Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
:-. :-x už mlčim, už mlčim! :-p :-D
Profilova fotka
a co fotečky vás a prcka origoš? :-)
Profilova fotka
kaji: ále - ještě je nemám!!! chjo - ty rodiny...znáš to! :-p ]-( ;-)
bré ránko ;-) hlásím že sem dle lékaře totál zdravá x-)) absolvovala sem preventivku ;-) Tak já sem tedy peti jako ráno vůbec nemohla vstát -nevím jak to děláte, ale já sem totál KO včera jsem dolakovala 1/2 palubek (cca 20m2) eče mě čeká jednou to samé + nějaký zbyteček. Takže ještě 2x impregnace bezbarvým lakem, 2x lak barva no a pak ještě 1x celé až to bude na střeše 8-) se mám na co těšit ;-)) ale nestěžuji si, baví mě to ... jen sem z těch laků a barev načuchaná až příliž!!! |-| |-| |-| Kaji ... upřímnou soustrast |-|
Profilova fotka
na odstřel... vím... uvidíme kdy mi pošle sestřenka to oznamko, ráno už pasla ež na něm makají :-) Ahoj Iviii :-) holkyyy, já jdu dneska do Rudolfinaa, jse straaašně zvědavá jaký to tam bude a taky doufám že nezmrznu... :-) O. sestřenka má dnes absolvenstký koncert... a tam i oznámíme zbytku rodiny jisté datum... :-)
Ahoj Ivi, ty teda jedeš ;-)
Kaji, tak jak budeš mít oznamko v ruce tak víš jak máš postupovat? :-D) Jůů do Rudolfina? Ses měla pořádně oblíknout ;-))
Profilova fotka
no jááásný, okamžitě posílám :-) ;-) no na sukni bych asi ještě letos neměla nervy, mám gatě a halenku :-) na sukni se musím psychicky připravit :-D
Evi, jj jedu jak motorová myš :-D se zeptej Klárky co sem jí psala o svých rokou v pátek večer ... jak vypadali! Si ze mě dělala čurynu a vysloužila sem si eče jinou přezdívku :-D) Kaji, tak to já na všechny akce chodím kalhoty + halenka ..... sukňový typ nejsem, nebo sem - ale nemám do toho nohy takže nepokouším ... jen v létě na přeběhnutí do rpáce a za práce
Profilova fotka
no já ze sukní rodím pač nesnáším jak se kolem mě furt toší, nebo se vysouvaj a kdoví co všechno....
my jdeme příští pátek na svatbu =-) jsem zvědavá v čem půjdu. Kostýmky z éry pracovní už neobleču |-|
tak v létě mi nevadí ... nosím spíš ty odlehčené ke kolenům, ale kombinace silonky a sukně ... eee :-p:-p:-p Evi, a nemáš sukni třebas s volnějším pasem? Nebo nějaké šatky? Teď už je celkem i teplo a sáčko k tomu a je to ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, co ta sukně od Veru? a nějaké volné tričo? třeba to žlutý cos měla na dovči, nebo něco podobného?
šatky mám, ale jsou až moc letní a bílé, takže na svatbu neee, ale koupila jsem si jednu růžovou sukni, není sice pro těhu, ale má v pase úplet, takže se poddá, ještě vymyslet co jako top a bude oblečeno :-)
no mám tu od Veru, jednu černou a druhou hnědou manžestrovou takže když nic nevymyslím tak tu :-)
Profilova fotka
no vidíš...a topíky nějaké určo máš... ;-)
Evi ty ani nevypadáš jako těhu ... Vendelínka musím hledat ;-) takže zvolit top a je to x-) ááá dnes má 9m Sáruška x-) gratulujíííí
Profilova fotka
toto letíííííííííííííííííííííííí :-)
no něco snad vybereme :-) no a od zítra za 2 měsíce podle TP rodíme :-D jsem zvědavá kdy to bude. Jo a to si představte, že na konci června, od 20 do půlky července by měl být Péťa v Brně na nějaké velké zakázce ]-( :-( :-( ale říkal že se domluví se šéfem a že tam pošle někoho jiného
Profilova fotka
to by snad šefík pochopit mohl.... ;-) kámoš bude díky porodu a prcka v čechách 6 týdnů než se vrátí na Ukr
jsem říkala, kdyžtak si vezmeš neschopenku - to bude fakt nenápadný :-D :-D ale říkal že to bude v pohodě, že se domluví ;-)
dneska dělám k obědu brambory a lečo s klobásou x-) dá si někdo?
Profilova fotka
bez leča prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-p :-D
šiši si vybíráš :-D
Profilova fotka
mám se ti tam poblinkat? :-D
nééééé, i když Max by to měl ohřátý :-D :-D
Profilova fotka
no nevím stli by se to stihlo vůbec ohřát :-D nebo vůbec polknout.... pač vařená paprika a rajče? to já fakt ne-eeeeeee
já z toho udělala takovou fašírku, že to ani nepoznáš :-D
Profilova fotka
šmaaaaaaaaaaankoste :-D
Profilova fotka
jj Evi koupila jsem od Astridu pro děti 50tku faktor, a taky se dívám po slunečníku na kočár aby nesvítil do kočáru Oskar. laďa dělal dneska lasagne se špenátem a sýrem, Káji tak co tohle dáš si?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?