Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
Profilova fotka
Téééda, máte to pěkně vymyšlené. Zámek je nádherný. My máme zamluvený termín v kostele na 11.00hod, hostina proběhne na zámečku Kocharowsky. www.kocharowsky.eu Šaty jsem si zamluvila včera. Jsou to ty poslední v albu. A jako poslední máme zamluvenou fotografku. Jestli můžu radit, tak tak máš nejvyšší čas, pokud chceš nějakého profláknutého fotografa který fotí originály a né fotky, které má každý druhý pár. My jsme původně chtěli Bigoše, ale měl náš termín u zadaný a to jsem mu psala v září. Oznámko ještě nevíme. Určitě něco jednoduchého, žádné kýče.
Profilova fotka
Šatky jsou krásné, ale nejdůležitější je, že se v nich cítíš dobře a přitažlivě, potom jsou to ty správné:-) Svatba v kostele by se nám také líbila a nabídka by i byla, ale jsme ateisti a nějak nám to nepřišlo správné, proto zámek...v žádném případě jsme nechtěli úřad :-| A poslední dobou si pohrávám s myšlenkou udělat oznámení, kde by byl náš kreslený portrét, jenom jednoduše, tužkou, a hodit do podkladu v jemně podré barvě... vedle nějaké to motto...př. Jdi s tím, koho milluješ...hodně jednoduché...ale názory se mi mění co týden:-)
Profilova fotka
Jé, jsem ráda, že se šaty líbí. Taky uvažujeme o kreslených portrétech, ale nemá mi je kdo nakreslit a v počítači to neumím. :-( U nás v Opavě máme i odsvěcený kostel pro úřední svatby. Je o něj velký zájem pro jeho zvláštní atmosféru. Dělají se tam i různé koncerty a vernisáže.
Profilova fotka
No, do Opavy to máme tak 300km, to by bylo asi na dlouho:-) A hlavně jsme už s tím naším místem nějak zžití:-) těšíme se, že to tam bude...Dneska nám maminka koupila Svatební knihu hostů..je suprová:-) myslela jsem si, že tuto vymoženost si nepořídíme, ale asi to bude hezká vzpomínka....a ještě jsme dostali knihu svatebních citátů, celkem neznámých, ale krásných, takže určitě nějaký přijde na oznamko...
Profilova fotka
tak mi tady dej nějakou inspiraci. ;-) Ty na netu mi příjdou takové fádní, okoukané.
Profilova fotka
líbí se nám: Prsteny jsou starověký symbol, jednoduchý, požehnaný. Kruh jako slunce, jako věčné oko, jako bezpečí, které objímá. Kruhy lásky, jež je činí nekonečnými, se stále navracejí, zas a znovu. Věčně připomínají, že jsme oba žili jen láskou, která chrání všechny na tomto světě. James Ford ... život ve dvou je život jediný. Společná jsou křídla, společná jsou vesla. Robert Frost Stojím na stupínku v hedvábí a ... Začíná nový život. Má láska přijde ke mně a zůstane napořád. Christina Rosseti Lidská láska... V čem spočívá? Když dva lidé hrání jeden druhého a uctívají se. Rainer Maria Rilke
Profilova fotka
týý jo, jak se jmenuje ta knížka a kdo je autor? Ty citáty jsou nádherné.
Profilova fotka
odkaz: http://knihy.abz.cz/prodej/svatba-2 ... moc se nám líbí to první... ještě to nějak graficky zpracovati:-)
Profilova fotka
Děkiji ;-) Všechny jsou krásné. Mě zaujali ty poslední 2
Profilova fotka
Ahoj,o svatebni knize jsem taky premyslela,ale jeste nevim.. a oznameni.. to je jeste daleko ;-) myslim, ze to budem vybirat az mezi poslednimi vecmi, ale je urcite fajn mit aspon nejakou predstavu dopredu a ty citaty jsou super! :-)
Profilova fotka
No, já se snažím si udělat teď představu...od února do června budu v kolotoči státnic a obhajoby diplomky a na další přípravy se asi vrhnu až v půlce června...takže teď všechno zamluvit, udělat si představu, aby bylo, na co se těšit a potom 5 měsíců útlum:-)
Profilova fotka
misoule: jsem na tom úplně stejně. Taky se snažím teď zařídit co se dá, protože mě čekají státnice :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
koukam, ze jsme na tom vsechny stejne :-) taky me cekaji statnice a diplomka :-( takze uz ted je toho dost a tak od brezna do cervna se mnou asi nebude jednoduchy mluvit :-) myslim, ze vsechno, co je treba zaridit dopredu uz mame a ten zbytek nejak doresime casem. vlastne z toho dulezityho me cekaj hlavne saty a predstavu uz asi mam, takze by to nemel byt problem. copak studujete?
Profilova fotka
já studuju ošetřovatelství-obor všeobecná sestra bc
Profilova fotka
a já studuju mgr. učitelství pro 1. stupeň a tělesnou výchovu, k tomu ještě Poradenskou teorii a praxi, na UK v Praze... v únoru mám státnice z TV, potom květen obhajoba diplomky a přelom května a června ten zbytek... už se nějak na státnice připravujete? Já zatím řeším jen diplomku, mám 25 stran, teď budu dělat praktickou část...a za boha se nemůžu dokopat k sepsání teoretické části:-/ Příteli je 30, takže VŠ má už dost dlouhou dobu hotovou, tak to bere s nadhledem, že to je pohodička, ale mě se to nějak nezdá..mám strach, abych byla opravdu na svatbu už Mgr:-) o to víc budu mít u SZZk trému :-)
Profilova fotka
tomu rozumim uz mam nervy ted.ja delam Tropicke a subtropicke zemedelstvi a taky mam jeste ucitelstvi odbornych predmetu, statnice budou jedny v cervnu, druhy asi az v cervenci a diplomky odevzdat do konce dubna :-( mam zatim 15 stran a s tou druhou jsem jeste nezacala :-( musim se na to vrhnout..a ne vysedavat tady ;-)
Profilova fotka
no, dvě diplomky, to by mě šlehlo:-) takže to máme opravdu všechny stejné:-) ale co, když se to nezdaří, tak hold v září...život není jen o titulu:-) Já odevzdávám diplomku už 12.3. :-/
Ahoj :-) Tyjo,tak s těma státnicema vám vůbec nezávidím, ještě že už to mám za sebou, vrátit čas bych rozhodně nechtěla :-| ,stačí než dodělám to rigo :-( Jinak jsme byli dneska na matrice v Chlumci, takže už máme formality vyřízené, poplatek zaplacený ;-)
Profilova fotka
Holky, sla jsem do sebe, a napsala dalsich 5 stranek :-) moc to neni,ale aspon jako "odmenu" muzu jit sem se mrknout co noveho. Dostala jsem cislo na jednu pani(pres kytky a vyzdobu), ktera spolupracuje s tim nasim mistem hostiny a asi ji teda zavolam a informuju se :-) jinak nic noveho. nevite jak je to s matrikou a cirkevnim snatkem? musim to tam taky hlasit tak dopredu nebo mi staci to, ze mi v kostele zarezervovali termin a na matriku si pujdu az ty 3 mesice pred pro vsechny ty potrebny papiry? =-)
Profilova fotka
Darrez já myslím, že stačí ty tři měsíce před. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,co noveho, pomalu se nam to blizi :-) uz jen osm mesicu ;-) jak pokracuji pripravy? my jdeme ve stredu platit zalohu na hostinu s ubytovanim a nekdy pristi tyden jdem konecne podepisovat i smlouvu s kapelou
Profilova fotka
ahoj darrez, já jsem si objednala závoj a bratránek pracuje na návrhu našeho oznámení.
Profilova fotka
závoj?to je super,já ještě nevím přesně ty šaty,tak počkám na závoj až podle toho,ale závoj určitě taky chci :-) Oznameni nám bude dělat přítele brácha(je grafik) tak už mi taky říkal,ze bych mu mela poslat nejaký texty co bych si představovala,takze se na to budu muset vrhnout ;-)
Profilova fotka
já jsem závoj nejdřív vůbec nechtěla. Chtěla jsem živou orchidej do účesu. ALE, když jsem si zkoušela šaty, tak to bylo krásné, ale nevěsta se ze mě stala až když mi nasadili závoj. Prostě to k tomu patří.
Profilova fotka
Pravé,zrovna závoj je věc kterou si na jinou prilezitost asi nevezmes :-) A myslím,ze sluší vsem ;-)
Profilova fotka
Ahoj, tak ja vas opoustim, dneska jsme byli na miste hostiny a doslo ke zmene, kterou oni emohou ovlivnit, takze jsme svatbu posunuli o tyden- tedy na 14.srpna, jeste ze mame zamluvenou jen kapelu(ti se zmenou nemaji problem) a diky tomu ze mame obrad v kostele, tak to take nebude problem, ale stejne skoda, to datum se mi moc libilo
Profilova fotka
Jé:-) gratuluji k šatům:-) Já jsem si slíbila, že začnu obscházet salony až v lednu:-) takže příští měsíc na to také vletím:-)
Profilova fotka
Všem budoucím nevěstám přeji krásné, veselé a šťastné Vánoce a v Novém roce spoustu úspěchů, lásky a splněných přání!
Profilova fotka
Přeji nevěstám šťastný nový rok... který bude pro nás nezapomenutelný:-) Pro mě určitě:-) kromě svatby ještě musím udělat státnice a dostavujeme domek...takže to je rok mnoha změn:-) Koukala jsem na prstýnky a nějak nám je do nového roku zdražili...vůbec všechno je nějak dražší:-( ale co... v tom rozpočtu se to už stejně ztratí.... Co šatičky? Já se už objednala na zkoušku do dvou salonů, budu mít šaty poprvé na sobě, tak očekávám, že se zase dojmu a budu bulet...obzvlášť, když tam se mnou bude mamka, která to také obrečí:-) Jaké jsou u vás novinky? Chystáte se na svatební veletrhy?
Profilova fotka
já šatky mám už od listopadu :-D A prstýnky asi budou z chirurgické oceli v kombinaci se zlatem. Je opravdu všechno podražené. Jinak mě státnice taky čekají 8-( Na veletrhy se chystám do Ostravy. Měly by být 2.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?