Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
jasně Káji, my jsme teda neměli s nima jediný problém, páč všichni to vzali automaticky že tvrdý je za jejich. Taky aby měli nějakou tu útratu ne?! :-D
Profilova fotka
nebo ať nám daj dvojnásobný dary.... :-D
ale byli jsme na jedné svatba a to bylo faux pas - na raut měli příděli: jako že 2 mísy se salátem + jedny grilovaná kuřecí křídla a chleba a víc nic, když se to snědlo, zavřeli bufet a prd =-)
hele jestli máte vykutálený kamarády tak se připravte na bojovku :-D my jak jdeme teď v pátek tak se mají na co těšit :-D :-D
Profilova fotka
tak to my budem mít žrádla haba kuk :-D to se myslím u nás bát nikdo nemusí... :-) no zažila jsem hafo typů svateb... moc/málo jídla či pití... jak si kdo řekne s financema, či spaní, rozvozem je pro mě absolutně v poho - řídím se pokyny a nepomlouvám... jediná vyjímka byla v loni u těch australanů... měli jen pivo (nepijem s O.) víno (bylo pěkně hnusný a nedalo se pít ani jako střik) a tvrdý žádný... takže jsme v 10 odjížděli střízlivý, a že na př, akce berem preventivně do kufru lahvinku dvě 8-)
no jenže u nich bylo s politováním, že je ta svatba vyšla pekelně draho, za ten raut si majitelé účtovali snad 1000 na hlavu bez pití a pak dostaneš jídlo v hodnotě max 150 Kč :-(
Profilova fotka
to je dost blbý... :-( třeba kámoška měla večer jen řízečky a párky, ale v takovým množství že se všichni přecpali....
no oni se s nima pak nějak soudili protože tam toho bylo víc v nepořádku, dostali něco zpět, ale moc ne :-| jdu něco dělat, ať tu celý den jen nevysedávám, zatím papa
Profilova fotka
my máme v plánu na raut řízečky kuř. i vepř., guláš, zeleninové saláty, šunku od kosti, po celý den ovocné mísy a tak...
Profilova fotka
tak pa :)
mám chvíli a objevila jsem opět čupr prográmek ;-) x-) http://www.iviska.estranky.cz/fotoalb... fotek spousty - dokonce kvanta - jen toho času kdyby bylo |-|
Profilova fotka
jsem tu z obídku, byla sem s mamčou :-)
Článek se načítá
copak si měla dobrého? udělej mi hlad ... tedy hlad mám :-D
Profilova fotka
capriciosuuuuuuu x-)
waw, a ptám se zbytečně že nezbylo??? :-N jdu na gulážovku z pytlyku :-D
kua ..... asi mi blbne mejl, nebo druhá strana to má nějako více zabezpečené včera sme objednávali obkladové pásky na komín, no a měli volat - nevolali, tak sem tam volala - paní kontrolovala mejl a nic nedorazilo, tak sem to poslala znova - znovu volám a nic, tak sem si řekla o faxové číslo .... zabít málo fakt!
Profilova fotka
ale zbylo, sme si ji daly na půl ale nějak jsem neměla hlad nebo co... :-N
Profilova fotka
nemají to náhodou ve spamech nebo nevyžádané poště? občas tam nějaké "normální" mejlíky najdu
jůůůůůůůůůůůůůůůů hele neceš poslat??? :-D Kaji, už jsem to odfaxovala - snad to příjde, jinak mě fakt klepne!!!! No nic, dojedla jsem polívku ze sáčku /hrnečkovou/ a mažu .... musím po pochůzkách a ještě něco zařídit pááá
Profilova fotka
tak papa Ivi :-)
uf uf uf ... tak mi paní volala, zítra to dovezou, jen mobil byl nečitelný ..... ale jako expres dodání do 24 hod za 870,- Kč je celkem HUKóóóT, nj ale když to počebujeme 8-( teď už tedy běžím pááá
fotečky jsem přidala :-) na kobylu i na facebook :-)
Profilova fotka
Veru no ta je krásná. Už se hrozně těším na Bětuli když se tak dívám na fotečky. Jinak hlásím že na vás nekašlu, ale právě jsem asi dodělala bakalářku, ještě ji zítra zkonzultuju s důležitým člověkem a pozítří s vedoucí mé práce a když to všechno projde, a já doufám, že ano tak je dopsáno. Na všechny ip a maily vám odpovím holky zítra, už jsem naprosto dneska hotová, papa
Profilova fotka
Ahojky Mmaky, tjo ty si šikulín, parádaaaa :-) tak ať je vše ok :-) Veru ahojky, jdu juknout na tu malou frajerku :-)
Profilova fotka
rodinka výletujeee, to je krásnýýýý x-) sluší vám to... :-) já chcu takyyyyyyyy 8-)
Brý ránko ;-) Kaji tak si taky poříď cvrčka :-) Markys, šikovná panenka ... tak hlavně aby ještě dopadl ten dnešek a měla jsi chvíli odpočinku. Hele a co porod? Nechystá se Bětka??? Veru, malá je úžo a moc vám to sluší :-)
Profilova fotka
hoooj Ivi, eče to nejdeeeeee...
a já vím proč .... páč bys :-p :-p :-p :-p jak šakal na svatbě a vůůůůbec, ale vůůůbec by sis jí neužila ;-) :-D tady u nás je zase přezeleněno!!!! kousek od nás probíhá cvičení Létající nosorožec - tak tu je veselo. Mimo jiné - vojenské vrtule nám min týden přistávaly kousek od domečku - mám to natočené ....... ;-) sem šla po polňačce a najednou kde se vzal tu se vzal - vrtulník předemnou - ale tak nízko a kousek, že sem viděla na knipl a ty chlapíky tam uvnitř - si myslím, že to taky nečekali :-D
Profilova fotka
pšesněěěěě, a navíc nebude stát ještě barák takže si prý nemám yvskakovat, mi včera řek muž :-D tyyyjo bych chtěl taky viděěěěěět :-)
ahoj holky ... jsem úplně mrtvá :-( ... malá od včerejších čtyř hodin odpoledne pořád jenom křičí a chce co hodinu jídlo ... :-( já už nevím co dělat ... síly mi docházejí ... to byla nejhorší noc :-( ... a bohužel to pokračuje i ráno ... jsem zvědavá jak dlouho ji to vydrží ... market: ty jsi šikulka šikovná :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?