Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
já taky...tak mám všechno prádlo už i složené...aspoň k něčemu jsou tahle vedra! :-D byla jsem ještě nakoupit a teď se morduju s Maxoušem...kua - jsem spocená až na ři*i... :-N
Profilova fotka
ledový bazének pro oba.... :-D
Profilova fotka
no na tom dvoře asi těžko...je to tam od hoven od slepic atp.... :-p
Profilova fotka
blééééééééééééééééé
Profilova fotka
kaj: přesně tak...bych mu koupila i bazének a byla tam s ním, ale to prostě nejde...válí se tam peří od kačen, jak ji tch. zabíjela..no comment!!! :-p
Profilova fotka
vydrž do svého ;-) holky, jak ste měly zasedací pořádek? vedle nevěsty rodiče ženicha atd?
Profilova fotka
Kaj, vedle nevesty rodice zenicha???? no, tak to bych asi neobedvala :-N u nas jsem sedela vedle tatky a potom mamka.... ja nevim, proc bych svatbu mela nejaky vyrazne travit s tchanovcema :-D
Profilova fotka
no to sem se dočetla někde v etiketě atd... atky mi to přijde..ehm... no ale mezi náma je stejně mezera, máme svůj spešl stůl :-D
Profilova fotka
zenich a nevesta budou sedet zvlast??? sami?? ja jsem to teda taky nekde cetla, ze tchanovci u nevesty, ale teda jako nevim proc... asi aby se konecne seznamili :-D
Profilova fotka
Asi :-D nj, pošlu ti plánek ať víš o čem mluvím...
Profilova fotka
no, zalezi, jak je ta mezera velika... ale stejne .... radsi bych sedela s nasima :)) no nic, za chvili to zabalim, jdu se potit s Robertem na spinning ;-) x-)
Profilova fotka
mezera? tak metr? víc prostoru tam není...
Článek se načítá
Profilova fotka
mezery budou mezi každými stoly...
Profilova fotka
kaj: náhodou jsem pro mezery - aspoň budou mít všichni více místa! ;-) tak jsem dítě opět uspala v garáži...mohl by aspoň do pěti chrupat, pak má přijít kámoška, tak ať je v dobrém rozmaru! :-D
Profilova fotka
no jelikož nejsou židle ale lavice...čím víc mezer... :-) jo aby Max nebyl antikoncepční jo? :-D
Profilova fotka
kaj: ona už jedno dítě má (4 roky) :-D a šel kolem našeho pohřeb, a jak hráli, tak mi ho kua vzbudili... ]-( zas jsem musela 10 min. drndat, než zabral, ale ho jak něco vzbudí, tak má většinou po spánku, takže čekám, že brzy bude "vyspaný" 8-(
Profilova fotka
a jejda... bych jim řekla ať si jej teďkom uspí... :-(
Profilova fotka
dneska tu skoro nikdo nejníííí....depak ste? =-)
Profilova fotka
nevíííím, já tadyk.......
brý ránko konečně páááťulííínek x-)) Jaká byla u vás včera bouřka? U nás poprchalo, pak bouřilo, lehce sprchlo ale jinak OKi. Ale celou noc obloha jen svítila - tu vpravo, tu vlevo, vpředu, vzadu :-D) prostě lilo všude. Já byla tak umlácená, že sem si jen tak na chvíli lehla a kolem 16,30 vytuhla a probrala se až kolem 20hod. Takže Kaji, pokud to nebude va - tak foto z Kréty budou večer.
Ahoj Ivi, tady byla strašná spoušť :-( v noci dusno, takže jsem sotva spala, ač jsem byla unavená jako prase :-p
Evi, to u vás pršelo tak strašně moc? Nějaké přívaly? Já větrala celou noc do průvanu. Páč se ochladilo na 18 °C a uvnitř sme měli 23 °C :-p ... ale já byla prospalá z odpolka, tak sem co hoďku budila Bess a chodily jsme ven zkoušet čůrat. Páč asi jak bylo to horko, tak vše vypotila a moc toho nenačůrala. A jelikož byla buřina, tak sme ji měli v pokoji - spala u mě - u postele. R vstával ráno brzy do práce, ale fakt brzy tak já jela busem. Tak proto byla u mě - aby jeho nebudila. Navíc, stačí když zakňourá a už sem vzhůru ;-)
no tady to celkem slušně olámalo větve v aleji :-o Tak Bessinka měla dneska v noci all inclusive s postýlkou paničky, jo? Teda ta se má. A jak trénujete procházky? Už jste byli?
Tak ona v pelechu nebyla :-D ale u naší postele měla svůj pelíšek - provizorní ;-)) Jj na prochajdy chodíme, zatím ji dávám pouze obojek - aby si zvykla. To je hrozně srandovní co ona dělá, běží jak blázen a najednou BUCH! Flákne sebou na bok a chce dostat z krku obojek. Teď sem jí objednala i vodítko - až bude starší začneme i s vodítkem. Zatím hezky chodí u levé nohy, a když se někde zapomene stačí zapískat či zavolat a přiběhne. Na jméno si taky zvykla a moc pěkně reaguje. Tak snad s ní nebude problém.
jé, tak to je šikulka. Tohle samý dělal Maxinda taky :-D běžel a bác už se válel v prachu :-D
Profilova fotka
hoooj tak u nás byla pěkná čína a v noci celkem "zima" takež se spalo parádně.... jinak včera cestou z práce jsem málem odletěla i s šatama.. měla jsem takové ty hodně plandající a stačilo majinko zafoukat a uáááá, motor venku... takže fakt priiima cesta ze zastávky a to jsem počeboval ještě pro pečivko... fakt, jako mě natočit do neváhej a toč :-D si sukni/šaty zas dlouho nevezmu :-D a doma sem si udělala vodárnu, ňam :-)
Evi, jak ste ho odnaučili dělat loužičky? já nevím co malá blbne. V noci s ní vstávám a chodíme co hodina max dvě ven. Tam to jako zvládne, vyčůrat + někdy i bobek. Ale dneska ráno, jak sem vstala tak sem ji vzala ven, mezitím nachystala masíko do mističky, ona se najedla a já že půjdu a ona přiběhla a šups už přičupla a začala čůrat. Tak dostala přes prdel až mi ji bylo líto. Pak sem s ní šla ven a tam nic. Normálně tohle nedělá, já nevím - že by měla strach že jí uteču neb já rpostě nevím co stím. Mmch, teď v neděli bude mít narozeniny ;-) 2měsíce 8-)
Ivi a jak je stará? To je jako s dětma, Filípek i Max si dojdou na záchod vždycky po jídle :-N Max chodil ze začátku na noviny, měl je v rohu a šel v noci čůrat na něj, aj kadit, ale potom se s těma novinama porval a měli jsme to všude. Když mu bylo cca 10 týdnů a vyčůral se doma, tak jsme mu do toho strčili čumák a vytahali ho za kůži za krkem. To nám radit veterinář, že je to nejúčinější, bo je takto kárá fena když něco provedou. Na prdel ne, páč to oni hne zapomenou, ale vzít jí za tu volnou kůži za krkem a říct fuj! Neboj, ona se to taky naučí ;-)
Kaji ahojky ;-) téda to by byl pohled :-D) to byl takový fujávr? U nás jako taky pofukuje, ale není to takové dramatické. Nj někdy to schytá Morava, někdy se to vyřádí v Čechách :-( jinak, omrkla ssem fotos na fb - máš ip ;-)) Evi, no v neděli jí budou 2měsíce. Je narozená 25.5. ... jj o té kůži sem slyšela. Nj budu to tak praktikovat. Eče Markys říkala, že kárala novinama, rukou eee že se pak bojí pohlazení :-( ten čumák ji tam už 2x vymáchal R a nic. Přidám i tu kůžičku snad zabere. Ona asi šla automaticky za mnou a tohle byl výsledek.
jj rukou ne, novinama nebo my jsme vzali do ruky utěrku a dneska když ji vidí tak ví že něco provedl a klidí se :-) ruka je na pohlazení a na pamlsky Ono jim to trvá než se to naučí, neboj se :-) Hlavně důsledně opakovat fuj

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?