Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
a bydlíte taky v tom samým? dáš tipa?? :-)
Profilova fotka
Peti my taky nemáme za co.. ale já fandu musím přinutit aby si dal trochu pohov.. je den co den na stavbě.. Sice si při tůře moc neodpočine, ale nebude to každý den... :) A nebudem bydlet v hotelech, ale jen v chatkách a vařit budem guláše z pytlíku :DDDDDDDDD (sára samozřejmě bude mít to svoje) :)))
Profilova fotka
yw: jj, to je mi jasný...no my by jsme z toho s Maxem stejně ještě nic moc neměli..ale příští rok by jsme chtěli sjet třeba do Velkých Karlovic - taky jen do takového levného penzionku... Jarda by taky potřeboval oraz, ale on sám ani nechce, že když nic nedělá a ví, kolik tam má práce, tak že radši bude na baráku než to dodělá...chjo chjo :-|
Profilova fotka
Yw, dyk tak je to nej, nemám ráda hotely.... ;-)
Profilova fotka
kaj jezdíme do kempu http://www.autokemp.wz.cz/ jsou tam strašně milí lidé
Profilova fotka
Peti to chápu.. Maxik je ještě malý.. to Sárinka už v tu dobu bude běhat jak čert, tak to bude veselé.. :) No fanda by taky nejradči jen makal, ale má to odemne nakázané.. a myslím, že se těší :)) Peti a hlavní je, že brzy budete ve svém ;-) ;-) Unás to ještě chvíli potrvá!!!
Profilova fotka
jé Yw - to jsou sympoš chatky...a je tam i WC?
Profilova fotka
díky Ywi, založím do kontaktů, určo se někdy bude hodit ;-)
Profilova fotka
Peti wc je spollečné.. jako sprchy a umývárny.. žádný luxus no.. ale to já na tom mám ráda.. člověk přijde mezi lidi :)))) i na záchodě :DDDDDD
Profilova fotka
tož já se s vámi loučím.. jdeme nakoupit.. mějte se všichní príííímově a já se zase někdy hukážu!!!! Mišéééél posílá pusinky
Profilova fotka
papaaaaa holkyyyy :-)
jsem zpět! jako já tady chvíli nejsem a tady je úplný nátřask, ale že tu Yw udělala průvan co? :-D Já byla na momentík fuč, R mě vyzvedl a já ho hodila na stadion a mrkla se na zahájení a pak alou do práce. Už se tam i těším, horší je že zase prší - tartan bude klouzat :-(( a je ještě větší nebezpečí úrazu - páč tretry na tartanu v dešti moc nesedí - jako lávka bude to nehorší :-((
Článek se načítá
Uf uf uf, dph mám .. teď si jdu udělat hlada :-D) jdu tu trochu pouklízet a před 13hod razím směr stadion. Ale před tím se stavím na městě a koupím si nějakou bundu - páč jako je mi fakt kosa a v saku tam sedět ee - páč mi z něj lezou ledviny :-( zatím pááá a kdybych se tu neukázala, já přííííjdu ;-) - zítra sem tu jak na koni
Profilova fotka
je nám to jasný Ivi, tak hezkou zábavu a nenastydni ;-)
;-) snad nééé, i když mě zase bolí ten krk :-(( chjo asi tam je fakt nějaký zánět :-p ale už sem slupla čaj a paralen a zajedla to jahodama a asi budu muset mít rychlý krok :-D :-.
tak pro dnešek to balím, zítra pa pa ;-)
čau ženy. Tak jsme po obídku, dělala jsem řízek s bramborem a brokolicový krém. MM má dneska home office tak se moc nedostanu k PC. Jo a málem bych zapomněla - nerodím :-D :-D :-D
Profilova fotka
dík za infoooooooooooooooooooo :-D
ale dneska mám pocit "jak lvové bijem o mříže, jak lvové v kleci jatí....a my ji rozbijem" :-D :-D
Profilova fotka
šiš tak to si nedovedu představit teda... :-D
chce prorazit do předních řad :-D :-D jináč v pátek v 11 na kontrole s taškou a podle nálezu se rozhodne jestli o víkendu budou vyvolávat nebo až v pondělí
Profilova fotka
tjo radši v pondělí ne, o víke ty vyvolávat porod nebudou ne? a navíc bývá mrtvo, nikde nikdo.... švagrová byla tehdy v pátek, pak ji poslali domů a v pondělí znova
ahojky :-) .... mě už to počasí fakt s..e :-( ... pořád lije ... fakt suprové léto ... no snad to bude zítra už lepší ... dneska se to už protrhává, ale co chvíli slejvák ... Evi: teda si ale dáváte načas :-D
Profilova fotka
naazdar Veru :-)
zdar :-) ... už to konečně jede :-)))
no nic tak tady je mrtvo ... tak jdu za Terezkou, už dlouho si tam něco povídá, tak ji jdu odpovídat :-D
hola hola, zdravím od našich ... vám musím povědět něco děsně tajnýho !!!! Jo u nás odpo svítilo sluníčko :-) x-) x-) ;-) 8-) x-) x-) x-) 8-) :-) x-) x-) ;-) 8-) x-) x-) x-) 8-) :-) x-) x-) ;-) 8-) x-) x-) x-) 8-)
Profilova fotka
brý den, já chci slyšet tu tajnou zprávu :-)
už to tam bylo .... ODPO SVÍTILO SLUNÍÍÍÍÍÍÍÍÍČKO ;-)
http://trebicsky.denik.cz/zpravy_regi...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?