Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
no já třeba nemusím 8-) nejlepší je čístá čoko
Profilova fotka
kajuš: sédéškooo dorazilo, že moc moc díky! x-)
Profilova fotka
fíííííííííííííííííííííííííííím :-)
Ahoj, tak jsem zpět z kontroly. Máme za sebou první monitor - prý řádí jako černá ruka :-D Ke gratulaci pro Bětku se připojuji :-) dejte pak vědět co jste vymysleli. K těm kytkám: Hořovice to taky nevidí rádi - kvůli pylům že by na to mohli nějaká miminka reagovat citlivě. Jdu se natahnout, jsem grogy, pěkný víkend :-)
Profilova fotka
ahoj holky, stále doma nemá PC (je na opravě.. naštěstí byl ještě v záruce, tak aspon že tak) moc moc gratuluju Markééétce, jsem ráda, že jsem to dneska pěkně zastihla :))) doufám, že se máte všechny dobře.. Unás vše v pořádku.. Sárinka je dráček furt by jen chodila (zatim teda za ručku), fanda staví baráček osto šest a já se starám o oba dva, takže paráda :)
ahoj ahoj, hlásím se zpět mezi živými :-D dojela sem kolem 12,30 a vzala kamaráda ibalgina ;-) a spala léčivým spánkem do 18,30. pak šla za míšem na stavbu, trochu mu pomohla a pak se pomazdlila se 7m maxíkem ;-) akorát to není max, ale baryk ;-)) ywi ahojky ;-) hlavně že je vše OKi ... co střecha? máte už ten šindel? Jé to jsou trable s PC, tak ať je to brzy vše OKá x-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak pozdravy od Markétky jsem vám vyřídila po mailu - ale stejně ještě musím dodat, že Alžbětka je fááákt krásná!!! x-) Jsem ani nechtěla věřit, že byl Max někdy tak maličký! :-N Jinak včera jsme byli s maxem a tatínkem plavat v bazénu a Max byl supééér, jen 2x plakal, když jsme ho potopili - to jaksi nemá rád, ale jinak byl "mouchy sežerte mě" :-D viz foto http://www.modrykonik.cz/album/album....
Ahoj Deduli. Děkujeme za vyřízení dárečku a fotky x-) Bětka je krásnááá. Tak teď už to čeká jen mě =-) ;-) Maxík je kus chlapa, v bazénu vám to sluší ;-)
Krásné nedělní odpoledne ;-) Malá je fakt nááádherná - krásně vyloupnutá x-)x-)x-) a ty dárečky sou Peti úžasný ;-) Evi, nj teď to čeká už jen Tebe :-)) ale neboooj Filípek půjde též jak po másle ;-))
Bré ránko ;-) už je po bolesti zoubku, v sobotu ještě trápil - ale vzala sem si prášek a pak to rozhýbala u vaření a úklidu. Večer tedy kolem 22hod sme si šli na pivko, navrátil kolem půlnoci, ráno vstát s m a pak zase zaplout do pelechu. Probrala sem se kolem 12hod, pak sem střídavě koukala na TV a pospávala. No kolem 15hod sem se vyhrabala 8-) z pelechu a šla obkoouknout a zkontrolovat chaloupku, trochu se projít a pak zpět. Relaxovat, pak horá vana x-)) a TOP filmík Román pro ženy ;-)))
Profilova fotka
hooooj ženy :-) Bětka je krásná, další princeznička k 8jedničkám :-) tak teď už jen ženich Filípek... :-) jinak hlásím oznamka rozvezený, dokonce i koláčky byly, takže spokojenost na všech frontách :-D u nás taky, u švagrů sme dostali třešně, hafo třešní.... x-)
Profilova fotka
jo a kluci, byli pro změnu úžasní... ke dnu dětí dostali domeček na zahrádku tak sme si tam chvíli hráli, pak jak už byla zia sme šli dovnitř a tam taky měli novou hračku... měli dětskou vaničku plnou balonků (těch malých, co bývají v dětských koutcích) a kluci se v tom rochňali, a spokojenost nejlepší.... pak když viděli jak tím po sobě hází O. s neteří, se samo přdali tež... no prča byla :-D
Článek se načítá
Kaji, jééé tak čerešně bych si taky s chutí dala - no já si počkám, u školy je třešňová álej a tam jsou takové mega čerešně 8-) 8-) tak si pak budu trhat do práce na sváču ;-)) Jééé a máš nějaké fotečky kluků?? Hi hi hi, ty máš vlastně 2 mládence x-))
Profilova fotka
nene, fotos není, nebyl čas a nebylo čím... :-D
to je škoda :-( tak příště jo ;-)) vypadá to Káji, že jste tu nadobro osaměly .... jinááááč všem dětičkám přeji krááásnýýý svátek x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-) x-) x-) ;-)
Profilova fotka
také jim přeji vše neeeeeeeeeej :-)
já dnes musím skončit zavčasu ;-) čeká mě výlet do květinky, by mě uvázala paní nějakou šikovnou kytííí ... dnes na den dětí slavíme smutné výročí .. je to přesně 10let co zemřela babička ;-( od té doby nějak den dětí nemám ráda a neslavíme ho ........ |-| |-| |-|
Profilova fotka
jujda tak to je smutný... :-( mě dneska psala kamarádka (moje dvojče) že po letech opustila přítele.... tak je mi z toho nějak smutno taky... ;-(
Profilova fotka
zrovna s touhle děláme dycky takový kraviny, scházíme se na den dětí a slavíme jej, no tak tentokrát ne...
fíha, tak to je mazec --- a ona opustila jeho? |-| no ale pokud by se měla trápit, tak je tohle nejlepší řešení |-|
Profilova fotka
no už se jednou stěhovala a pak se zase vrátila, ... no jsem zvědavá...
hmmm, já nevím já bych se do vztahu už asi nevrátila. ono už to není ono, moje pravidlo je : 2x do stejné řeky nevkročíš 8-) prostě slepovaný talíř už nedrží |-|
Profilova fotka
no já jsem s O. měla taky 2 denní pauzu.....
tak 2denní pauza nic není ... to jako že jste se na 2dny rozešli popř jako že jste byli na sebe naštvaní a ty jsi stále bydlela s ním?
Profilova fotka
rozešli a já byla u kamarádky.... pak jsem přijela na rozmluvu, při které jsem si říkala zda to má smysl podle toho co mi říká....řekla sem si že ač se stalo co se stalo, šanci nám dám... týden na to sme jeli do Egypta... takový malý líbánky.... :-)
no a končí to happy end-em x-) to musíš cítit, pokud cítíš že je to ten pravý tak to pochopím, ale trápit se? to raděj budu půl roku jak mátoha - ale sama!
Profilova fotka
jn, byl to těžký víkend... z ničeho nic rána jak z děla... oba sme si vyříkaly co se dá a ve finále ač se rozcházel O. pak sám prosil ať mu tu šanci dám...síla co....
a vyplatilo se x-)) a teď vám to klape na 1 s *, sem tam nějaká přeháňka - ale to je všude, o to hezčí je to usmiřování ;-)) nejhorší sou hádky, kde vmeteš i to co má být zametýno - co už je dávno "promlčené" a vyříkané .... my se zatím snad ani 1x nepohádali, třebas spolu nemluvíme - ale většinou jde o blbosti, krom tedy začátku letošního roku - to bylo drsné - ale i to jsme si dokázali vyříkat. Ono je fakt lepší v takových chvilkách mít ten papír - páč jinak je hrozně jednoduché sbalit si saky paky a odejít
Profilova fotka
u nás byla jednou jedinkrát velká vychřice, jinak máme klídek....
x-) chjo, se mi nechce nic dělat ........ a co teď čeká vás? kdy půjdeš na zkoušky??? líčení - oučes a tak?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?