Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
a co Valachy? tady jsme byli a super http://www.valachy.cz/hotel-lanterna/ a mají i welnes vík. pobyt http://www.valachy.cz/hotel-lanterna/...
Profilova fotka
dík fík :-)
Evi, tak na bavlnu sem se koukala ;) ale teď dám na 4hoďky jahody a pak uvidím co dál ..... ;-)) Kaji, tak to já tedy neporadím páč nevím. Ale R sem k narozkám dala pobyt pro 2na Hrubé Skále
Profilova fotka
ja na ty vase tipy taky kouknu, protoze vymyslim neco mamine k padesatinam...
to bych jí dala nějakou poukázku na masáže a ták
Profilova fotka
# Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl # mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného # arcibiskupa,co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil: # "Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu # klidnější." # Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve # vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od # arcibiskupa: # # Vážený Otče: Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším # připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní # mši: # # - Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu - Ty kabinky v boční # lodi jsou zpovědnice, ne toalety # - Snažte se neopírat o sochu Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a # líbat # - Máme 10 přikázání, ne 12 - Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl # trpaslík # - Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His Boys" # - Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný # - Svatému Kříži neříkáme "Velký Téčko" # - David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho "dojebal", # ani mu nedal "lekci na kterou do smrti nezapomněl" # - Jidáše neoznačujeme za "zkurveného zmrda" # - Svatého Otce sa nesluší nazývat "Papa Ratzi" # - Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti # - Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku # - Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem # - Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím # - Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: "Vaše # spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný # - Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči # - Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny # - Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, # ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte # DŮLEŽITÉ: # Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je "buzík v # sukni" a "transvestita bez mejkapu", to jsem byl já. # Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak, na druhé # kázání to bylo celkem dobré. # # S pozdravem, Arcibiskup. # a teď jdu na oběd :-D
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kaji, ten je božíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí posílám dál ;-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D nemam rada dlouhy vtipy, ale tenhle stal za to :))
Kaji ... super
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
hi hi hi, máme my to dneska krásně americkou stránku :-D ;-)
Článek se načítá
mě se nejvíc líbí JC & His Boys :-D :-D :-D
Profilova fotka
kaj: jj, ten je dobrýl, ten znám! :-D :-D :-D
Evi, jj nebo to velký téčko :-D by mě zajímalo kdo takovej vtip dokáže vyplodit :-D 8-) jdu se dát do úklidu na firmě
Profilova fotka
ivči nestačí mít pozemek přes 8 tis. metrů čtv. - ona musí ještě farmařit... :-D :-D ;-)
asi nějaký neznaboh :-D já jsem po o. rýže a vepřové na omáčce 4 sýry, mňam x-)
to zní dobře Evi :-) já měla česnekajdu s chlebíkem x-)
už mlčím už mlčím :-. :-x :-x :-x :-x :-D Evi co budeš chtít zítra? Ovci nebo stroma??? Jůůů rýže, vepřové, sýry jůůůůůůůůůůůůůů bych si dááál - to sem zvědav co dnes bude ;-) Peti, a co ty? Max spí??? Co korela - přežila?
Ivi asi ovci pošli, díky a co chceš ty? :-D Veru ty jo, to by mi Filda asi prskal mlíko =-) Terezko to nevadí?
jj tak pošlu ovci, hele ony sou nějako výnosné bo jak? Třebas za krávu dostáváš jen prachy ale ne body .... tak mi pošly buď ovci, slépku nebo kačenku ;-) a ze stromů beru jablíčko 8-) Veru, no ti si mě teď udělala mega chuť na česnečku :-) 8-(
no za ovci máš hodně bodů, tuším že 5 nebo 7 ;-) o.k posílám kur domácí :-)
evi: nééé Terce to neva :-)
Evi, tak to mi taky posílej ovce ;-))
Profilova fotka
jsem zpátky z papůůůů :-)
Profilova fotka
tak jsem teď Maxe uspala...tentokrát corela držela zobák, ale tchán si vesele pochoduje po garáži, takže bude brzy o hlavu kratší asik... ]-( dobře ví, že musí mít max totální klid a on tam furt cosi ku*va dělá! 8-(
Profilova fotka
žabííííííííít, ve špánkůůůůůůůůůůůůůůů
zabííííííííííííííííííííííííííííííít já mám pouklízeno, firma opět jako ze škatulky, jen si umyji džbánek, vypnu pc a jdu domů .. zítra fááá
Veru, to by mě Filda asi proklel do páté generace při česnečce :-p tuhle jsem měla koprovku a děsně se u toho potom ksichtil :-p Dedul, to je tolik rušivých elementů u vás - strašný ]-(
Profilova fotka
dobrý Maxoš už skoro hoďku spí...už jsem klidnější... ;-) ivis: maj sááá! x-) evi: ani nemluv :-P, copak se Fífovi nelíbilo na koprovce?! (já se mu teda ani nedivím, tu já tůůůůze nerad :-P :-D - ale to tě asi u mě nepřekvapí, že?!) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?