Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ahoj Evi.... včera jsem si psala ráno s L a ještě nic... dneska má jít M. na kontrol ua event. si domluvit vyvolávačku.... tak uvidíme....
Kaji, jé tak toho mám od brášky už asi tak 2m a ještě sem neměla čas omrknout ]-( Evi, určo néééé ... míma se prý pár dní před porodem uklidní ;-) Kaji, pokud budeš psát M nebo L tak pozdravuj :-) kua dopr ... teda zub bolí jak cip a mudra má asi až pozdějš - nikdo mi to nebere
Ahoj Káji. My máme kontrolu zítra. Jsem zvědavá, jestli půjdeme i na monitor nebo až příště. Viděli jste včera Paroubka jak to dostal vajíčkama? :-D :-D Měli po něm házet dlažební kostky, vajíčka jsou málo 8-( 8-(
Ahoj Ivi, no já nevím nevím, vždycky cítím jakoby náraz směrem dolů, asi si tam tlačí cestu nebo já nevím co tam dělá. Asi zametá před vlastním prahem :-D :-D
Profilova fotka
Evi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D zametá před vlastním prahem, z tebe umřu :-D Ivi chuďátko, cítím s teboooooooou
asi aby tam nebyly drobky od snídaně :-D co by si pan doktor pomyslel :-D :-D Ivi zuby moudráky bolí moc, mě pomohla kůrka chleba žvýkat, ale bolí to jako čert ;-(
http://www.modrykonik.cz/album/album.... ty vole zase nová móda :-( už vidím, jak se o něj stará a jak na něj má čas, když pořád čteš jak je někde v luftě. Další hračka co brzo skončí, podobně jako všichni psi modelek :-( chjo
Jééé fotos Paroubka dala na FB Kristi ;-) :-D Hi hi hi už se chystá ;-) ale neboooj si myslím že 31/5 je moc krásný datum x-) hlavně né 1/6 to mu umřela babička ;-( Už sem si vzala ibalgin a říkám si oblíbenou větu kolegy : Zaber! Ibalgine zaber!!! x-) Evi, prdím na kůrku chleba, už sem se domluvila s kámoškou že pojede se mnou z Tř a popř bude řídit. si to nechám šmiknout a mám pokoj!
http://www.blesk.cz/clanek/showbiz-do... totok sem patří :-)
jj ten řez je rychlejší, mě to takhle bolelo skoro 10 dní :-(
Evi ten první odkaz nějako nechápu ..... :-. jj raději říznout! Mě to bolí s přestávkama co rok. Vždy tak 5dní apak je zase rok klid - no a už mě to přestává bavit§
to tam nepatřilo :-) psala jsem Kajce, že si nedokážu představit jak velký mimi nosím, když se tenhle narodil o 3 měsíce dřív a je to takový kus chlapa. Že mě to trochu děsí co vyleze :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já mám 8čky venku a mám klid 8-) Evi no nosíš pořádnýho chlapa :-)))
no jsem fakt zvědavá. Hlavně se těším, až se budu moct lehnout na břicho, to mi v noci fakt dost chybí :-(
Evi, tys to přehodila :-D Tak ony ty fotky hodně zkreslují. Np kluk od nás z vesnice má holčičku, ta měla snad porodní váhu 4,2? no a na fotce vypadá hrozně drobně. Tak sem volala mamce zda neví odkdy tam Marcela je, no a že se zkusí mrknout zda nemá číslo mobilu. A teď mi mamča volala že s ní mluvila, mám dojet a bude mě čekat ;-) ! Tak na mě kolem 15 hod myslete!
ale stejně si vem, občas jsou na koníkovi fotky těch extrémních nedonošenců, třeba pod kilo když se narodí a pak koukneš jak vypadají v roce a takový "buřtíci" :-D ikdyž hned po narození vypadají jako myšky malé :-(
Profilova fotka
ivi supr, tak hlavně ať ten den rychle uteče ;-)
tak jsem koukala na účet a prachy ze sociálky pořád níkde ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Evi vlítni na ně, žabíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííít ]-(
Evi je to bordel, hlavně že oni ty problémy nepřiznají - ale všichni o nich ví!!! To mě nejvíc štve! Já sem ráda, že nějak extrémně nemarodím. Na neschopence sem byla min rok snad poprvé ...
počkám ještě dneska a zítra tam volám ]-( jako pěkně mě se**ou fakt?! ]-( ]-( ]-( ]-(
jestli to takhle bude i s výplatou mateřské tak potěš :-(
nehorší je, že na to mají 3m
jakto? Mají na to měsíc od doručení podkladů!
měsíc jo, ale někde jsem četla že to může trvat až 3 m tak si vyber .... ]-( je fakt, že tím že chtěli vše zjednodušit, nastavit jednotný sys s EU to akorát hezky pokadili!!!!
normoš, dnes ráno pohledem do zrcadla sem zjistila .... že sem krááááááááááásně ale fakt hezky do hnědounka opálená x-) jen ty nohy mi to brzdí!!! ]-(
šmejdi ]-( ještě že MM má pravidelnou výplatu, jinak nevím z čeho bych asi tak žila :-S
chytáš bronz jo? Závidím, už ci taky :-(
Profilova fotka
Ivi neštvi :-D cu takyyyyyyyyyyyyyy :-) no úřady nejlépe odstřelit na amrs, spoleh hadra... :-(
si říkám, až budu chtít být někdy nemocná musím si vytvořit dostatečnou finanční rezervu ...!! takže nemocnět jedině plánovaně! Evi, nechytám - se to chytá samo :-D)) jj bronz už sem ... né jako až tak letně do tmava, ale čoko mléčná už sem x-) hlavně tedy, ruce, ramena a záááda x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?