nikky oni to sice hlásí na pátek 15.týho, ale jak je znám, tak se to zase den opozdí a bude to v sobotu. A jestli hlásí bouřky, tak to u vás ani nemusí být a bouřka je rychlá a většinou se přežene, můžeme být rádi, že nehlásí na celém uzémí déšť ]-( taky si nechcu nechat zkazit fotečky v přírodě kvůli nějaký bouřce, tak budu doufat, že snad nic nepřijde. A ani nevím, jak teda má v sobotu být???? ale známá co de na svatbu byla u kartářky, tak jí prej říkala, že jde za chvilu na svatbu a že bude hooodně teplo, tak snad to vyjde - věřím jí :-D :-D :-D :-D
Ahoj holky, my máme domluvenou cenu u fotofrafa 7 000,- , ale nevím jestli to nebude víc, protože v té ceně dělá přes 500 fotek a my jich máme přes 600, tak uvidíme. kameraman odhaduje cenu na 12 000,-, protože si účtuje na hodinu 360,- + materiál + práce + cesta, tak uvidíme. Jelikož zítra odlítíme, tak to bude všechno až pak. Niky: počasí se neboj,ono to nějak dopadne. Nám taky celej týden před svatbou pršelo a na svatbě nám počasí vyšlo, akorát jsme zmokli u ohňostroje, a to bylo super načasovaný, jak začal ohňostroj tak začalo pršet ajak skončil tak bylo i po dešti. Neboj určitě ti to na obřad vyjde. :-)
Profilova fotka
jenn asi jste tím ohňostrojem vyvolali déšť. Nebo to má ta příroda tak dobře zařízený, že se obávala požáru a začala sama hasit. :-D :-D :-D
Niky: myslela jsem samozřejmě i celý den a fotky, ale bohužel se mi to poslalo dřív než jsem chtěla.
Profilova fotka
jennifer: všimla jsem si, že v albu máš korunku a na svatbě jsi měla jinou :-. já su něco podobnýho, korunku mám ze stejný bižu jako ty (protože tam měli tu samou taky), ale nakone jsem ju zavrhla, že je moc masivní a nechalaj jsem si udělat jinou ;-)
Popelko, já jsem měla doma dokonce 4 korunky, ale nakonec jsem využila jenom dvě. Jednu jsem měla po celý den a druhou k populnočním šatičkám. Bohužel nemám fotky, ještě by mě měl poslat kámoš dneska nějaký fotky, tak snad to tam bude. Pokud mi je dneska nepošle tak je sem nestihnu dát, protože zítra odpoledne odlítáme na svatebku. Já jsem se taky s bižuterkou nemohla rozhodnout. U nás na svatbě měli největší úspěch svatební noviny a omalovánky pro děti, taky samozřejmě kniha hostů. Všech co jsme se ptali tak byli moc spokojeni až na toho jednoho. Je mi jasný, že se vždycky někdo takovej našel. Moc mě mrzí, že nemám fotky z dekorace sálu, zatím mi nikdo takovou fotku nedal, protože ta byla úžasná. Chudák kameraman, když se dozvěděl, že jsem si všechnu dekoraci vyráběla sama, tak se pak nedivil, že na přípravu svatby je potřeba rok. Taky jsme to počítali a spotřeba mašliček byla 10 km. Takže mašličky už pěknou dobu nechci vidět. Holky kdybych to už dneska nestihla, tak Vám všem co máte v červnu svatbu přeju všechno nejlepší, krásné přípravy, počasíčko, krásně si užijte svatební den, protože to strašně rychle utíká a hodně moc lásky a štěstíčka. :-) :-) :-)
Ahojky, potřebuji pomoct.Nemáte někdo tip na kapelu,která by mohla hrát v olomouci 16.6. na svatbě?
Profilova fotka
jenni: tak jsem koukla na fotečky, moc vám to spolu slušelo. A těším se na další, :-)
Profilova fotka
kdepak jste??? ;-)
Článek se načítá
je tam někdooo? Já se právě vrátila z kina, byly jsme s holkama na Pirátech 3 :-D
ahoj holky, jdu se s váma rozloučit, protože zítra to nestihnu, taky nás ve fischeru potěšili, protože nám volali, že tam včera skončili hurikány a že to už odklidili, ale aby jsme se nelekli pokud by někde něco bylo. Copak můžu mít něco normálního. Přeju Vám, aby vám všem všechno vyšlo podle představ. :-D Holky děkuju za gratulace. Moc potěšili. :-)
Profilova fotka
Pěkný večer - nebo noc :-) Tak jsem se dnes konečně zastavila. Přípravy vrcholí a dnešek jsem trávila hlavně výzdobou na sále....no vše by bylo super až na to, že mě dostala servírka, když začala na krásně nachystané stoly (zatím bez kytek) laděné do oranžova dávat skleničky s tmavě modrýma stopkama...... jsem se s ní chytla a donutila jí to okamžitě z těch stolů sundat....no zítra to teda řeším, prej nemají jiné!!!!!! Jenn, krásnou svatební cestu a ať si to patřičně užijete! Kouzlo, vítám Tě v našich rodných luzích a hájích a ať si užíváš přípravy! :-) JInak já mám domluvenou cenu za fotografa 5000 tis a na výběr jsem moc neměla! :-D Holky, už se to krátí a zítřek mám poslední den jako slečna :-) Jsem celkem nervozní a mám takovou lítostivou náladu :-) V sobotu má být 30°c tak se v těch šatech asi uvařím :-S JInak s šatama jsem zažila taky šok. Byla jsem včera na zkoušce jestli vše dobře upravili a bez upozornění mě na spodek šatů našili krajku, která tam být neměla. Asi chtěli zamaskovat , to zahnutí.... byla jsem z toho tak paf, že jsem nebyla schopná nic říct. Mamka tvrdí, že to je dobré a jako by to tam mělo být, ale já si ty šaty vybrala proto, že na nich vůbec nic nebylo - žádné krajky a výšivky! No asi nebude nic stoprocentní, už to tak vidím. Při všem bude nějaké ale.... Snad ho nebude mít i ženich před oltářem :-D :-D :-D
ahoj nevěstinky, všem, které čeká dnes nebo zítra váš den D přeji pevné nervy, krásný úsměv na tvářičkách po celý den, v srdíčku klidno a hlavně myslete na to, že si berete toho nej muže pod sluncem :-) Počasí vyjde, bude krásně, už se těším na fotečky. Holky, psala jsem to tady už několikrát, ale opravdu užívejte každou minutu vašeho dne, od kadeřnice až po večerní pařbu, je to váš den a tak rychle uteče, ani nebudete vědět jak ;-) a i když třeba nevyjde vše na jedničku, vězte, že to nejdůležitější (vaše ano) určitě zazní a vysloví se :-)
Profilova fotka
týden utekl jako voda a máme tu druhé kolo. Takže všem které budou krásné a nejkrásnější nevěsty dnes a zítra přeju tu nejúžasnější svatbu a hodně štěstí v manželství. x-) My máme zítra rozlučku. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Díky za podporu a já jdu dobojovat poslední přípravy. Přiznám se, že už jsem v noci nespala a dnes už jsem byla 3x na záchdě :-D Nervičky pracují :-) Mějte se moc krásně a se jdu vrhnout do....všeho možného :-D Dnes už se asi na PC nedostanu - budu spát u mamky a ta ho nemá :-) Tak Vás naposled zdravím jako slečna a příště už budu psát jako mladá paní :-) Radusa: krásnou rozlučku, tím to začíná pak už je to ráz naráz :-)
Profilova fotka
Hodně štěstíčka všem, které to máte tento víkend :-) My to máme ve čtvrtek, tj za 6 dní :-D ... nervozita stoupá a stoupá .....
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás to taky vrcholí. Problémy se záchodem nemám (ale ať to nezakřiknu :-D ). Jdeme chystat výslužky, za chvilku přijedou chlapi se zákuskama a dortíkem. Jestli se sem už nedostanu tak přeju všem, co to mají tento víkend, aby si svůj den náramně užily, počasí určitě vyjde, ať si nedělají těžkou hlavu ze zlobivých svatebčanů a hlavně vychutnávejte šťastný den se svým miláčkem.
Profilova fotka
Holky, tak se držte, užívejte si poslední dny, jako slečny a poslední dny příprav. určitě bude nádherně, má být, tak ať vám to všechno vyjde. radusaondra: užijte si rozlučku, ať se vydaří
Profilova fotka
tak jsem docela nas..ná. O rozlučce každý věděl dost dlouho dopředu a z 15 lidí nás zbylo jen 5. Fakt se mi to celý chce zrušit. ]-( :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, samožřejmě všem taky přeju krásnou svatbu a taky aby vám vyšlo počasí a už se taky těším na fotečky. Jinak když jsem četla příspěvky např. od Donky tak mně běhal mráz po zádech a za týden na tom budu asi stejně, jak se tak znám. Nervozita bude vrcholit a já lítat na záchod a v noci nespát nebo se budit. nevím jestli bych si něměla noc před svatbou šupnout nějaký ten prášíček, ale zas abych se ráno vzbudila :-N jédamane poslední můj víkend za svobodna, to je tak zvláštní pocit. nechápu, jak někdo může říct, že neměl ani trochu nervy a že byl úplně v klidu a pohodě - vždyť to nejde!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D radus: no nevím rozlučka se svobodu je krásná věc a v tomto případě aspoň poznáš komu na vás záleží a chce to s váma zapít (jak se říká v nouzi poznáš přítele) a tak bych si z nich nic nedělala a bavila se s těma 5 lidima, co jim na vás záleží a chcou to prožívat s vama. Mně taky zrušilo 6 lidí příchod na svatbu, ze začátku mě to sr..lo a mrzelo, ale teď si říkám, že s tím nic nenadělám a přece se jich nebudu doprošovat, aby mně šel někdo na svatbu. No tady jsem poznala skutečné kámoše,....a s těma si tu svatbu užiju!!!! ;-)
Profilova fotka
no máme rozlučku společnou, na zahrádce, takže mi dva a 3 kamarádi/ky. Možná ještě dorazí jeden páreček, ale na kámošku něco leze má hubu samej opar, tak uvidí. Každopádně jsme si s Ondrou řekli, že už tomu nebudeme říkat rozlučka, ale ten večer si zkazit nenecháme a užijeme si super táborák se super lidma. Ještě řeknem pár známým co hrajou na kytary a užijem si slunečnou sobotu.
Profilova fotka
Tak se mně to líbí ;-)
ahoj holky, jejej, nenechte si ničím a nikým zkazit přípravy ani svatbičku. Rozlučka je krásná věc, tak si jí prožijte podle svého, mě to taky nedopadlo s lidma přesně tak, jak bych chtěla a i když jsme nakonec "zbyly" jen ve čtyřech, tak to bylo moc fajn ;-) přesně, tady se to pozná, kdo je s váma... Poslední týden před svatbou to bylo divné, co jsem snědla, to jsem hned "spálila", metabolismus jel jako divý, ale na svatbě jsem to určitě dohnala. Takže wc zdar :-D Jooo a prášíček na spaní nedoporučuju, lepší být trošku nevyspaná, než pod práškama, to je fakt divný pocit :-D Jééé, holky, já vám na jednu stranu i závidím :-p
Profilova fotka
ok, byť v malým počtu, tak to furt bude ROZLUČKA, vždyť je to jednou za život, ne? :-p :-D Dííííííííky za podporu :-)
Jasááán, o tom to je, že je to rozlučka, na počtu lidí ani tak nezáleží, jako na zábavě, kterou si myslím uděláte tak jako tak. Držím palečky a těším se na fotoooo :-D :-p
Profilova fotka
foto??? No uvidíme jestli dodám ;-) , ale fotit na 100% budu. No a zábava? Ta zahrádka je asi začarovaná, protože je tam vždy děsná pr*el :-D , tak už se zas těším x-) , ale minimálně 2 hodiny jsem byla fakt naštvaná. :-p
Tak to je super, když máte místečko, kde ta zábava je, to už půjde samo :-D No a už Tě to přešlo, takže pohoda, těš se, fakt :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?