Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
dobréé ráno.
Profilova fotka
teda z malé se stává trapitelka?
market: asi jo :-( ...
Profilova fotka
ahoj holky Veru sis to zakřikla viď? :-(
Veru, Marky, Kaji hoj :-) Veru, co takhle zkusit příkrm? Nemáš slabé mléko??? Marky, tak jak ses vyspala? Kaji, to ti jako O řekl jo? Že si nemáš vyskakovat :-D :-D :-D to je drzoun 8-)) pokud se mi podaří převést formát mov na něco kloudného tak ukážu jak nalétávaly :-)
kaj: no přesně to jsem si říkala, jakmile jsem ji pochválila, tak začla zlobit :-D ... asi ji už chválit nebudu ... ivi: no pravda je, že včera měla trochu zvýšenou teplotu, tak ji možná něco trápilo ... teď si naštěstí hraje ...nečekané ale zaujaly ji hračky na hrazdičce u lehátka ... tak snad ji to vydrží ... už ji to baví asi čtvrt hodiny :-)
veru, tak třebas je to chvilkové - možná i změna počasí - vždyť my jsme na tlak a změny též citlivé - natož takový malý prcci
Profilova fotka
káji ty si doma vyskakuješ jo? :-D no tak to jsi měla začít už dávno, ale pomalu aby si toho nevšiml, takový malý nenápadný postupný přechod :-D Ivi poslední necelé dva týdny už spím naprd, ale Ladík říkal že se to za nějaký ten rok zlepší a zase budu moct v pohodě spát nonstop celou noc :-D :-D Asi ještě přestěhuju ložnici a postýlka bude vedle jeho půlky.
:-D :-D :-D šiši to tě L určo potěšil, že?! ještě to chvíli vydrž a pak se ti bude lépe spát ... snad sis to v těhu vše vybrala a teď už na tebe čeká jen a jen hodné dítko ;-)
Profilova fotka
jdu na chvilku s kozou ven, ale za chvilku se vrááátííím :-)
Profilova fotka
no to doufám Ivi, a taky s tím počítám :-D
Profilova fotka
no jo, sem si dovolila co? :-D
Článek se načítá
kaj: to taky sem tam slýchávám :-D ... marki: no s tou postýlkou u Ladikovy půlky to chci vidět jak dlouho by to vydrželo :-D ... sestřenčin manžel se už vystěhoval do pracovny a R. má špunty ... :-D
jdu si udělat snídani, snad ji stihnu v klidu sníst :-D
jo jinak holky jak jste tady řešili ty slunečníky a nebo sluneční stříšku na kočárek tak rozhodně doporučuju stříšku ... slunečník je fakt na prd :-( ... já ho koupila, protože jsem o stříšce nevěděla a už leží v kumbálu ]-( ... stříška je super x-)
http://zpravy.idnes.cz/praseci-chripk... tak už je to tady ... za chvíli to bude aj u nás
Profilova fotka
no to jsem zvědavá, co z toho ještě bude... :-( krom toho furt se nemůžu zbavit toho kašle.. :-(
Profilova fotka
Káji nekašli nám tu, kdoví co to máš za nemoc :-D jinak super, minulý týden jsem koupila ten slunečník :-N
Profilova fotka
tuberu :-D
Profilova fotka
aha já myslela že tu chro chro chřipku :-D
Profilova fotka
tssssssssssssssssssssssssssssss. hade :-D tak slunečník prodeeej :-)
Profilova fotka
no když jsi tím svým kašlem reagovala na předešlý Ivčin příspěvek. No říká se přeci že ta potrefená vždycky zagágá ne? :-D ale tahle navíc i syčí :-D :-D :-D
Profilova fotka
ňáká drzá poslyš :-D už mi přišla nabídka ze Sázavy, slušná :-)
:-D :-D :-D hele já mám furt taky rýmu + kašel, takhle chcíplá sem už měsíc - ale to je únava a celkové vyčerpání :-p Kaji, jak moc dobrá?
Profilova fotka
dost dobrá :-) už to má na stole muž... 230 oběd na osobu 280 raut na osobu ubytko +- 200/osobu 8000 pronájem aby nám tam nikdo nelezl
ty foe jste blázni pokud do toho nepůjdete!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
no ale je to těch 45 km za Prahou, stli to pro ty nehostinový nebude na ...
Kaji, hele rozhoduje to - zda to vyhovuje a líbí vám. Kdo bude chtít - dojede kamkoliv. Takže touhle otázkou bych se absolutně nezabývala. Hele my měli též pozvané na večer známé - 4 páry, zajistili jsme jim spaní a někteří dojeli více jak 60km a co víc, dokonce se na nás na obřad dojeli podívat známí až z Velmezu. Takže, kdo bude chtít dojet tak dojede, kdo ne - tak ať si trhne levou zadní! Celý den mám hoňku, šéfa v kanclíku :-N a drbu se tu s izolacema. Sem zjistila : projektant navrhl zateplení střechy 40+180, problém ale fakt malý je v tom, že tl. 40 se prostě nevyrááábí!!! :-D :-D :-D tak tam necháme 50 nebo 60 no - bude to lepší izolovat :-))
a jelikož toho mám ještě moc na vyřizování ve městě .. za chvíli končím a proto se už teď loučím 8-) mějte se pa pa
Profilova fotka
papaško :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?