Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
no, jak to bude az se vrati to nevim.... a penize za to snad taky nejaky budou... k platu dostavaji jeste dolary jako "cestak" nebo tak.... tak zalezi na tom, jaky bude kurz ... tak snad nejaka financni pomoc do domecku to bude... :-)
Profilova fotka
Kaj a ta Ba. by byla jen na rok max. dva??? tak to nevim, jestli bych se rozloucila z praci a radsi nezustala jen o spolecnych vikendech.... i kdyz pokud by se zadarilo tehotentsvi, tak by to byla jina...
Profilova fotka
kaj: ahááá, no ty brďo, to jsou zvraty! ;-) satyy: a už máte nějaký termín, kdy začnete stavět! ;-)
Profilova fotka
Ded... ja ani nevim.... tento tyden by mel byt projekt... doufam.... tak snad uz to bude brzo...
Profilova fotka
no, mě se tam moc nechce, ani pracovat pod O. :-( a že bych byla hin z Blavy to taky ne... zas by bylo blízko k výletům po SK... ale otázka, zda by na ně byl čas.... sip řipadám že na každým rameni mám trpaslíka a ti se překřikují s pro a proti.... :-N převažuje ne, mě se odtud prostě nechce....
Profilova fotka
satyyy: tak držím pěsti ;-), akorát na to ted budeš sama, co?! :-| kaj: no třeba tam nepojedete ;-)
Profilova fotka
doufám....
Kaji, bude to těžký rozhodování. Pokud bych byla ve stejné situlaci jako ty a O, tak bych nejspíš do Blavy jela též - přeci jen bych nechtěla víkendový vztah. Ale pro manžela bych dělat nechtěla, to raději to mimčo. Navíc můžeš poznat krásy Slovenska. A že Slovensko krásný je ;-)) nemá tam třebas nějaká česká firma zastoupení? Že by jsi dělala pro ni? Kristi, tak on ten půl rok uteče rychle - ale než si zvykneš být sama, to bude maso. Asi bych byla v práci od nevidím do nevidím, popř si naložila nějaké kurzy, kroužky apod. abych na to nemyslela. I když, mě stačí když je r ve službě - to mi chybí - blbě se mi usíná a vstává :-((
Ahoj ženy, my jsme teď vstávali :-D :-D
Kaji, mrkla jsem k tobě do albíčka - máš ho na titulu .... mě se líbí to druhé album. Můžu se zeptat - jaký je to typ? Dají se vkládat listy, je samolepící (že si tam můžeš dát více fotek popř něco navíc?) nebo klasické už s fólií?
Profilova fotka
Ivi no právě bych dělala pro ně, z Clev jich tam pojede víc... nebo je to aspoň jedna z možností... nevím jak by mě braly SK firmy když slovensky neumím Evi čaaaaaau :-)
Profilova fotka
http://www.svatebniatelier.cz/ostatni... Ivi, tadyk...
Článek se načítá
Evi čáááu, jak jako vstávat v 11,38 :-. =-) to je luxus paní :-D spíš malej spal a ty jsi fungovala ne? Kaji, já to myslela tak jakože to je ryze česká firma, s českým vedením kterýmu by nevadilo že neumíš po slovensky ;-) na odkaz jdu kuknout
Profilova fotka
pokud bych jela s Clev do Blavy a dělala pro ně, tak no probléma, kdybych měla práci hledat jinde... už by to bylo asik horší.... kua tak sem asi zaváhala, teď ho maj už jen v šampáň a v bílém už ne :-( jdu hledat... Ivi ty máš jaký, a jaký typ:
Profilova fotka
aaaaaaaaa, přišly jmenovkyyyyyyyyyyyyy x-)
Ahoj Ivi a Káji. My jsme spali oba dva :-D od 3 od rána kdy dostal prso až do 11:30 :-D
tak táta jede ze čtvrtka na pátek do Brna, aj přes noc :-( :-( to je fakt naschvál, když malý nebyl na světě neměli takový fofr a byl doma v pět, teď když bychom byli ráda aby byl s námi tak nebyl ani den po porodu (vlastně jen to pondělí co byl státní svátek), jinak minulý týden čt+pá audit, út+st příprava na audit, teďka v sobotu byl v práci od 7:00 - 20:00 a tento týden si ho zase moc neužijeme :-S chjo ;-(
Profilova fotka
Evi tak audit nebudou mít pořád ne?;-) tjo teď se mi vyrojilo najednou hafo dotazů na tu knihu hostů z ebaye... :-)
no audit už zkončil, ale teď mají zasejc nějakou velikou zakázku a bude fofr :-|
Evi, zase lepší než kdyby byl bez práce :-| je to blbý že zrovna když je malý tak maličký - že si neužije to malinkaté miminko ... ale práce je práce :-p Kaji, já právě eče žádný nemám -- tedy mám od fotografa a to je tak vše :-| sem se nedokopala kooupit něco
no ale je to fakt jak naschvál :-p včera jsme byli u našich, tak babička prvně kočárkovala :-) sice se na začátku bála jako že aby ho vyklopila, ale pak drandila jako Schumacher :-D
Evi, takový naschvály znám .. se mi stávaj skoro pořád :-p ... hi hi hi tak babi to zvládla? Tak to si zaslouží řidičák na kočárek ne? :-D)
no v pátek bude mít samostatnou premiéru. Já jdu odpoledne ke kadeřnici tak babička bude vozit po Praze 8-)
Profilova fotka
babi Schumacher :-D tak musím hledat na jiným webu, fakt vyprodaný a už nebudou :-((
já jdu vzbudit tu naší spící Růženku, potřebuji odkojit a odsávačka ještě nedorazila ]-( :-(
kočeny, mizím .... mějte se a zítra zase tady ;-))
Profilova fotka
paaaaaaaaaa :-)
Profilova fotka
tak teď sem se nasr... jako ať mi adminky vysvětlí, co není svatebního na fotce svatebního alba???!?!!?!?!
Profilova fotka
ti to smazaly???
Profilova fotka
JO ]-( ]-( ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?