Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
jééé ta je krásná x-) ...
Profilova fotka
Ded a kdyt am jdeš? mamka v so nebude doma tak zvažujeme výlet.... tak mě napadlo jset do zlína a okolí.... uvidíme zda to projde....
Ještě jednou ahoj Klári a Peti ;-) nééé š nic, jen mě bolí zub - jako žádná ostrá bolest se nekoná, ale mám to moc citlivé - se nedivím - s čím co mě tam rvala ! A k zubu se přidala i hlava - asi změna tlaku. No domlouvala sem se se š že dnes pojedu dřív. Dodělám tu úkoly - většinu mám za sebou - jen zařadím nabídky, docházky mám a v po se vrhnu na cesťáky a výplaty. Navíc to vypadá, že bude zase chcanec, no a já chtěla natřít 1x krovy, zítra po druhé a v neděli krovy i palubky finálkou .... proč se to vše sere?!!!!
Profilova fotka
kaji: jasný, ale navrhovala bych něco jiného než kytiškuuu, páč v porodce si ji stejně nechat nemůže a než dojde, tak ji uschne...tak spíš třeba nějakou hračku nebo oblečko pro malou? co říkáte? kajuš, nevím kdy tam pojedu - dle toho kdy mi maky napíše, že můžu :-D, ale ráda bych někdy o víku...uvidím, až se ozve! ;-) ivis: jaj zub - a ještě hlava k tomu - to je nepříjemné! :-S
Profilova fotka
Peti... si nesmis v porodnici nechat kytku????? :-.
Profilova fotka
satyyy: já nesměla...teda nikdo mi to neřekl, ale už předem nám v kurzech říkala por. asistentka, že kytky ne-e!!! ;-)
Já jsem pro dáreček - ale spíš než malé bych něco vymyslela čistě pro Markétku - vytrpěla si toho celkem hodně! i když, já dnes nic moc nevymyslím ... tak je to holky na vás. Můj návrh je : kytka v květináči + něco na zub x-) a pro malou můžem taky něco ... dupajdy, bodýčko nebo hračku. je nás dost - tak když se to rozpočítá .... pak mi pls pošlete do IP co jste vybrali + cenu + účet na který to poslat
Profilova fotka
:o(((
některá porodka to nechce ...
Profilova fotka
ivis: tak já navrhuji nějakou oooobr bonbošku pro Markétku a k tomu nějaké šatičky nebo prostě něco, co se mi bude líbit pro Bětušku... co říkáte? :-) a až to koupím, tak to rozpočítám a dám echo, ju! ;-)
Profilova fotka
tak rozhodněte zasloužilé maminy, co by se jí mohlo hodit... určo něco spešl pro Markétu co má ráda a třeba nějaké šatičky, nebo tríčo, nebo chrastítko pro malou... :-) s tou kytkou mě to překvapilo teda ... :-(
Profilova fotka
kaj: jako můžu mmaky ještě pak písnout, jestli tam můžou mít kytku a kdyby jo, tak koupíme kytku a když ne, tak něco jiného, ju! ;-) kaji - co myslíš tím spešl - napadá tě něco?
Článek se načítá
peti, jj něco prosím vyber i za nás ... a ještě nějaké přáníčko s gratulací 8jedniček 8-) a 80 ;-)
Profilova fotka
jako sladkého nebo tak....
peti a nemáš číslo na L? že by to bylo přeci jen pro M trochu překvapení ;-) čebas kdyby šla i ta kytí ......
Profilova fotka
ivis: na L teda číslo fakt nemám! |-|
Profilova fotka
já mám na ně skype...
Profilova fotka
kaji: tak když bude náhodou on line, tak se ho zkus zeptat... ;-)
peti, tak nic ... kaji, myslíš že bude L na PC?
Profilova fotka
a co obri pytel gumovych medvidku??? mnam..... to bych si dala ja :-D
Profilova fotka
hele holky, já bych to zas tak neřešila...uvidím, zda mi mmaky vůbec napíše, jestli můžu dojít (třeba se nebude cítit, že jo)...a pokud mi písne, tak se natvrdo zeptám, jestli tam můžou mít kytky...pokud jo, tak je to vyřešené, pokud ne, tak koupím něco dobrého na zub pro Markétku a něco hezkého malé! ;-)
Profilova fotka
tak sem písla, čekám na odp :-)
jůůůůůůůůůů obří pytel gumových medvídků .... x-) x-) x-) nj jenže to musí být něco co novopečená maminka může ... peti OKi mám tu šéfa pa
Profilova fotka
tak gumídky snad může i kojící mamina, ne?! kaj: jj, super, pak dej kdyžtak vědět! ;-)
Profilova fotka
tak L píše že je v tomhle mimoň ale že cokoliv z mléčné určo udělá radost :-)
Profilova fotka
kaji: takže nějakou bonbošku z mléčné čokošky???!!!! :-)
Profilova fotka
ano sim, já su pro.... ještě z něj tahám co a jak ... :-)
nějakou mega milku - mléčnou ... s karamelem ... ta je nejlepčííííííí x-)x-)x-) tak ibalgin kamarád zabral, jenže furt je chcanec, tak než dojdu na bus, tak budu mokrá jak myš - se na to patří fakt vys.at, že sem sem vůbec lezla. r se mě ptal ráno, zda nechci dom - když mi není dobře. No přece si nebudu brát dovču .... za 15min jdu!
Profilova fotka
no otázka zda kamaramel rád i Mmakysek... :-)
:-D hi hi hi to je otázka na místě ... karamel chutná každýmu ne? holky, vypínám PC a jdu umýt nádobí a vyrážím. mějte se tu krásně a pak mi prosím písněte do IP penízky + účet ... krásný víkend ;-) Kaji a těším se na vyfocené oznamka + pozvánky a ost x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?