Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jo tohleeeeeeeeeeeeeeee :-D jo to je čupa :-DDDDD
Profilova fotka
čééééče s tím razítkem mi to taky dělá.. též mi to udělá čáru a nevím proč.. tak koukám, že není chyba mnou :-N tož si to hezky užite.. má být ještě pěkné počásko!!!!
Profilova fotka
tobě to dělá taky? nejsu sama? nj ale je blbý když si toho všimnu až po čase, ne hned... a můžu začít od znova... ]-(
Profilova fotka
devcata stavitelky... potrebovala bych, jestli nevite o nejaky firme, ktera by nam spachala zakladovou desku ... pokud mozno okoli Pardubic :)) uz jsem neco obeslala, ale zatim mi prisla jen jedna nabidka... a ted 260tis.mi teda prijde sakra hodne :-p
Kristi, tak to netuším :-( nj a to máte celkem dobrou cenu, bývá to i horší
Profilova fotka
horsiiiii ... neeeeeeeee jako to si to fakt radsi udelam vlastnima ručičkama...
Profilova fotka
já zjistím kolik chtěla ta naše... ale 260 tis mi přijde dobrá cena...
Profilova fotka
vzdyt je to jen takovy maly obdelnicek ... :-N
Profilova fotka
chi kristi jsi mě rozesmála... a domeček z karet by jsi nechtěla???? :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
za náš chtěli 400, ale taky je to obřík... :-)
Profilova fotka
Yw, vis kolik balicku karet bychom na to vypotebovali?? to by se urcite nevyplatilo |-|
Kristy, my si to dělali sami a když počítám základy + deska (ztracené bednění, štěrk, písek, beton, kari sítě a nevíc co ještě) tak nás to vyšlo kolem 100tis
Článek se načítá
Mmch, to vám nacenila ta firma co bude stavět??? Nebo jiná?
Profilova fotka
tyjo jsem si myslela, že jsem pošuk v nakupování, ale todle už mi přijde jako moc.. kor když z toho za rok ty děcka vyrostou... :-S http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Profilova fotka
takovou sbírku nemám ani já za 5 let :-D :-D :-D
ahojky :-) ... yw: tak to je opravdu úlet :-D ... možná mý ty Karolínka 4 :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj Veru.. no když si vezmu že ke každé bych musela (já) sladit čepice a šály.. a boty.. tsss.. tak na to bych se jako .....
Profilova fotka
šiš nějaký pošuk neeeee?
Ywi, tož to je trochu jako úlet ne???? Já mám jednu zimní bundu, pak kabát a pak kožený kabát na velké mrazy. Tohle oblékám už cca 3tí zimu. Nechápu jak může někdo kupovat malému děcku toliko bund :-p Ywi, tak to bys měla tak 8šál, 8čepic, 8rukavic, 8párů bot ..... no a když si to takhle každou zimu zopákneš a nic nebuchneš, tak si tak akorát můžeš z jedné místosti udělat baby šatnu :-D ;-)
Já sem tedy úchylák na čepice, šály a rukavice - takže k jedné bundě mám tak 4typy doplňků. Když je mírná zima vemu něco "lehčího" a čím víc přituhuje tím vrstvím a vrstvím a vrstvím ;))
Profilova fotka
Ale tak doplnky jsou v pohodě.. toho mám taky víc.. Ikdyž si stejně oblíbím jednu věc a to pak nosím pořád :))))
Profilova fotka
já si teď koupila krásný set ke kabátu... sem sama sebe překvapila abrvou... chtěla jsem něco pastelovýho a na to že nemám rád zelenou, yvpadala nejlíp :-)
Profilova fotka
Ivi, to nam nacenila jina firma... ona ta co nam to bude stavet totok nedela.. sice by nam neco mohla dohodit, ale ty jsou az se Sumavy a to je sakra daleko... teeeda, to je vecicek na holcicku, taky bych chtela mit takovy satnik x-)
Kristi, no pak mě už jen napadlo - zkusit se po známých poptat na nějakou firmu nebo partu chlapů - živnostníků. A pak kontaktovat a zeptat se. Kdybyste chtěli začít??? Ywi, jj přesně tak - oblíbím si jednu věc a tu tahám furt. Mě se líbí ty tvoje fialkové náušnice x-) ty sou bombastické! Kaji, ako že nie azurku??
Profilova fotka
Ivi, zatim se jen vsude ptam... uvidime, kde nakonec skoncime :))) a zacit bychom chteli co nejdriv... jen ta pani na tom stavebnim urade je lina a nejak ji to dlouho trva 8-(
Profilova fotka
Ivi pač sem vypadala vyblitě... ale mám doma tmavší azurku a ta je oki doki :-)
Profilova fotka
to ja mam jednu cepici a to cernou... asi bych se letos taky mela trochu odvazat
Profilova fotka
tu co sem koupila taje tm zelená - až do tyrkys... zajimafá... se někdy fotnu... :-)
Kaji, acha tak pokud by si měla vypadat vy:-p tak raději něco barevnějšího ;-)) Kristi, kecáš - fakt máš jen jednu černou čepku jo??? Ty jo, já mám modrou 1x natahovačku, 1x mmodrou s třásničkama, červenou s bambulkou na lyže a červenou 2x dlouhatááánskou dá se i omotat jako šál ;))
Kaji, jedna otázečka .... a mají ji tam ještě ???? v sadě se šálou a rukavkama???? :-N :-N :-N :-N ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?