Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
drzost totok chtěj mě zabíííít pomóóóóóc!
jako pani V. laskavě nám tady nemnožte smajlíky :-D :-x
Profilova fotka
a ještě tady používá miliardy smajlů proti zákazu, morálka totok :-D :-D :-D jdu na papu :-)
Profilova fotka
jo, se rozmnoží a co my pak tady s něma.... :-D huž tu nejsem :-)
tak dobrou Káji, já se jdu taky pomalu chystat na návštěvu, papa a hezký den
brou chuť ... asi někoho zabiju!!! ]-( ]-( ]-( ]-( holky pomůžete mě pak dostat se z toho??? bez lochu? :-D upozorňuji : vás neee!!!
Profilova fotka
sem tuuuuuuuuuuuuu o co gou?
Profilova fotka
holky potřebuju vymyslet svatební dar pro bývalou kolegyni, help, hoří......
Kaji jo jak ses ještě ptala na ty dárečky .... tak mi nikomu nic nedávali a ani sobě navzájem. Rodičům jsme poděkovali ;-) a náš největší dar byl svatební den x-) ále zase šéf jinak jak rychle počebuješ vymyslet dar - a v jaké ceně?
co takhle klasika - hezky zabalené penízky??? třebas 10,- nebo 20,- v nějakém hezkém měšci ?
nebo rámeček : v případě nouze rozbij sklo a tam papírek?
nebo krabičku poslední záchrany .... a nějaké pitominky tam
Článek se načítá
Profilova fotka
no musíme to zpytlíkovat dneska, tak něco jednoduchýho... napadla mě i košilka, třeba, z toho bude mít potěšení i novomanžel... navíc je to pár věřící....
Profilova fotka
možná koupíme to prasátko a do něj naskládáme 20,-, uvidíme co ostatní na to kolegyně přišla s kořenkama, což mi přijde tragický nápad....
nééééééé kořenky a skleničky rozhodně NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Profilova fotka
si taky myslím!!!!!!!!! tak prasátko prošlo, teď ještě kde prasátko :-D
Profilova fotka
Dobré ráno babky chňapky!!! Dítě je dnes vzhůru od 4 hod...no a já též, že! :-N - si jako myslí co?! Že bude vstávat, kdy se mu zachce... ]-( :-D Včera jsme byli s kámoškou na kafi a Maxík byl naprosto zlatý, byli jsme pryč 4 hodiny a on byl snad to nejúžasnější dítě pod sluncem a to si dal šlofíka za tu dobu jen tak půl hoďky a pak tak 20 min... x-)
Profilova fotka
hoj Ded, tjo to ti vrací za to že byl včera hodný ne? :-D jinak to dvd pošlu až v pátek ju? včera jsem měla akci, dneska taky, takže zítra smahnu a v pátek to letíííííí :-)
Profilova fotka
kaji: v pohooo, já na to nespěchám! ;-) no naštěstí si dal od sedmi 45 hod. chrupec, tak jsem si ještě zdřímla s ním! No a teď si ho tch. vzala do kočárku! x-)
Profilova fotka
zlatá tch... :-))))))
Bré ránko ;-) jsem lehce KO a přejetá. Do pelechu sem se dostala tak 23,00 a pak sem nemohla spát kvůli bouřce. Naštěstí se to řádně vyřádilo v Čechách a Morava unikla x-) ale ten fujávr co byl ... sem se bála o chaloupku a usnula až kolem 1,30 ]-(
Profilova fotka
Ivi hoj, já moc nepospala taky, žaluzky na starně kde je ložnice nemáme, světla bylo jak ve dne, ale buřina supr.... :-)
Ty si blázen že máš ráda bouřky, jako když je to ve dne tak mi to nevadí - ale ty noční nesnáším !!! Navíc sem měla strach, co nám odletí ze střechy. Hlavně sem trnula o palubky a fólii. Přeci jen levná záležitost to nebyla a navíc, toliko času mi zabralo je naimpregnovat a natřít. By mě švihlo kdyby se s tím něco stalo!!! A to co sem dělala odpo tady psát nebudu - byste mě nadávaly
Profilova fotka
u nás teda nebylo nic, jen trochu popršelo! ivis: no to ani nepiš, páč my na MD by jsme se pak musely stydět! :-D jo a konečně jsem vyzkoušela ty voskové pásky veet (koupila jsem si je v těhu, ale nebyla na to dost odvážná)...jako docela pohoda - zas tak moc to nebolí, akorát na ty moje chlupaté nohy bych musela spotřebovat celé balení...tak jsem vyzkoušela jen část nohy a uvidím, jestli se mi nožky do zajtra neopupínkují! ;-)
Profilova fotka
měla jsem období "divé báry" že jsem hypnotizovala blesky ať jich je víc a víc :-D Ded :-D já chci zkusit ten sprey, ale s tím veetem, mi stejně přijde že to nesundám všecko a ten krém sundávám žiletkou (holítkem)
Dedu ahojky ;-) taky vy všechny na MD se nezastavíte celý den - páč dítko je úvazek na 24hod / 7 dní v týdnu!!! Já tedy osobně to slupovaček nebo sperjů nejdu. Mám epilátor no a popř. žiletku.
Profilova fotka
kaji: já ten sprej měla a bylo to na hovňouse - teda pro mě! :-p vůbec mi tu chlupy nešly dolů! 8-( ivis: epilátor nééé, to mě bolelo, auuuuu! Žiletka je nejlepší, ale kolikrát nemám čas se jít naložit do vany a oholit si nožky, takže buď kradu mojemu pěnu na holení :-D - z cehož má J. veeelikou radost! :-N , no a tak právě zkouším ten veet no! ;-)
Profilova fotka
tak to drahý se zas směje že používám jeho žiletky :-D už mám koupenou svou sadu :-D
Dobré ráno. Tak já v noci myslela že jedeme rodit, to bylo strašný jak se ten náš malý bál :-o
já nohy beru ty depilátorem a je fakt že mám tak na 2 měsíce pokoj. No a když si tu kůži napneš tak to ani nebolí ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?