Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi 2v1, to je dobrý :-D
Profilova fotka
no Ivi to sem koupila na pouti... a bohužel bez rukavek, jen s šálou...
Profilova fotka
ja mam jen jednu od maminy na miru delanou... takovy jako velky baret, takovou "houbičku" na hlavu... nemam rada ty upnute čepice, mam po tom hnusny ulizany vlasy... tak musim donutit maminu, aby vyrobila nove barevnejsi... ale mam ruzovou a cervenou salu
;-( fňuk tak to nic. Právě že někde narazím na supr šál, ale není k tomu čepka a ani rukavky - a to mě štve :-p Kristi, tvoje mamča štrykuje??? Já mám ráda právě ty uplesklé ;-) a ze spoda podšité flaušem. Se netěším na zimu, to budu muset vstát o 5min dříve bych se oblékla ... to je tílko, triko dl. rukáv, svetr, ponožky, nadkolenky :-D) s nižší teplotou se vrstvím jak cibule - jedna šupka, druhá, šlupka, třetí šlupka, čtvrtá šlupka a chodím muslimka :-D) čouhaj mě jen oči, přes nos šál, tváře zakryté šálou a čepkou, čepice vražená skoro do očí a na rukách palčáky x-)) no, někdy musím někoho požádat by mě fotnul ;-) to se totiž zasmějete :-)
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuf, jsem se pri obědě trochu přejedla (čočková polívka a testoviny s kuřecím masem a olivama) ... na to jsem si dala čokoládovou Deli.... a ted půjdu asi blejt :-p
Profilova fotka
ale satyyy - nemůže furt jen blejt! :-D
Kristi :-D proč to děláš??? Jako já si dát na čočkovku těstoviny s kuřecím masíkem a olivama tak už teď :-p a pokud bych to zadablovala čoko Deli tak sem jasná!!! Sem si uvařila čajíček a dávám si do nosu - nový švestkový od Jemči je fakt x-) výborný ;-)
Kristi, kdy ti má dorazit manža?? Kdy končíš v práci - budeš ho čekat???
Profilova fotka
v praci budu jeste hodinku... potom vyrazim pres Prahu autem na letiste... internet sice rika, ze tam pojedu 36min. ale vidim to tak o hodinu delsi... no a kolem 16hod. by tam mel byt x-)
jé já též budu končit tak za půl hodinky ;-)) no netu bych nevěřila, nevím jak je na tom Praha a špičky kolem 13,30 ale průjezdnost asi nic moc - takže bych to tak růžově neviděla ;))
a kdybych po tak dlouhé době se měla vidět s mužem, to by byli motýlci v břiše, tlak snad 200 a bylo by mi hrozně zle ....
Profilova fotka
satyyy: tjooo, ale musíš uznat, že to vlastně docela uteklo! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
u me zatim nic... asi mi vubec nedochazi, ze fakt prileti... ale az na ty tabuli uvidim, ze letadlo pristalo, tak asi nerviky prijdou
to já bych byla už nervní teď, jak sáňky v létě ;-)) a kdybych ho viděla, tak bych omdlévala :-N Peti, nj uteklo to rychle - to bylo před chvilkou kdy Kristi psala, že manža odlétal
Profilova fotka
nojo, uteklo to ... a je to uz 11tydnu... ted uz by to nemelo byt na tak dlouhou dobu na dalsi dovolenou prileti UZ 16.11. :-)
šiši když vidím to datum, tak si říkám to je za měsíc a půl ... ale oproti tomu prvnímu to je zlaté ;) a už víte, zda tam budou přesluhovat???
Profilova fotka
Ivi, nevime nic ... normalka... ale spis to vypada ze nebudou
Profilova fotka
sem zpátky z obídkuuu :-)
hojky :-) tak prďolka je venku ... mamka se může léčit ;-)
Profilova fotka
Ahoj Veru, jupííííííí:-)
Profilova fotka
já zas léčím prsa - se o mně pokouší nějaký zánět bo co...kua fix! 8-(
Profilova fotka
zánět???
ded: zánět??? dyť už nekojíš ne???
Profilova fotka
veru: nekojím no, ale možná právě proto...já teda čekala, že se mi bude drát mléko ještě tak týden, ale ono nic a teď najednou tam mám hrčku! :-| tak nevím, no!
čau ženy, tak dneska u zubařky :-( ale do března mám klid. Dedul prý se to má hodně chladit ty prsa když přestaneš kojit, ono se to mléko pak nějak ztratí, teda co jsem slyšela od jiných
Profilova fotka
tak se zase opět hlásím. no u nás se stále vše sere - no když se daří tak se daří, v sobotu mě totiž zbudil řev monitoru dechu a Bětka nedýchala, lekla jsem se jak sviňa, hned jsem ji zvedla (docela hodně prudce) a tím se drahá lekla a nadechla se. Zbytek noci jsem samozřejmě nespala a čuměla na ni, naštěstí už byla ok. ráno jsem volala známé co dělá na novorozenecké jipce a ta mě uklidnila, že se to může stát, ale mám ji pro jistotu hlídat i přes den, aby mi nepromodravávala atd... no ale malá je od té doby v pohodě, tak to snad nic nebylo. Dneska jsme byli na druhé očkování hexa a mudr říkala že je v pořádku. dedul co ten zánět? jo a tady máš odkaz na tabulku kde je Max naprosto ukázkový co se váhy týká. http://www.mimina.cz/2009/04/vaha-dit...
Profilova fotka
mmaky, to muisel byt hororovej zazitek, jako fakt nedychala...jakto? to nechapu =-) hlavne, ze je ok dik za tu tabulku, tak to je Mia podvaha teda....
Profilova fotka
no to byl, od té doby ji hlídám nonstop, v neděli jsem ji nechtěla nechat spát ani v kočárku jak jsem se bála, ...no prý se to málokdy stane, prý je to něco jako u dospělých lidí spánková apnoe, ale u mimin je to jen výjimečně....no a zrovna my :-( .. no nicméně jsem ráda že ten monitor nakonec máme naše malá je teda nad normálem s tou váhou, ale ještě těsně pod horní hranicí :-D
Profilova fotka
to se ti ani nedivim, taky bych hlidala. To je dobre, ze jste meli ten monitor, ufffff ;-)
Dobré ránko ;-) u nás nádherně teploučko a azuro x-) Tedy Markétko :-. :-. :-. to musel být šok!!! Fakt, ještě že ten monitor dechu máš ;-) já sem tedy vždy tvrdila, že je to akorát stres pro rodiče, ale po tvé zkušenosti do něj jednou rozhodně zainvestuji. I kdyby měl 10x křičet naprázdno, nežli 1x nic a pak .... |-| |-| |-| A už vůbec se ti nedivím, že jsi teď ve střehu. Snad to bylo fakt vyjímečně a teď už bude Bětulinka zase oká ;-))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?