Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jsem zpátky z papu :-)
Profilova fotka
Marky Bětuška je kouzelnááááááááááááááááááá... a oči má po tobě.. je super že je hodnoučká.. toho si važ!! jinak hlásím rekord.. malá dnes chrupala od 20.30 do 8.30 bez přerušení.. se mi stalo za ten rok snad poprvé že jsem vztala dřív jak ona :DDDDD
Profilova fotka
Ywi hojky :-) tjo malá se překonává :-)))) a jak budete slavit Sárušky narozeniny? máte připraveného něco spešl?
Profilova fotka
markýýý, bětka je úžasnáááá x-) ježiš to moje dítě je už třetí den na zabití...no nic, jdu za ním...asi půjdem i v dešti ven, nebo mě z něj už asi raní... 8-(
Profilova fotka
co vivadí darebák, chce na prdel??
Profilova fotka
dedulí u vás prší? Já se zrovna chystám ven, a tady je teda od rána trošku pod mráčkem ale neprší.
Profilova fotka
šmankote, vyvádí... já už blbnu fakt ]-(
Profilova fotka
kaj narozky budem slavit 1.8. (jindy to nejde) a nic spešl nebude.. jen trošku výzdoba a plno jíííííííííííííííííídla.. a hlavně dobrá nálada a kupa dárečků :))) takže to bude vlastně celé spešl.. páč to budou PRVNI narozeniny naší malé princezničky!!!!!!!!!!!!! už se těšíííím :) taky už jsem rezervovala chatky na naši mega dovču.. Jen ji máme od 5.do 9. 8. a nevím jak to bude v sobotu.. strašně ráda bych dorazila do prahy, tak ještě uvidíme.. Ale zase bych si ráda užila dovču jen s těma mýma.. Fanda je ted věčně v tahu, ted po dva dny přijede pozdě v noci.. chybí mi už :(((( už aby jsme bydlili!!! |-| |-| Peti nebuuuj.. jak maxik začne sedět tak bude hned líp.. unás se to díky tomu otočilo a Sáruš už pláče jen když sebou blbě žuchne.. nebo si jinak ublíží.. jinak je to šikula!!!
Profilova fotka
unás ted taky pršelo.. :-p ale jsou to jen takové přehánky
Profilova fotka
Ywi to chňápu, rodina je přednější ;-)
Profilova fotka
ještě uvidíme tak sáruš už spí 3 hodiny :-o Ale nespinkala dopoledne páč spala do těch půl 9.. tak to je super.. odpo už spinkat taky nepůjde a bude hezky unavená.. Takhle kdyby to bylo každý den tak je to paráda.. Za ty tři hodky se toho dá hodně stihnout :))
Profilova fotka
jsem zpět z venku...malý spí tak asi 40 min. a venku leje, tak jsem se na to už vyprdla a riskla dát malého jen do garáže...uvidíme, jak dlouho bude chrnět mmaky: jojo odpoledne furt nějaké přehánky a teď mě chytla taky pěkná průtrž 8-( yw: no už se těším, až bude Max sedět...jenže nějak se mu do toho nechce...dnes má 7. měsíce a kde nic tu nic...a lození - to mu taky ještě nejde...kdy začala Sáruš lozit a sedět? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti sárinka začla sedět kolem toho 7. měsíce a lozit až dýl.. Tak uvidíš že mu to za chvíli taky půjde ;-)
Bré ránko ;-) tak u nás odpo byla taky pěkná buřina - začal foukat úplně mega vítr ]-( a pak to začlo. Ale pršelo tak 30min a pak byl klid :-N Jinak mám novinku !!!! Včera jsme si dovezli miminko - fenku dlouhosrstého červeného jezevčíka - jako dárek pro R taťku. Prvně tomu nechtěl uvěřit - se domníval že je to naše štěně ale pak uvěřil. Dostala i krásný pelíšek, granule pro štěňátka, psí masíko a krásný obojek - aby si na něj už venku pomalu zvykala ) krásně se mazlíkuje a je prostě úžasná!!! Jméno jsme jí vybrali Bessy ... už se těším, až ji vezmu na mini procházku - musí si zvyknout na vodítko ;-)) a taky poslouchat. Chjo, sem ouplně na trní jak to doma zvládají ;-) ale ona je tůze hodňoučká - stále spí. Jen ráno brečela jak jsem odcházela |-|
Profilova fotka
ahoj Ivisku :-) jééé, miminkoooooo x-) mmch, dneska jedu za Evikem a Vendelíneeeeeem x-) O. už se taky mooooc těší :-)
Kaji ahojky ;-) nj ona je úplně kouzelná - ale musím se hned od začátku otrnout na ty její smutné kukadla :-D Ráno jsem vstávala dřív (jeli jsme autím) tak sem si šla pro ni a ven aby se vyčůrala. Prvně tak pobíhala, chtěla do náruče - já nohy doškrábané - ale pak přičupla a loužička byla na světě. Dnes ještě musím pořídit ty piškotky - za odměnu - za vyčůrání, že poslechne apod. aby se naučila hezky poslouchat. Po čůrání jsem jí vzala a mluvila jsem na chodbě s R mamkou - že kolem 1,30 byla nahoře a tesknila - tak se tam šla kouknout, a že měla mini hromádku a loužičku (nj taky ten stres, jiné prostředí a hned 8lidí - na to nebyla zvyklá) ... pořádně jsem si jí pomuchlovala a pak jí dala R - ještě ležel - stočila se do klubíčka na polštář, já si šla vyčistit zuby, umýt se a na wc a když sem přišla tak mu ležela na krku :-D) asi musí cítit, že ho v krku bolí - tak mu to nahřívala ;-) ... pak se šel taky obléci, já mezitím ustlala a dala jina peřiny - a co ona? Přesunula se mezi polštáře - máme tam klasické 2 velké, pak 2 menší obdélníky (1/2 velkého), 1 čtverec a 4 menší (tak 40x35) - byla v nich zavrtaná a furt něco kousala - sem nevěděla co a pak sem zjistila, že objevila knoflík :-D :-D :-D akorát že Bessy tesknila, když sem odcházela .... páč na mě si zvykla hned - celou cestu autím jsem jí držela, hladila, mluvila na ní - takže první kontakt byl se mnou a budeš brát určo i fotos viď? tak hezky s O foťte a pak budu čekat na fotečky x-)
Profilova fotka
jééé vidíš, foťak jsem zapoměla :-( tak na mobil... ale Evik mají pěkné fotky na webu, ještě z porodky, do IP pošlu adresku:-) a máš fotečku miminkaa? :-) bobik, takových lidí na ní :-) si piš že ty kukadla na vás bude zkoušet furt...a zvlášť takových lidí, no není boha aby někdo nezabral že? :-D
Profilova fotka
jinak na mejl jsem ti poslala všecky fotky co sem měla z toho zkoušení... snad něco uvidíš :-) jinak jsem včera zapátrala zas po tom prográmku jak tam dáš svou fotku a tvoříš účesy, líčení a bla bla a udělala jsem ze sebe černovlasou Beckhamku :-D měla jsem teda šlehu.... kámošce s eto líbilo, mamka by vyděďovala :-D
Profilova fotka
a už sem se vlastně chlubila, co mi dal O. k narozkám? fotokuuuuuuuuuuuuuurz x-) x-) x-) x-)
ahojky holky :-) ... ivi: tak ta mujsí být sladká jako všechna psí miminka x-) že jo? kaj: téééda ... tak to z Tebe bude profík x-) prosím prosím taky odkaz do IP na fotos od Evika x-) přidala jsem pár foteček Terezky z pondělní chaty http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Veru ahojkyy :-) no to uvidíme, ale už se strašně těším :-) jdu se podívat na Terezku :-)
Profilova fotka
jééé takový smíšeeek :-) x-)
Filipek je nádherný a mají krásné fotečky x-) x-) x-) kaj: to ona je :-) ... už ji fakt říkáme smíšek ... když se 80% času jen směje x-) ani se nedivím, že se těšíš, bych se taky těšila :-)
Profilova fotka
no právě sme byli v pondělí v Liberci v ZOO a já se v jednu chvíli tak vztekla, že jsem chtěla foťák zahodit... sice v pc pak fotky vypadaly ok... ten displey musím nějak přenastavit... :-p jj už se těším, doufám, že mi jej Evik na chvíli půjčí :-)
Profilova fotka
ahojky..dítě mi ještě dochrupkává v garáži - tak v rychlosti... ivis: jé, já cu taky pejskááá, pak přihoď nějaké fotos! x-) kaj: fotokurz - tý jo, budeš za chvíli profík! x-) a taky mi hoď do IP odkaz na evika a moooc je pozdravuuuj! 8-) veru: malá je kouzelnáááá, sluníčko! x-) x-)
Profilova fotka
čau Deeeed :-) pořád zlobí hajdalák? pozdravy vyřídím :-)
Profilova fotka
kaj: jj, furt je jakýsi uňamčený... 8-(
Profilova fotka
:-( se nudí nebo proč?...
ded: šak ono ho to přejde ... snad :-) mě zase malá nechce být vůbec v kočárku ... ona by tak nejraději se nosila, nebo seděla na klíině a koukala kolem sebe ale ležet v kočárku ani náhodou ... to je vždycky křik ... ještě když jsme pod stromky tak je nadšená, líbí se ji to listí vlající ve větříku ... takže jsem v neděli urvala větev a nesla ji nad kočárkem .. jak pako ...
Profilova fotka
Veru dobrý :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?