Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jo a dítě mi před 18 hod zas usnulo! :-N
Profilova fotka
tak můj chlap taky nechce jet, tak já přijedu s Peťkou a Maxem jinak mám o tom víkendu docela nabito buď: 1, sraz ze základkou po 15 letech 2, oslavit výročí s manželem :-D 3, anebo srazík s váma :-D
Profilova fotka
mmaky: no tak výročí s manžou se může přesunout, že! srazík se základkou...hmm, to je blbý, páč máš srazík s náma!!! :-D ;-) jinak dobré ráno! dítě se mi včera ještě vzbudilo a vytuhnul až před 19 hod ;-) , ale chrupec jen do 4:30 hod, takže jsem kapánek ko, ještě k tomu je protivný jak veš, mají být dneska horka...no to zas bude den! 8-(
Profilova fotka
Brý troooooooooooooo :-) včera byli Čechomůrci skvělí, jak oni to dělja, jim to tak krásně hraje a zpívá... x-) ale došla jsem k úhoně... mám doštípanou pr..l, nevím stli mravenci nebo komáři ale teda smsli si mě pěkně :-D ]-(
Brý ránko ;-) s chutí do toho a půl je hotovo!!!! Sem se do toho vrhla hned po ránu a už mám všude krááásně čisťoučko, no a teď přemýšlím zda nechat open okna nebo je zavřít :-N ale nemám klimu, tak je mi to stejně k prdu že?! ]-( Markys, no já bych řekla, že máš sraz s náma. Nebo to pak posunout na ten třetí týden ...19./20.9. a pak až 26./27.9. Kaji x-) čechomor je dycky dobrý x-)) a to si seděla bo co? Si myslím, že spíš komáři .... Jinak, králík super, jen ho lituji za ten růžový domeček a růžový obleček - to mi moc nesedí :-(
Profilova fotka
tak jsem dala dítěti kousek jabka a mám klid! :-D přijde kámoška, tak to tu musím trochu uklidit, ať se nezhrozí! :-D jasný mmaky - pro mě není problém posunout sraz na další vík! ;-)
Profilova fotka
v poho, já ráda strávím výročí s váma :-D :-D :-D dedul pojedeme teda spolu?
Profilova fotka
mmaky: jasnýýýýýý!!!! x-)
Profilova fotka
Ivi 19 nemůžu já, jdeme na svatbu a tam fakt chci... králík to měl jen na ten jeden víkend, v rámci daru... bylo to na téma Pravá blondýna se zvířátkem Guccim a zn. vše v růžovém :-D
Profilova fotka
kaj: tý jo, vy taky furt lítáte po svatbách... :-N ;-) já cu taky na nějakou! x-)
Profilova fotka
tak přijeeeeeeeeeeeeeeeeeď 8.8. :-D jak fuuuurt, dyk sme letos ještě nebyli :-D
Profilova fotka
kaj: tož, kdyby to bylo někde blíž, tož ajjjj! :-D ;-) letos možná...ale jinak jste furt někde...já byla na svatbě naposledy, když mi bylo 13 :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
njn, a to ještě všichni známí nejsou vzatý takže nás jich ještě pár čeká 8-)
Kaji, tak to jooooo :-D :-D :-D) pokud to bylo na téma Pravá Blondýna - tak to chápu ;-) ale vodítko má krásný ;-) Kaji, no ale loni jste svatby obráželi snad co dva měsíce :-D) Dedu, ahojky ;-)) OKi tak si píši do diáře!!!! Toho 11.9. je Znojemské vinobraní - a letos bych chtěla jet - alespoň v sobotu večer na ohňostroj a průvod ;-))
Profilova fotka
Ivi taky to vymýšlela pravá blondýna, takže podle toho to taky vypadalo... žádný ťapačky... stačila procházka městem Sázava a bylo doťapáno |-| no comment prostě... ale jinak to bylo faaaajn :-)
Kaji a která to byla? Je na fotkách?????????? Na FB - nesedíš vedle ní? Taková s vlnitejma vlasama???
Profilova fotka
nene, ta je právě na ťapačky suprová... na fotkách není, dneska budu konečně dolňovat svoje, tak pak řeknu.... ;-)
OKi tak to jo .... jdu makati
Profilova fotka
tak jsem uspala dítě v kočárku v garáži - ven nejdu, bo by jsme tam chcípli oba! :-p
Profilova fotka
Ded to je rozumný.... my si říkaly před půlhodinkou na terase kde je těch 36 stupňů a už je to tu... uuuh
já si teď dala 1/2 z 1/2 melouna .... mňááám x-)x-)x-) a jak půjdu z práce tak si koupím cestou ledovou tříš´t - nebo tu radši neee aby zase nebolelo v krčisku. Peti, to se snad ani nemůže chodit s mimi ven za takových teplot - by se uvařilo :-N
a vík zase hnusnej, jako jak se mám opálit do Milky, dyť je furt hnusně a do solárka necu .... :-p :-p :-p hold dnes vyjedu se sekačkou, bo si rozprostřu ručník za domečkem, namažu modrou indulonou a budu se sluniiiit x-)x-)x-) jen aby to do té 15,30 vydrželo!!!
Profilova fotka
ivis: takže čvrtku jo?! 8-) no to jooo, by byl v tom kočáře chudák...a ostatně já taky! :-p kaj: tady je hrozně už od rána...jsme šli v 7 hod prochajdit a myslela jsem, že padnu za vlast! 8-(
Peti :-D jj 8-) 1/2 z 1/2 si dal R v práci a zbytek tedy 2/2 dovezl mě ... ;-))
šiši, že není v plantosti ňákej zákon co by přikazoval zaměstnavatelovi bazén na pracovišti, nebo placené volno v případě, že teplota přesáhne 30 °C ;-) to by byl veget :-D
Profilova fotka
ivis: to bys chtěla asik moc! :-D dneska už peru třetí pračku, aspoň mi to všechno hezky poschne! 8-) a dlabu sekanou (mnou dělanou) s chlebem! x-)
Profilova fotka
tak, foto jsou na FB... :-) a jdu papat....
Dedu? Próóóč :-D) jééé neceš vyprat aj mě?
Profilova fotka
kaj: super fotky! x-) ivis: co bys pak v té práci udělala??? ... nic! :-D
Profilova fotka
sem tuuuuuuuu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?