Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Jinak mrkněte na www.iviska.estranky.cz ... záložka Bessy x-)) náš nový člen Ale ta noc s ní byla katastrofa. Spát sem šla kolem 00,00 před tím co hodinu ven na čůrání a bobek. Pak v noci kolem 1,30 a ráno v 5,15 ... mezitím s ní byla 3x i r mamka. Asi se jí stýskalo - páč já s ní včera byla hodně a aby večer nebyla sama, tak já sem upravovala fotečky a ona mi chrupkala na klíně - a taky chtěla něco napsat - ale má eče slabé tlapky, tak jí to nešlo :-D .... ale dobrý je, že každou tu 5ti min po spánku venku fakt čůrá - krásně se to naučila - vždy stačí když jen zakňučí a už vím vocogou ;-)) ráno sem si ji pak dala na ručník a k sobě k posteli - aby nebyla sama - páč byla rozdováděná, já prsty dokousané a ona spokojená x-) Kaji, přidala jsem jednu i z photoshopu x-)) jééé s pikotkama? ..... jakou paletu :-N :-o :-.
Ahoj Ivi :-) Jasně Káji, paleta už je objednaná :-D :-D
Profilova fotka
Aaaale Ivi, to je poznatek ze včerejška, Horáci kupují pikoty ve velkým a dělali si srandu že příště to bude už celá paleta :-D jdu juknout :-)
Ivi to je dobrý trénink na mimčo :-D ;-)
Profilova fotka
jééé to je ňufíííík x-)
Evi :-D to jo, trénink jak Brno. Mimčo snad nevstává co hodinu - no i když asi jak které =-) :-N Hi hi hi, co s těma pikotama děláte??? Kaji, o víku budu žhavit foťák i video. Ona je hrozná ranařka. Z ničeho nic začne běhat a skákat a jak má ty velké ouška to je taková sranda - jak jí všude lítaj, do očí apod. :-D))
Profilova fotka
tak to se těším... :-) já jdu naplánovat na vík nějaké výlety, máte tipy??
Prachovské skály, Dvůr Králové, Hluboká, Lednicko-Valtický areál, westernové městečko, hory ....
Profilova fotka
jéé do dvora bysme mohli... nebo Hluboká a Krumlov... :-)
Profilova fotka
a nebo o víku porodí Irča a bude o zábavu postaráno :-)
no Ivi minimálně 2 pytlíky za týden sežere Max a když se teď ještě přidá Filipes tak to bude fakt na paletu měsíčně :-D
Káji tak zkus wéwéwé.kudyznudy.cz
Článek se načítá
Profilova fotka
a co yv dvaaaaa? :-D
Profilova fotka
jj taky juknem dneska jdeme za tou Irčou a jejím drahým, včera přilítl z ukrajiny a bude tu s ní měsíc... tak jdem na veču dokud jsou bezdětní :-)
Evi =-) Max je na pikotky? A Filous eče neee ne? Ten na mlíčko, max když je má přefiltrované :-D)
my jsme nakojili, přebalili a jdeme spinkat, teda jsme v postýlce a čučíme :-D
Ivi no jo, pikoty to je jeho x-) x-) No jo mlíčko od maminky, ale je to děsný žrout :-x vypije obě prsa při jednom kojení a hltá tak že se v tom vždycky začně topit :-D =-)
Profilova fotka
tjo to za chvíli bude kluk jak buk, když tak baští :-)
Evi, no nemysli si, že bude furt jen spát :-D) a jak jinak? Jak spí FIlípek, co Max, co vaši a tchánovic???? a jak je jinak na mateřskéééé??? ;-)
Jinak dobrý, takový kolečko tady máme: nakojit, přebalit, spát, nakojit, přebalit, spát :-D :-D V noci spí krásně, nakrmíme o půlnoci než jde mamka spát, vydrží tak do pěti do rána a pak do půl deváté. Rekord bylo že spal od půlnoci do sedmi =-) :-D to jsme se chodili dívat jestli dýchá
No jinak tchýně byla včera a dneska doma. Včera jsme se byli vyvětrat i s babičkou tak vozila (to víš, na první jízdu jsem musela dohlídnout jestli jí to můžu svěřit :-D ). K našim se chystáme v neděli, projedeme taky rodiště maminky. Jinak příští pátek jdu ke kadeřnici si to nechat trochu prostříhat tak prvně pojedeme sami autem a metrem :-.
;-) šikulka .... vidíš, teď seká latinu, když byl v bříšku tak si vyskakoval a teď je na pozoru ;-)
Profilova fotka
týýjo, tak to se držte :-) ale metrem furt lepší jak busem či tram ;-)
jak mu vždycky říká Peťa, že s teroristama se nevyjednává :-D :-D Jako ale upoutat autosedačku to je mazec :-. :-.
Evi a tch pomáhá? Hi hi hi, babi potřebovala dohled ju? Ó v metru??? TO bych radějš asi autem až na místo - než metrem
Profilova fotka
to chce možná nějaký grif...
Profilova fotka
Ivi ale v Pze parkovat, tady je to na pytel, jedeš min. 2násobek času a ještě trvdě cáluješ...
No tchýně uvařila oběd, za co jsem fakt vděčná, když jsme koukali tak se přišli podívat, ale jinak moc nezasahuje (naštěstí) :-) No když to je zrovna na Starém městě kde jsou všude zóny a tam bych nezaparkovala bez odtažení 8-( S tím upoutáním je to mazec, spodní pás provlíknout, obtočit, přetahnout no mazec. Musím si to ještě nacvičit nanečisto než vyrazíme
Kaji, nj vlastně to parkování u vás je na hov.ajz :-p tak chápu metro. Hele blbá otázka a jak se dostaneš přímo k metru - dolů? Tam jsou nějaké spešl výtahy pro kočíky? Sem si totiž nevšimla - všude jen eskalátory =-) Evi, tak to je super - že ti uvařila a pomohla ;-) ono se zdá že vaření je raz dva, ale času to zabere a takhle se můžeš pořádně aklimatizovat ;-))
Profilova fotka
evi: neboooj, za týden už budeš autosedajdu dávat do 5 sekund - věř mi! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?