Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
8-( 8-( 8-( Ivi :-D já myslela že bude další mimčo :-D :-D :-D tak to já vám to řeknu i bez tajemství - U NÁS TAKY :-D :-D :-D
Profilova fotka
zdaaar ženy :-)
Profilova fotka
teda nás tu ale je.
Profilova fotka
MMaky a kdyyyyyyyyyyyy? :-)
Profilova fotka
jo a dneska jsem si koupila za odměnu nové naušnice a navštívila cukrárnu. A o víkendu jsme byli v kině na Případ nevěrné Kláry.
Ahoj Kaji a Marky ;-) hi hi hi .. u nás už né, páč už je skoro večír :-D) ale jako mraky dou no 8-(
Profilova fotka
Ježiš já jsem ale trudo nebo nevím, Co kdy Káji? :-N
http://www.beremese.cz/album/view.php... ty sou pěkný Klárko, ty seš nevěrná jo? A ještě tak, že už na tebe chodí aj ve Zlíně jo? :-.
Profilova fotka
Mmaky a kino dobrýý? :-) jooo tak paní si udělala radost, ukaaa :-)
Profilova fotka
mmaky • Dnes ve 20:53 tak to já vám to řeknu i bez tajemství - U NÁS TAKY nooo ? :-) Ivi já o ničem nefíííííííííííím 8-)
Profilova fotka
Kino boží, já jsem četla všechny Vieweghy a v sobotu jsem tuhle knížku přelouskla znovu celou, a na druhý den jsme na to šli do kina. No naprosto boží to bylo. Mě se to líbilo hrozně moc, Laďovi se to taky líbilo ale už né tolik jako mě.
Profilova fotka
taky se na to chystám, ještě na dobu ledovou a na coco chanel :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
:-N já za to nemůžu :-N Tak znovu - U NÁS TAKY A SKORO CELÝ DEN, JEN KOLEM 6 VEČER SE ZAMRAČILO. x-)
Profilova fotka
Já chci vidět Holku z města - ukázky vypadaly moc dobře a Doba ledová je přeci povinnost :-)
Profilova fotka
Jo a od Ladíka mám za Bětku nové nadčasové botky, mmt najdu na netu a ukážu vám.
Profilova fotka
šem myslel že to bude na mimiiiiiii :-D nj, takový hezký dáreček k narozkám budu mít :-)))
Profilova fotka
ukaaaaaa :-) a co Bětka, je hodná, co nějaké nové fotos?
jéééé se koukám že to těhu a porod má krom jiného i nějaké výhody ... jako úplatky za porod ve formě : botiček, drahých šperků a kamení apod x-)x-)x-)
Profilova fotka
http://www.catgang.cz/shop/detail/25/... jaký dárek? Bětka žádné nové fotky, zatím jen ty co jsou na końovi, a je už zase hodná.
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Káji tady taky mušličkujou.
Profilova fotka
hezkýýýýýýý :-) jj, s holčinou jsem v kontaktu ;-)
ty sou boží x)x-)x-)
Profilova fotka
aaaž jo, asi mám pocit že nemám co zařizovat tak jsem si vymyslela že se mi pochod nelíbí, máte tipy na příchod nevěsty? :-)
Profilova fotka
mmakulíne - to mi teda vysvětli, jak si můžete chodit po kinech? kdo vám hlídal malou Bětuli? to u nás žádné kino nehrozí ještě tak min. půl roku!!! :-D
Profilova fotka
dobre ranko... koukam, ze tady se nespi v noci ani rano =-)
Bré ránko ;-) Peti, hi hi hi se =-) že Max má vnitřní hodiny co mu šeptaj v 5:30 vstávej, vstávej!!! Satyyy, ahojky ;-) Kaji, až tak jo? :-D hele tak já ti nějakou práci přepošlu - chcéš?
Jinak Třebíč hlásí +16 °C a slunííííííííííííííííííííííííííííčko x-)x-)x-)
Profilova fotka
Ivi..... nezlob..... jak slunicko... tady je sice asi taky 16stupnu.... ale rano prselo.... ted uz to preslo, ale slunicko dneska asi fakt neuvidime :((( kamoska z Brna taky zlobi s tim, ze u nic sviti.... =-) ja si snad fakt koupim pozemek nekde na jizni morave ;-)
Profilova fotka
zdareeeec :-)
Profilova fotka
ahojky :) unás taky svítí a dokonce vidím i modrou oblohuuuuuuuuuuuu :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?