Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 15. června 2007
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
    Praha, Region Praha
 market tak to je super ze vam to takhle klaplo v pohode,ja jsem zvedava jak to klapne nam,zacinam nervovat.no my zadne hry nemame pripravene nasi znamy na to nejsou spis tancovacka atd.no uvidime treba se neco vymysli rovnou tam,to verim ze to nejak necitis ze jsi manzelka jen asi ten prstynek co je zvlastni mit na ruce emoticon
3. čer 2007 v 10:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
 No ty hry ani nejsou moc potřeba, pokud se tancuje, navíc u nás bylo více starších lidí, takže ti spíše pozpívali a tancovali, ale vůbec to nevadí, bylo to super.
Nervozní asi být musíš, je to přirozená reakce na tohle všechno, ale nakonec to je to krásné na tom všem, ty přípravy a shony a těšení se hezky zúročí zpátky.
Prstýnek na ruce je zvláštní, sice jsem tam nosila zásnubní, ale tohle je fakt něco jiného a úplně. Ale jak říkám, zatím je to všechno ve mě moc čerstvé, ani mi to nedochází, ta změna, hihi, máme papírek o změně stavu a ustřihlý rožek občanky, budu muset natrénovat podpis emoticon
3. čer 2007 v 10:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
 Gratuluji novomanželkám! Hlavně přeji hodně lásky, tolerance a spokojenosti v manželství emoticon
3. čer 2007 v 10:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 market: jo to bych taky mela zacit trenovat emoticon ale tajne uz jsem to zkousela a jde mi lepe nez to moje co mam ted emoticon emoticon ale psssssssssssssssssssss emoticon emoticon
taky ted nosim zasnubni ale snubni ve vetsi a uplne jiny tak jsem zvedava jak si zvyknu a hlavne pritel te nenosi zadny a bude to pro nej nezvyk asi jako pro kazdeho chlapa co? emoticon
3. čer 2007 v 10:42  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jesterka8
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Okoř, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jesterka8
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
    Okoř, Region Praha
 Ahoj, já mám termín 29.6 na Okoři, kdy Ty emoticon
3. čer 2007 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 jesterko ahoj - ja 15.6 v Praze emoticon
3. čer 2007 v 10:59  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jesterka8
    Okoř, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jesterka8
    Okoř, Region Praha
 No tak to máš už za chvilku, už máte vše připravené a zařízené
3. čer 2007 v 11:01  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 jojo uz mam vsechno zarizene nastesti!! a co ty?
3. čer 2007 v 11:01  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 no, ten podpis dokumentů u svatby, ten teda vypadal, klepaly se mi ruce, tak to bylo písmenko nahoru, dolů, hihi, no jako bych cukrovala emoticon ale budu pilně trénovat, to se spraví emoticon
No to nevím, manžel ode mě dostal prstýnek už dříve, nosil ho poctivě pořád a dokonce i na snubák chtěl zirkony, že se prý bude chlubit, tak uvidíme emoticon
3. čer 2007 v 11:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 chlap a kaminky na prstynku,to mi nejak nesedi,ale kazdy je jinej ten muj by to s kaminkem nenosil emoticon
to ja jsem taky zvedava jak se tam podepisu,to budou klikihaky
hele tam se podepisujes svym a pak novym prijemenim?vubec nemam tucha
3. čer 2007 v 11:17  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jesterka8
    Okoř, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jesterka8
    Okoř, Region Praha
 No dnes jdu ještě upřesňovat hostinu a kytky a dorty ještě nemáme.Mám z toho docela vítr, ale snad to všechno zvládneme
3. čer 2007 v 11:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 tak to už naštěstí vše mám chtěla jsem to mít brzo vše zařízené abych pak mohla třeba něco změnit a byl čas na změny a vyplatilo se.vše jsem měla připravené tak v dubnu,tak pohoda
3. čer 2007 v 11:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Niikkyy: prvně se podepisuješ novým příjmením a pod to ještě rodným emoticon No jo, Tomáš kamínky vyloženě chtěl, tak proč ne, uvidíme, jak dlouho mu to nošení vydrží, ale zlobit se nebudu, kdyby dlouho nee emoticon
3. čer 2007 ve 12:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 tak to ja bych byla nastavana jestli mi Tomas rekne ze ho nosit nebude,zatim tvrdi ze ano a jen do posilky ho sunda.zatim tady porad zkousi prstynky vic nez ja uz jsem je pred nim schovala emoticon
3. čer 2007 ve 12:02  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veruse
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Ctěnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
veruse
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Ctěnice, Region Praha
 No já svatbu zvládla naprosto v pohodě. Jedna kamarádka mi říkala, že se při při přicházení štrůdlem lidí k oltáři nemohla na nikoho podívat, protože by se rozbulela jako želva - a já nic. Šla jsem, koukala jsem na lidi jak se na mě usmívají (někteří měli i slzy v očích) a já se na ně usmívala taky. Pak mě taťlka předal příteli, vlastně MANŽELOVI emoticon a já zase naprostej klid. Jediné, kdy jsem měla slzy na krajíčku bylo, když jsem se podepsala a otočila se na svědky. No a moje milovaná svědkyně bulela jako o život - byla 2 týdny po porodu a hormony dělaji své, její manžel si z ní pak dělal srandu, že byla jako plačka a že i ti nejtvrdší chlapy rozbrečela jen co se na ní podívali emoticon . Tak to mi taky vehnalo slzy do očí. No a pak fotečky a výborný pan fotograf i kameran, kteří dokázali to, že můj muž vydržel po parku focení celou hodinu!!!! Oběd proběhl taky v naprostém uvolnění a pohodě a večer byl taky super.
Jo, jinak jsme za celý den museli plnit celkem 3 úkoly - 1. byl hned po gratulacích, kdy nás svědkyně se svědkem cvakli poutama /oboum pravou ruku) a my se museli vykupovat alkoholem. Na to měl manžel připravené flašky alkoholu. 2. úkol byl na začátku večerní party, kdy jsme museli na vratké koze přepilovat polínko, to jsme zvládli rychle, ale pak nám přinesli kládu jako hrom a to už šlo těžko, asi po 15 minut našeho pižlání - to dřevo bylo navíc mokré, nám pomohli kamarádi. No a poslední úkol se odehrál asi ve 22 hod venku. měli jsme asi 30m od nás 4 nafouklé balonky a ty jsme museli 4 ranami ze vzduchovky trefit, to se povedlo a čekal nás další svatební dar od 4 kamarádů - poukázka na let balonem!
3. čer 2007 v 15:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků.
  • Svatba byla 2. června 2007
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků.
  • Svatba byla 2. června 2007
    Region Blansko
 Ahojky holky, tak už to máme za sebou emoticon V pátek hlásili na sobotu tak strašlivé počasí, že jsem se z toho téměř složila, celý ok, co si sním o svatbě, jsem se těšila na obřad venku. Přepověď zněla 18 stupňů a déšť. Ale kdosi tam nahoře se nad námi slitoval a pršení se nekonala, na odpolene nám dokonce poslal sluníčko, i když to ráno vůbec ještě nevypadalo! vzbudila jsem se už ve čtyři a koukala na zakaboňenou oblohu a chtělo se mi brečet. Cestou ke kadeřníkovi pršelo, ale pak se to probírala a probíralo emoticon, až svatba byla opravdu venku! Obřad i odpolední grilování a když pak v noci začalo pršet, přesunuli jsme se z terasy do hotelu a zase bylo báječně.
Tančilo se úplně pekelně, dneska nemůžu na nohy.
Holky, už musím běžet, ale chtěla jsem vám popřát, aby i váš svatební den dopadl tak úžasně jako ten náš! držte se a hodně síly!
Ještě se ozvu s dalšími podrobnostmi emoticon
3. čer 2007 v 16:21  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
    Region Prostějov
 veru: tak to je super svatební dar, akorát u nás by se neujal, nastávající nesnáší výšky. Ale museli jste se mít báječně.

axi: moc moc vám gratuluji a moc se těším na fotečky. Hlavně na ty tvoje šatičky.
3. čer 2007 v 16:59  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Všem novomanželům gratuluju, hlavně ať vše klape podle vašich představ. ... emoticon
My to máme za 11 dní ... takže nervozita stoupá a stoupá emoticon ...
3. čer 2007 v 17:11  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 jinak jsem dala do alba svůj svatební účes, tak se mrkněte ... mám z něj radost emoticon (fotky jsem zapomněla otočit ... a předělávat se mi to už nechce emoticon )
3. čer 2007 v 17:19  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 dzabii. jednoduchý ale pěkný. a budeš mít i závoj,
Akorát jsem si málem vykroutila hlavu emoticon
3. čer 2007 v 17:48  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 dzabi uces dobry jen by to chtelo je otocit takle toho moc nejde poradne videt emoticon
3. čer 2007 v 18:17  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Ne e, závoj nebude ... chci to mít takový obyčejný až trošku extravagantní .. ten kohout ve předu vypadá fakt skvěle (ani mi to nemusela tupírovat emoticon ) .... Nechtěla jsem klasickej drdol ... a tohle zrovna moc nevěsty nenosí, tak jsem do toho skočila emoticon a miláček je nadšenej emoticon
3. čer 2007 v 18:18  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj holky, já jsem ani na svatbě nemohla mít nic bezproblémů a navíc mě docela zklamali lidi, které jsme pozvali. Začalo to hned ráno, kosmetička s kadeřnicí ( jedna paní dělala oboje) dorazila o půl hodiny později než měla a česala i ségru, dice měla zvláštní postup protože první udělala jí a pak až mně, díky tomu, že dorazila o půl hoďky později, tak to pak už nedohnala, takže obřad byl o 45 minut později a matrikářka nám to dala pěkně sežrat i když to byla jediná svatba za den. Já jsem u toho nebyla, ale Pavlovi předevšema nadala, že z ní dělá vola a že ona je zástupkyně primátora a že on je nic a že ona tam nemusí být, že nás neodá, že prostě nebude čekat, je to zkrácená verze, protože to řekla pěkně víc sprostě, co jsem asi měla dělat, ale pokud je to jen jedna svatba za den tak to mohla vydržet, kdybyste viděli jak mě probodávala pohledem, taky nám obřad trval sotva 5 minut, pěkně nám to nehala sežrat.
Aby toho nebylo málo tak co jsem si vybrala písničku na obřaf, tak jsem pochod vůbec neslyšela, byl strašně potichu nebyla jsem sama kdo ho neslyšel.
Pak mně vytočil dort, za dort jsem zaplatila 12 000,- a měl být prokládaný jahodami, myslíte že tak nějaké byli, místo toho dali jahodový krém, což mně fakt vytočilo, protože za ty jahody se dost připlácelo. a ještě jeden měl být vyvýšený a nebyl.
A hlavně měli jsme 7 pater a když jsme ho nakrojili a hotel pak zbytek, tak si představte, že z jednoho dortu, který měl průměr 28 cm, udělali 46 kousků, takže kousek dortu měl asi 1 cm, což mně fakt naštvalo, protože se počítalo, že jedna porce bude mít 150 g, kdo to kdy viděl ho takhle nakrojit.
Ale nejvíc z čeho jsem byla zklamaná tak byli hosté. Pavlův kámoš mu v 9 večer před svatbou poslal sms, že nepřijde, že se stěhuje a přitom víme, že nemá dodělaný barák a že se nemá kam stěhovat a pak si pro jistotu i smanželkou vypl telefon a v sobotu ráno nepřišlo dalších 10 lidí, takže super ale hlavně mně vytočili, hosté co tam byli, protože se po obřadu s krásných šatů převlékl do pohodlnějších a přitom jsme měli krásnou výzdobu a začali odcházet od 7 večer domů, měli super výmluvy a v deset večer mně tam zůstala asi polovina hostů, nebo spíš ti co tam spali a ti to chvíli po ohňostroji zabalili taky, takže jsme svatbu ukončili v půl jedné, což mně strašně mrzí, protože rok jsem to chystala a oni se tak na nás vykašlali, jediný kámoš se slovenska s námi tam byl do tří do rána a my jsme teda šli spát v půl šesté ráno, takže jsem z lidí docela zklamaná , protože všichni tvrdili, že tam budou minimálmě do tří a někteří odešli i bez rozloučení, takže asi se k nim po téhle zkušenosti začnu chovat jinak.

Ale jinak jsme si to užili krásně,jen co to šlo, počasí ná vyšlo, i když nebylo vedro tak to bylo fajn, obřad venku se povedl, fotky jak v parku hotelu tak v městkém parku se povedli, akorát na ohňostroj pršelo, protože se začalo o trošku dřív, ale bylo to super načasované, jak začal ohňostoj tak začalo pršet a jak přestal tak i déšť, ale jinak personál hotelu byl super a taky byl zklamaný z lidí, fakt super přístup, sice pár drobností bylo trošku jinak, ale v globále se jim to moc a moc povedlo. jsem moc ráda, že jsme svatbu měli tady, fakt super.

Všem holkám co měli svatbu moc gratuluji!!!!!!!!! emoticon
3. čer 2007 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
prin
Registrovala se 21. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
prin
Registrovala se 21. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Region Děčín
 Ahoj Jennifer,
my máme svatbu za 14 dní a taky nevím co se stane, ale na lidi se vykašli. Ber to z té lepší stránky, aspoň vyselektuješ ty,kteří ti za to nestojí a můžou si za to sami. Důležité je, aby vy dva jste byli spokojení a šťastní a aby vám to v životě klapalo...
Přeju hodně štěstí vám oběma!
Prin
3. čer 2007 v 19:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj Prinn, to víš že jsme si to od nich nenechali zkazit. Krásně jsme si to spolu užili.
Důležité pro mě bylo, že jsme tam měli i naše psí miláčky a že všechno ostatní vyšlo podle představ.
Byl to pro nás krásnej den.
Personál hotelu byl úžasnej, udělal všechno co jsme chtěli, číšničky byli úplně super, jídlo super a hlavně ten přístup, prostě takovej jako kdyby to byla jejich svatba. Fakt skvělý.

my jsme spolu moc a moc šťastní a líbilo se nám to.

Jak budou fotky tak dám na net, protože v pátek odlétáme na svatební cestu a fotograf neví jestli to do té doby stihne, tak uvidíme, protože měla fotit i ségra, ale nebylo jí nejlíp, fakt chuděra, ale myslím si že to bylo z toho, že docela jí tam babičky zapřáhli tak byla ulítaná.
Takže fotky určitě dám. emoticon
3. čer 2007 ve 20:12  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 jenn, tak to je mi za ty lidi fakt líto. zrovna na tebe jsem byla pořádně zvědavá. Ale hlavně, že vy dva jste se skvěle bavili. emoticon Ono stejně nejvíc záleželo na vás. Akorát je blbý, že se takhle nechovali i před svatbou, ušetřila by sisi zklamání a nějaké ty starosti okolo jejich pozváníé apod.
Ale každopádně moc moc gratuluji k novému a nejkrásnějšímu kroku do života a ať vás životem provází už jen samé sluníčko. emoticon
3. čer 2007 ve 20:37  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 jinak holky, já jdu zítra na zkoušku líčení, tak jestli se vyfotím, tak dodám a 15 jdu na zkoušku účesu, tak taky hodím. A dzabii, budu to mít podobně. Rozpuštěné a vzadu nějak seplé. jen budu mít ve vlasech čelenku a perličky. emoticon
3. čer 2007 ve 20:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj arwen, je to jejich škoda, já se s nima rozčilovat nebudu. Pro nás to bylo fajn. Fotograf i kameraman byli super, takže jsme se s níma skvěle pobavili. Hlavně, že tam byla kámoška z Prahy,fakt jsem se s nima bavila. Hlavně mně to mrzelo z toho důvodu, že jsme se zastavili až v šest večer,protože dvoje focení a už bylo šest, po večeři jsme nakrájeli dort a konečně jsme měli čas se začít bavit a oni se tak rozutečou.
Ale my jsme se bavili super, byl to náš den a nás dvou nejvíc záleželo.
Ale tak strašně rychle to uteklo.
Díky za gratulaci.
3. čer 2007 ve 20:43  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
Registrovala se 21. května 2007 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 9. června 2007
fotoportrét
fotoportrét
donka
Registrovala se 21. května 2007 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 9. června 2007
 Ahoj Jennifer! Moc gratuluji k manželství a hlavně, že jste si ten den užili vy dva a ostatní už jde stranou! Už se těším na fotky! Jo a moc díky za fotografa, páč nakonec jsem se domluvila právě s ním! emoticon
3. čer 2007 ve 22:36  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj donko, máš nakonec amita, tak to jsem ráda. my jsme se s ním fotili dvakrát, fakt úžasnej, na něm se mi líbí, že má přirozený fotky a chce aby to tak vypadalo, takže super a hlavně super přístup. byl úžasnej.
Jsem moc ráda, že ti vyhověl, je to super! emoticon Psal nám sms, že se nám ozve jak stihne fotky, takže jak budou tak je sem určitě dám, taky se na ně těšíme.
Měli jsme i super kameramana, nakonec jsme měli jiného, protože pán co nám to měl dělat, tak volal ve čtvrtek, že mu do toho něco přišlo a že to udělá jeho kolega, měl super kamery, velké televizní, protože jak jsme pak zjistili tak natáči pro ČT reportáže, takže to bude kvalitní. Což jsme ráda.
Děkuji ti za gratulaci!!!! emoticon
3. čer 2007 ve 23:10  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.