Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se ke skupince s datem svatby 7. 8. 2010. My jsme tohle úžasné datum vybrali z několika důvodů, chtěli jsme obecně svatbu v srpnu a jelikož máme začátkem srpna výročí, letos už to bude osmé, tak aby byl další důvod ke slavení a taky aby se to dobře pamatovalo (znáte chlapy :-D ).
Profilova fotka
Pavli vítám tě mezi náma. :-D
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu:--) My máme prstýnky více méně vybrané - typ, ale ještě ne objednané...určo to bude kombinace bílé/žluté zlato...a ujíždím na silnější prstýnky...Objednáme je někdy v březnu nebo v dubnu...aby byl čas na dodání...zásnubní mám od Lukáše Rýdla, tak u něj máme slevičku na snubáky...takže se pohrneme tam
Ahoj nevěstinky, můžu se k vám přidat? taktéž máme termínek 7.8.2010 :-) Obřad budeme mít na zámku v Libochovicích. Už mám zamluvenou fotografku a kapelu. Nyní shání a naháním kameru .... přeji hezký večer. Verča
Profilova fotka
Zdravím a vítám:-) Na kameru jsem ještě ani nepomyslela:-) ani fotografa nemám a ani kameru:-) asi se začnu stydět:-) už se musím dokopat k zamluvení...když se ale večer sejdeme s partnerem doma, řešíme tisíc jiných věcí....a furt jsme ještě nic nevybrali...
Profilova fotka
ahoj Veru, taky tě vítám :-D
Ahojky,ráda bych se taky přidala, jestli to neva ;-) Termín plánujeme také na 7.8.2010,ale uvidime, zda ho urad vubec vystaví. Jdu tam přístí týden. Planujeme se vzit v Pardubicich, ještě řešíme zda na radnici či na zámku. Zatim nemame nic zařízeno,takže se to tepvre rozbíha :-) To bude kolotoč :-D
Zdravím srpnové nevěsty. :-)
Profilova fotka
hannie, samozřejmě, že to nevadí :-D Rady každou nevěstu přivítáme. :-) My už toho máme zařízeno dost a jsem celkem ráda, že už je něco za náma. Opravdu je to kolotoč.
TAky ten kolotoč točíte převážně samy bez nastávajích manželů?
Profilova fotka
jj, taky taky. Teda drahý se mnou byl zamluvit termín v restauračce i v kostele, ale zálohu už jsem jela zaplatit sama. ]-( Co se týká prstýnků, oznámka a dalších věcí, tak k těm se jen vyjádří jestli se mu to líbí nebo ne když mu něco ukážu.
Já jsem z něj doposud nevymámila, kolik lidí od něj přijede (je z teplic), abych měla tušáka, kolik lidí bude na oběd a kolik jich tu bude přes noc, abych mohla rezervovat předběžně ubytování. Aby mi pak v červenci neřekli, že mají všude plno a já jim budu stavět stany. :-) JInak my oznamko už máme, to bylo rychlý. :-) Datum máme zamluvenej předběžně, takže musím letět na matriku, abych ho zabukovala na tvrdo. No, jsou to fofry... Ale líbí se mi, jak si pánové myslí, že se to všechno zařizuje samo. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak přítel měl prvních 14 dní od žádosti o ruku svatební horečku. Sepisovali jsme spolu seznam lidí, zajeli se podívat do restauračky a kostela a hned je rezervovali a vybrali jsme fotografa. Pak ho to přestalo bavit, nebo spíš se mu zdálo, že je na všechno brzo a od té oby nic.
Asi tak nějak. :-D On mi na všechno řekne: "To se ňák vymyslí." :-) A nemůžu mu vysvětlit, že to musíme vymyslet my. :-) Ale dneska mě potěšil.. Prej jestli budeme mít na pbřadu takový to "Já, ten a ten, si beru tebe, tu a tu, za svou právoplatnou malželku...", prej by se mu to líbilo. Tak mám aspoň představu. Nevíš, jak je to u civilního sňatku? Dá se s tím nějak operovat? Fakt taky nechci říct jen Ano a čau...
Profilova fotka
týýýjo tak u civilního nevím, ale my právě tyhle větičky budeme muset říkat. Už teď z toho mám hrůzu. Já i přítel jsme trémisti a určitě to zapomenu. Snad nám bude kněz napovídat. Jinak to prostě dopadne tak, že si řekneme Honzo beru si tě a Ivi beru si tě a bude to. :-D
Já bych si ty větičky klidně střihla.. Nebudu přece poslouchat půl hodiny starostu, abych dostala 5 vteřinové solo... :-( Ale snad s ním bude řeč. :-) Já mu klidně ten projev napíšu. :-D Taky jsem s kamarádkou, co se vdává měsíc přede mnoou, řešly, jestli budem mít popůlnoční šaty, nebo ne, kdy sundáme svatební, jestli vůbec... Přemýšlelas o tom?
Profilova fotka
přemýšlela, ale došla jsem k názoru, že si chci svatební šaty užít. Vždyť je budu mít na sobě jen jednou za život! Takže pokud se nic nestane, a já doufám, že ne, tak budu ve svatebkách až do konce. :-D Určitě budu mít ale něco v záloze, kdyby náhodou. Znáš to, zákon schválnosti. ]-( Kdybych nic na převlečení neměla tak se natuty zašpiním nebo mě šaty začnou škrtit apod. ]-(
Mně mamka tvrdí, že ve svatebním na oběd a pak se převlíknout. Tak jsem řekla, že ne, že nejdřív po půlnoci, jinak je ze mě sundá až manžel. :-)
Profilova fotka
Nevidím důvod, proč se převlíkat už po obědě. Teda pokud jste v restauračce nebo v nějakém sále. Kdybych měla v plánu odpolední grilování někde na zahradě nebo chalupě, tak se asi převlíknu, ale jinak mě za šatů nikdo nedostane. :-D
MY budemem mít hospodu i s venkovním parketem a podiem, grilovačka asi bude, za hospodou, ale prase se peče samo, že? A jestli na sebe hodím prase nebo svíčkovou už je úplně jedno. :-D
Profilova fotka
to je fakt. :-D Spíš jsem to myslela z praktických důvodů. Nedovedu si představit, jak chodím někde na zahradě u chaty v princeznovských šatech s vlečkou, závojem a botama na podpatku :-D
Já budu mít baleríny, takže zapichování podpatků do hlíny se nebojím: :-) TAkže si dám jedny šatky do zásoby, kdybch byla čuník, jinak svatební šaty dám až manželovi.:-)
Profilova fotka
tak to je jasný ;-) Taky uvažuju o balerínkách na přezutí.
Ahojky, u civilního obřadu musí oddávající předříkávat tu řeč - nelze vlastní - na to jsem se ptala. :-) Svatební oznámení máme již objednané :-)
Verčo, tos mě moc nepotěšila. :-(
Ahojky. Ještě k těm proslovům na obřadě ... zde z BRM jsem zjistila, že některé nevěsty si přímo u oddávajícího zařídili, že říkali vlastní manželský slib i při civilním obřadě. On prý pak musí říct dle zákona, že sňatek je právoplatný atd .... tak také o tom uvažuji. Ale když jsem se na to hned v lednu při platbě obřadu ptala, tak mi na matrice v Libochovicích matrikářka řekla, že to nelze. Takže je lepší si zjistit, kdo oddává a pak to dořešit s ním. Teď je otázka, zda je jisté takhle dopředu, že bude oddávat ta konkrétní osoba ... Jinak jsem měla vybrané svatební oznámka a pak mi ta firma sdělila, že to oznámko je stříbrné ... takže hledám dál a nemůžu nic kloudného najít - nemáte tip? Papa :-)
Profilova fotka
ahoj holky, taky se budem brat 7/8/2010 :-)
Profilova fotka
misoule, taky delam letos statnice, takze svatba je z toho duvodu take az po :-)
Profilova fotka
veru, nám bude dělat oznámko bratránek, takže já ti asi moc neporadím. S tím slibem to je fajn. Zkusit to můžeš, ony paní úřednice mají asi v popisu práce být nevrlé a veškeré nové nápady hned zamítnout. :-p sapinka: jj, státnice....taky mě čekají. Už teď z nich mám hrůzu. :-S
A bratránek je nějaký grafik nebo pracuje v nějakém studiu? Tím nechci říct, že by paní matrikářka byla zlá nebo tak, ale asi to tam neznají ,,, tak se bojí ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?