Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
no přes den spí tak 3 hodinky, občas usne po kojení mě na prsou takže já jsem totálně zablokovaná a nehnu se ani na záchod. Ale teď to dělám tak že nakojíme, odkrkneme, přebalíme a šoupnu ho do postýlky. Občas sice řev, ale za 5 minut ticho a spí. Páč jinak bych si nedošlo ani na hajzlík
Profilova fotka
brý pondělní ránkoooo :-) huž aby byla sobota, čeká mě víkendová rozlučkaaaaaaaaaa :-)))
Bré ránko tak jaký byl víkend? Já se připojila vždy jen na "skok". V sobotu jsme byli u našich pogratulovat bráškovi k narozkám "30" z hodinek měl radost, mnou vybraný náremek /jako od našich/ taky uspěl takže co víc si přát. Prý že si ho chtěl koupit a ještě že počkal - že ušetřil ) Měli jsme sebou i malou. Byla by doma sama a to ona blbě snáší. Navíc, po probuzení chodíme ven - takže by bylo loužiček no a proč ji taky trápit, když naši dovolili a mohli jsme dojet i s bafíkem ) všechny si hned získala, mamča jí říkala "rukavice" páč je hrozně dlouhá ) ale jinak hrozně semišová ) V sobotu jsem vyžehlila těch 6praček a Bess mi pomáhala - se mi zakousla do povelčení na peřinu a nechtěla pustit - pak si taky hrála se šňůrou od žehličky ... to už byla schladlá ... jinak, někde sem se nachladila - v so ráno šimrání v krku, odpo už zimnice + kašel + bolest v krku, tak sem se léčila čajíkem se slivovičkou a dnes si koupím zázvorový kořen a udělám si čajík co mi poradila Katy v neděli jsem jen tak polehávala - nebylo mi 2x nejlíp Ahoj Kaji ;-) jaká pak rozlučka? Se svobodou - tvojí?
Profilova fotka
dobre ranko... preju Marketce vse nej k svatku :))
=-) koukám koukám do kalendáře a koukla na mě Markétka ... takže Markys, vše nej k svátku 8-)
Profilova fotka
MArkétko vše neeeeeeeeeeej :-) Ivi hojky... mno jo, moje + kamošky co to má 14 dní po mě, tak se to spojí i s mýma narozkama :-) žjo jinak sem si ještě vzpoměla o víku, že jak jsem byla na té zkoušce, tak při odchodí paní zvolala, já už vííííííím komu ste podobná, o tom přemýšlím celou dobu, vy ste celá Uma Thurmaaaaaaaaaan :-D :-D kde na to přišla fakt nevím :-D :-D
:-D :-D :-D Kaji Uma Thurman :-D :-D :-D no čéče, ona má podobný tvar obličeje i dlouhý krčisko jako ty ;-)) tak možná proto, ale paní jako borec! Fíha, tak to bude jízda .... kde budete slavit, a jen holky nebo aj chlapi??
Profilova fotka
mělo nás být 8 bab, ale nakonec jen 6... s těma dvěma pak mám v plánu jít do Lucerny :-) teď s holkama jedem na Sázavu do kempu a když už tam budu, sjedu do toho vedlejšího, kde to máme všechno mít a odvezu tam pár věcí a s paní se sednu a poladíme pár detailů a připravím pro svatebčany foto mapu :-)
Kaji ;-) tak to bude super jízda ;-) a Lucerna to jistí ju? Fíha, to bude nášup - tě bude bolet hlavinka makovička |-| Už budeš navážet nějaké dekorace - nebo spíš svoje představy? Tak pak pošly foto mapku :-) jdu makati, mám toho tady fůůůry
Profilova fotka
no jasný, v Lucerně jsem kdysi byla pečená vařená, jen škoda že to mají jen do 4 8-) fotomapku chceš? na co? chceš přijet? :-D vezu tam už dekorace co už mám, ať toho pak nemáme plný kufr.... chtěla jsem si původně na stole vyzkoušet jak to bude vypadat ale ten den tam mají svatbu takře smolík.... budem u paní v kanclíku...
Kaji, to neklapne :-D ale tak mrkla bych na to jak vypadá taková fotomapka ;-)) A co vše máš za dekorace? Písek, vizelín ???
Profilova fotka
vlizelín, růže, balonky, ubrousky, krabičky, jmenovky....
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a mušličkyyyyyyy, hlavně :-D
;-) ;-) ;-) fíha a co ještě budeš dokupovat? BUdeš mít i mašle na židlích??? Mušličky? Takové to mega balení?
Profilova fotka
tam židle nejsou, tam jsou lavice... ani se mi ty mašle nelíbí, to už je na mě moc.... teď už mi zbývá akorát domyslet svíčky a co pod ně... původně jsem myslela ež použiju jejich kované svícny, jsou boží, ale prý je používají denně a na každém stolu mají jiné barvy svící a i kdyby to čistili, prý nezaručí, že to bude vypadat hezky, tak jsem říkala ať se na to vykašlou, že to pořeším jinak :-) pak musím pro helium a nejlíp to vypachí z Linde GAsu a to přivezeme až den předem se sladkým a fontánou atd... mušliček mám pár vlastních a kámošky a pár z krámku this & that nebo jak se to jmenuje...
Kaji, tam nejsou židle? Aha tak to mi uniklo ... a jsou to klasické dřevěné lavice? Jsou s podsedáky? Pokdu to bude bez, tak svatebčanům bude bolet zadnice :-. Hmm to je na pytel - pokud by byli barevně jiné tak to nemá cen - to by jen kazilo dojem. Hmm tak ikea má boží zboží - nebo zkus nějakou půjčovnu - třebas by tam nějaké ty svícínky měli. Popř bych to řešila svíčkama z Ikei a pod to ty podtácky či skleněné mini talířky - pokud je na S mají ;-)) nebo bych je koupila - pak je můžeš využít hezky i doma ;-)
Profilova fotka
v Ikei sem byla o víku a mají tam úplný kulový :-( kouknu na nějaké weby, obejdu ještě nějaké krámky... v albu mám myslím i fotku jak to tam vypadá.... podsedáky tuším nejsou ale nepředpokládám, že budu sedět celý den a večer...aspoň je to bude nutit tanyny a nebudem na parketě po pár kusech :-)
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... tady stoly budou do U a mezi stoly mezery aby se líp chodilo ven, děti budou mít spešl stoličky a ty musím nějak pořešit do těch mezer...seět udou jen během hostiny a jak je znám, pak budou furt někde lítat, ani jedno dítko jak znám chvíli neposedí :-) o víku jsme byli v Brodě, kde byli i kucí.... tentokrát z nich snad byl víc unešen O. jak já x-) je s nima sranda čím dál větší :-) a Tomíno, jaký je úplatkář, neskutečný :-D
Mě řekni že v Pze je Ikea o ničem ... v Brně je furt něco. Hele .... a co se inspirovat těma svíčkama ve skleničkách??? Nechceš to zkusit? Tak ty určo nebudeš celej den sedět :-D) páč ty budeš tančit, veselit se a užívat si svůj den D!! Chraň tě Bůh, jeslti si sedneš na dobu delší ajk 30min :-D jídlo máš povolený ;-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
ooooooooooo díky :-D no já nevím, my tam byli a tak jak všichni říkaj že obrovský výběr, tak neměli ani bílý široký svíčky, jen béžový červený zelený, ble... z okvětních lístků akorát červený a oranžový.... bída... a svíčky ve skleničkách mě taky napadly ale to by nesměly být zapalené, pač jak je zapálíš tak se roztečou a bude to vypadat v té vodě nechutně :-p
Profilova fotka
ahoj holky, to dítě je ďábel, fakt! 8-( on je poslední týden umrčený, uňamčený, furt jen eeee-eee - eeeeeeeee, taky docela často řve (což nedělávál), tak nevím, jestli zuby, bo co...v pátek měl zas dvě očkování, tak to mu asi taky nepřidalo...je fakt na zabití... teď jsem mu dávala maso s bramborem a květákem, vůbec to nechtěl...včera toho snědl taky málo, ale rozhodně to aspoň tak 20 ml bylo...dnes snad jedna lžička...tak jsem mu řekla, že je smrad a ať už mě nesere... |-| ...už mě fakt pije krev! ]-( se omlouvám, že vůbec nedočítám...fakt nestíhačka...už toho mám plné zuby :-p
Profilova fotka
jo Marky - vše nej k svátku! x-)
Profilova fotka
Ahoj Ded, teda to je morous... a co rady maminek a tak?
Kaji, fíha - no já v Ikei pořídila super svíčky - ty široké a měli tam spousty různých druhů ;-)) a okvětní tam taky tedy neměli - páč zrovinka byly v akci :-(( ale teď co je to předělané - tak fakt výběr. Nj nezbývá, než si udělat výletík do Brna ;-)) a třebas tam pokoupíš i něco jinšího ;-)) Dedu, ahojky ;-) ó tak třebas se fakt klubou zoubky ... že tak zlobí. A neboj na expres zásilku jsem nezapomněla ;-))
jdu makati, ale mrknu sem páá
Profilova fotka
mno a nebo jsme moc nároční....přinejhorším koupíme ty tenké dlouhé... |-|
Kaji, ty ti budou blbě stát ... i když ... u nás v drogešce sem viděla krásné sněhově bílé, vysoké a široké ... pokud máš někde poblíž DM či Rossmen mrkni tam
Profilova fotka
jj, tam taky mrknu :_) jinak mám jednu velkou novinku, v IP ;-)
huš se na to ženu
já tam nic nemááám :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?