Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
1
13
14
veru: doufám, že to dohormady dají, ale problém je v tom, že za poslední 2 měsíce byli vytopeni už 4x, 3x jim to nic nezničilo a po čtvrté přišli o všechny zásoby, ledničky, mrazáky a nejspíš budou muset udělat i novou elteriku. Kvůli opravě silnice je tam ucpaná kanalizace a nemá kam odvádět vodu, takže nevím, jak to teď bude, příští týden tam chci zavolat. Ale máš pravdu, můžu být ráda, že to vím teď, kdyby se to stalo týden před svatbou, bylo by to horší...
To jsou chudáci, že je to takhle zasáhlo :-( Snad se to počasí už uklidní ....
midy: já doufám, že to bude ok, oni sami budou chtít co nejrychleji dát vše do pořádku, aby mohli dál fungovat Snad už to počasí dostane rozum. Mimochodem, ta elterika je fakt hustá :-D :-D :-D
nevim nevim, teď jsem se dověděla, že celá myslivna hodně praská.... prý to bylo včera ve zprávách
Ahojky. Midi, víš už něco víc o myslivně? nebo sháníte jiný prostor?
Ahoj holky, kam pak jste všechny zmizely :-( furt vás tu vyhlížím ...
Ahoj Verčo, diskutujeme hlavně v srpnových nevěstách, tak se přidej ;-)
Díky :-)
Veru určo pojď za náma, je nás tam víc :-)
1
13
14

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?