Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
Profilova fotka
Studuje na střední umělecké. Už i ilustroval nějakou dětskou knížku a má pořád nějaké zakázky. Snad vymyslí něco pěkného a originálního. :-D
Profilova fotka
safirah, no ani mi nemluv.. a uz mas odevzdanou bakalarku/diplomku? ja ne..
My máme oznámko od kyoprint.cz, mají tam docela pěkný výběr. JInak s tím slibem je to super, jestli to není vyloženě zakázaný, tak s oddávajícím se to domluví.. :-)
Ahojky. No já měla od kyoprintu objednaný, ale ve finále mi napsali, že není bílé, ale stříbrné to oznámko. A já trvám na bílém :-( takže jsem objednávku zrušila a zatím jsem jiné nevybrala. Písni mi kod tvého oznámka, a´t to můžu omrknout :-) papa
Profilova fotka
sapinka: jej, ani zdaleka. Termín máme někdy v dubnu. Jinak holky jak to máte s příjmením po svatbě? Dáváte si klasicky manželovo příjmení?
Profilova fotka
sapinka: Ahojky, jsem na tom podobně, v červnu mě čekají státnice, takže svatba po skončení studia :-)
Profilova fotka
safi: Neboj, taky mám termín odevzdání diplomky koncem dubna, takže sice makám, ale jde to ztuha :-S Jinak já si určitě vezmu manželovo příjmení, sice taťka mi spíš z legrace navrhoval ať si nechám oboje, že je to teď moderní, ale mě se to jednak moc nelíbí a že přítel by z toho taky nebyl asi moc nadšenej a co pak chudáci děti, ani by nevěděli jak se vlastně jmenujou :-D
veronika.deskova: Kod je g733, jestli si to ještě dobře pamatuju. :-) Je takový bílý se srdíčkem. Moc hezký.
Profilova fotka
Ahojky, takže ke státnicím:-) Diplomku odevzdávám do 12.3. Mám 57 stran, a ještě takových 20 mi chybí:-) No a pak mám celý květen a začátek června státnice...v půlce května mám TV, pak obhajobu, pak ČJ s literaturou, a pak matiku s pedagogikou....dělám pajďák ... máme to takhle rozložené do měsíčního stresu:-) No a poslední snad bude kolem 8.6. a pak se budu starat už jen a jen o svatbu a budu se dva měsíce jen tešit:-) Teď se bojim, že státnice nedám:-/ Příjmení si nechám manželovo:-) A oznamko ještě neřešíme...myslela jsem tak 3-4 měsíce před svatbou stačí...
Profilova fotka
misoule: Jsme na tom docela podobně, já odevzdávám diplomku do 23. 4., zatím tedy moc nemám, tak snad to stihnu :-D Pak začátkem června státnice a obhajoba a pak už se taky budu jen těšit na svatbu, ještě mezitím dětský tábor a pak pečení, poslední přípravy a tak :-)
Ahoj. Tak se přidávám k vám. Termín už máme zarezervovaný 7.8.2010 :-)
Profilova fotka
Juj:-) Nám peče babička a panimáma...takže to je super....ale furt netušim, kolik by toho mělo být...Máme 80 hostů...tak kolik koláčků a cukroví?....počítala jsem kolem 2000 koláčků... to si holky moje popečou:-)
Článek se načítá
Ahojky, já počítám tak 1500 koláčků (cca pro 40-50 hostů) s tím, že se z toho naplní i výslužky ...
Ahoj, potřebuji poradit. Svatbu máme taky na 7.8.2010 a už máme snubní prstýnky z bílého zlata. Jenže jsou nám velké ten můj je 55 a přítelův 61 a potřebujeme o 2 mm kratší. Když jsme se byli ptát ve zlatnictví na zmenšení tak nám řekla, že to jde, ale že ted vzorek na to nebude navazovat (prstýnek viz moje album), takže uz to nebude ono. Už jsem přemýšlela že by jsme je prodali a koupili si nové, ale je tam i rytina. Tak kdyby měl někdo zajem a jmenovali jste se Veronika a Martin tak prodám se slevou.
Ahoj Verčo, je mi líto ... přítel je Jirka a ještě k tomu já mám prstíky jak "nudle" mám velikost 48 ... A proč jste je v klenotnictví zaplatili, když vám je udělali velký?
Ahoj, no protože jsme si to blbě změřili, ale tak pokusíme se je nechat zmenšit.
Držím palce. To zmenšení vyjde asi levněji, než kdybyste tratili na prodeji ....
Profilova fotka
Ahoj, tak se musím vytáhnout, že už mám také svatební šaty:-) Ale bylo to hrozné dilema...rozhodovala jsem se mezi třemi možnými...a asi o tom budu teď pořád přemýšlet:-)
Ahojky, jakýpak jsi vybrala? :-)
Profilova fotka
No úplně jiný, než jsem si myslela, když jsem koukala na fotky na netu:-) Mám Pronovias 2009, Hawai:-) Velikost 34, měla jsem z toho óbr radost, protože měřím 180 cm a byly mi úžasně dlouhé a přesně na mou postavu...ani se moc nemusí upravovat...měla je předemnou jen jedna nevěsta:-)
Tak to ti závidím ;-) Já jsem mrňavá :-( a bude problém s výběrem ... No, do 14 dnů bych měla zkoušet. Tak uvidím ....
Profilova fotka
Já bych brala o 10cm míň :-) to yb byl život...mohla bych nosti podpadky...nebylo by mi vše krátké atd:-) závidím menším:-)
Takže vysocí závidí nízkým, a nízcí lidé závidí vysokým ....tak to bývá =-) A co je nového u vás?
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Termín už máme zamluvený, restauraci taky, ale jinak je to bída. Úplně začínám mít depku z toho, abychom všechno stihli. Hodně váhám s barvou svatby, co jste vybraly vy?
Profilova fotka
maisaroz jasně že můžeš. Vítám tě! My zatím máme bílo-schampaň (béžová). Líbí se mi spíš jednoduché, jemné kombinace.
Profilova fotka
misaroz: Taky tě vítám mezi námi "sedmičkovými" :-)
Ahojky holky. Zdravím vás. Také vítám novou nevěstinku ;-) My zvolili bílo-zelenou.
Profilova fotka
Ahoj, zdravím nově příchozí... :-) Barvu svatby máme modro-bílou, s tím, že spousta bíle a jen jemné občasné doplňky modré... Jinak už máme zařízené vše kromě oznámení a prstýnků.... řešila jsem teď týden kapelu...už je to celkem bída, ta tohle datum... nakonec máme na 8 hodin za 8tis...tak celkem spokojenost...Svatební dort máme od paní, co doma peče... dorťan 10kg za 2,5tis a 1kg cukroví za 400... tak tu jsem s cenou celkem spokojená:-) Obídek i rautík předběžně dohonutý... tak teď se budu mazlit s drobnostma...ale asi až někdy v červnu
Ahojky, taky máme svatbu 7.8.2010:-) A taky mě čekají státnice v červnu :-D Koukám, že nás docela dost ;-) Teď se píšu s bakalářkou, musím ji do 5. 3. odevzdat a pak se vrhnu na přípravy...Už tak od bakule stejně odbíhám a něco hledám na svatbu, protože mě to psaní nebaví :-D Máme zamluvené místo obřadu, hostiny, předběžně kapelu. Tento týden bych si měla jít zamluvit šatičky. A to je zatím vše. Po prstýnkách a oznámeních zatím jenom koukám :-) Akorát jsme zatím nevybrali fotografa :-(
Ahojky :) Míšo, to jsi sehnala levné cukroví a dortíka, závidím ;-) Lucko a kde budete mít obřad?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?