Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
tak je to jasný, jedu do Zlína..... :-D lasagne, špenát... mijujuuuuuuuuuuuuuuuuu x-)
Profilova fotka
ok tak pojď ještě je to teplý :-D
já jsem objednala nějaký krém od Biodermy 50+ tak uvidíme :-) o tom slunečníku taky přemýšlím
Profilova fotka
už startujuuuuuuuuuuuuuuu :-)
Profilova fotka
sem tu :-)
|-| |-| |-| |-| |-| |-| HELP ME pls!!!!!!!!!! chce se mi hrozně spááááát, oči se mi klííížíííí
jsem si dala nanučka x-) x-) x-)
Profilova fotka
nedělej chutě jo? :-) Ivi to si podejte ruce s kolegyní, tak mi málem usla na obědě....
horáková, zase jako provokuješ jo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Kaji, no tak že ji zdravím. Sem si dala smrťáka, 3lžičky rozpustného do 2,5dcl hrnečku ... ale žiju a sem schopna zajít na poštu s doporučeným dopisem, nakoupit, vyzvednout hodinky a jít na bus. Doma možná vyžehlím, ale spíš padnu a umřu !!! pádím ;-) mějte se pa pa
Profilova fotka
:-D papa Ivi :-)
Profilova fotka
ahoj holky mmaky: slunečník mám taky, ale už jsem s ním mrskla o zem, jak mě sral... :-N - koupila jsem si takovou sluneční stříšku na kočárek a ta je dobrá - rozhodně lepší, jak ten zpropadený slunečník, který se musí furt natáčet a stejně tam dycky nějakou škvírkou svítí! ]-( :-D
tak jsem právě objednala tu sluneční clonu. Jak jsem byla s kamarádkou kočárkovat tak mi to moc doporučovala, tak jsem jí hned na mimibazaru koupila ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
holky hoďte mi nějaký odkaz jak vypadá ta clona na kočárek prosím.
Markét, máš to v IP :-)
Profilova fotka
díky
bré ránko ;-)
Profilova fotka
Brééé ráno :-) holky zabte mě, hnedka po ránu zjistím jaký sem trotl... :-| jdu na poštu pro kolek na katastr, ještě mám napsaný že chci za 500, v ruce 1000.... hádejte co sem koupila... šefík to vzal naštěstí v klidu... jdu volat :-D počebuju asi dovolenooooooooou :-D
Profilova fotka
jinak včera Rudolfinum úžasný.... O. sestřenka je fakt borka.... hrála na fagot asi hoďku a půl, chvílema teda byla rudá, že sem si říkala, stli jí s tím foukáním nepomoct... ale fakt krásný.... prý jsou jen dvě holky v čr, co hrají na fagot....
Kaji hoj ;-) hi hi hi tys brala kolky za 1000,-? :-D hele to se neztratí ;-)) nj počebuješ oddech ... já včera odpolko vytuhla na hodinku a půl, fakt jsem to nedávala. Ale večer jsem pak nemohla usnout ]-( Tak sem si dnes po ránu dala preventivně silnou kávu a snad vydržím. Na 14,30 sem objednaná na zkracování x-) pak nákup, za R, k našim a pak práce doma .... poklidit kolem domečku, žehlení - ale jen pár kousků, ještě dám pračku a pak konečně fotééčky! Tak to je sestřenka fakt mafoška!!! ;-) a byla ti zima?
Profilova fotka
zima nebyla, bylo tam tak akurát :-) no jo, pako, ještě mám lístek, koukám na něj,... no de..l korunovanej no...
hlavně že ti nebyla kosa, vím z vlastní zkušenosti, že jakmile mi je zima spíš trpím :-( než abych si užívala :-( :-D :-D :-D ještě že už je středa viď?
Profilova fotka
on ještě není pátek? sááákrááááá... :-D
Profilova fotka
ahoj holky!!! evi: dobře jsi udělala s tou clonou, slunečník je fakt na prd! ;-) byla jsem si dnes už vyřídit rodičák...toto letí - v červnu už mi bude penízky vyplácet stát...ojojo! :-D
Profilova fotka
hooj Dedul :-)
Profilova fotka
zdar matky nevěsto a manželko :-D tak já jsem si dneska vytelefonovala konečně že mi bývalá účetní vyplní přílohu k mateřské, takže to nakonec dám asi vše dohromady, na sociálce mi řekli že když to dohromady nedám že mi nic nedají (jako mateřskou). Super přístup co? Ale asi to nakonec vše dám dohromady.
Profilova fotka
Mmaky tak to je dobře... a už se úřady domluvili kam patříš? a co výplaty od zaměstnavatele?
Profilova fotka
no takže odstupné jsem ještě neviděla, a asi ani neuvidím. Ale ještě to budu zkoušet, ono kde najdeš 40 tis. že? úřady se nedomluvily, pošlu to do přerova a hotovo, penízky mi budou zasílat na účet. Jen si to pak ve Zl nechám přepočítat jestli je to dobře. a dneska očekávám ve schránce složenku na mou nemocenskou od 28. ledna, předevčírem jsem volala na soc. jestli to teda odeslali a paní řekla že ano, takže se sneka rozšoupnu. A včera jsem hrozně zhřešila a poprvé opila Bětku :-D , dostala jsem totiž děsnou chuť na pivo, tak jsme si s Laďou v podvečer zašli na jedno pivko, já jsem si dala jedno malé černé a bylo mi fakt prííma, uspokojila jsem všechny mé chuťové buňky, hrozně mi chutnalo.
Profilova fotka
no teeeeda :-D ať si zvyká co? :-D
Profilova fotka
no hlavně že mamince chutnalo :-D :-D
Profilova fotka
no bať, to je důležitý :-)))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?