Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Ahojky idem vás zas po dlhej dobe pozdraviť :-) Misicke predne gratulujem k tehu ;-)
Profilova fotka
Ahoj Aničko ;-) To je dobře, žes nás navštívila :-) Jak se máš??
Profilova fotka
Super,Natálka chrní, manža asi za chvíľu tiež :-D...iba to počásko nie je práve ideál :-p
Profilova fotka
počasí je fakt hnusný, budem asi doma...My jsme akorát doobědvali a koukáme na Manželky :-)
Profilova fotka
Manža kuká na nejakú politickú debatu to mňa nebereeeeeee :-p tak som tu :-D
Profilova fotka
misicko: jsem ráda, že tu práci mám. Ale Celej týden dvanácky :-( A prý mi daj volno až budu mít po svatbě :-)
Profilova fotka
klhof, celý týden dvanáctky, no to se snad ani nesmí, ne?? To bych je hnala :-x
Profilova fotka
Teda krom víkendu, ale i tak je to hodně. Já měla co dělat v sobotu. To jsem byla už unavená. A měla jsem před sebou 1 den a půl :-( Otevírat se bude 29. a je to velkej krám, ještě musíme rozbalit cca 9 palet.A Dát to na krám.
Profilova fotka
jo, aha, to máš ten týden dvanáctek kvůli tomu, že se to bude teprve otvírat, jo? To jsem si uvědomila až teď...
Profilova fotka
Teprv se otevírá, tak proto. Jinak snad bude ranní-odpolední a víkend 12cka
Profilova fotka
no tak to jo, to pak bude dobré...tak holt přetrpět ten týden, ale pak to bude v poho ;-)
Profilova fotka
Anička, děkujem za blahopřání k mimi :-) a jsem ráda, že jsi se na nás po čase přišla juknout :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No právě, přetrpět ten týden :-( po 3 dnech jsem už měla krizi
Profilova fotka
klhof - no bude tozáhul týden dělat 12tky :-o jednou jsem tak dělala taky, a to bylo snad 14 hod - byli jsme s kolegyňkou zaučovat nové prodavačky v nové prodejně v Plzni. Ale byla super parta (tedy né těch nových prodavaček, ty byli děsný :-D ) ae těch dalších co taky byli jako zkušené vypomáhat na začátek x-) každý den se vstávalo brzo, museli jsme být brzo na prodejně, večer po zavíračce se tam bylo asi ještě hodinu a pak se pařilo - to vše každý den a týden v kuse. Ale dalo se to ;-) To dnes teda bylo počasí :-| jsme seděly s Kájuš doma :-S
Profilova fotka
Dneska to počasí má pokračování tady je od rána hnusně , prší a zima ]-(
Profilova fotka
No teďka konečně přestalo, veče jdeme ke kámošce její syn má narozky tak předat dárek tak doufám, že se bude spokojenej :-D
Profilova fotka
misicka - a co jste pěkného a pro jak starého kluka vybrali? No pochlub se, jestli jste připraveni na rodičovství ;-)
Profilova fotka
Byli mu čtyři a dostal nějaké oblečení a potom dřevěné domino a gumový dinosaury a měl velkou radost :-D Soňi nějak nemůžu najít naše téma na koníkovy ]-(
Profilova fotka
Misi http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Profilova fotka
Děkuji už jsem se lekla, že nám ho vymazali ]-(
Profilova fotka
Oni to tam trochu přesunuli, protože tam přidali jedno téma Výbava, nebo jak to tam je...ale Volná diskuze tam normálně pořád je :-D
Profilova fotka
jo už jsem to našla ;-) to je tak když člověk něco dělá automaticky a nepřemyšlí nad tím :-D
Profilova fotka
já taky vždycky klikla a ona se mi otevřela ta stránka Modrý koník, jak si tam stěžujou...a taky jsem čuměla jak puk, co to zase je :-D
Profilova fotka
Tak hlavně , že jsme to zase našli ;-)
Profilova fotka
Jé, ženský vy debatíte i na koňovi joo? Soni, ty těhule jedna :-D sem se jako pochlubit nepřijdeš joo? no joo, když vy už to tam všechny víte ;-) a já a klhof jsme pak mimo mísu, žee :-D Super!!! Gratuluju a přeju příjemné těhu x-) misicka - tak to je fajn že měl klučina radost, asi jse dobře vybrali :-)
Profilova fotka
mori, díky :-D No já bych to tu taky řekla, neboj :-D :-D Tak pojď drbat s náma na koně :-D
Profilova fotka
jojo jsme i na koňovi :-D však se přidej. No Soňka asi nestihá tu novinu tak rychle rozníst, sama je z toho asi ještě paf :-D Já tedy byla :-D
Profilova fotka
no to jo, a to ještě musím muže krotit, páč by to hned vyblil rodičům...to nee...těm to neřeknem dřív, než budu něco vědět od doktorky...stejně je ani dřív neuvidíme...
Profilova fotka
no počkejte až na ten červen, my taky čekali než to řekli doma i když jazyk svrběl a svrběl a teď nevím zda to stejně nebylo moc brzo , že jsme mohli ještě počkat, ale já bych to asi nevydržela tak neva už je to venku ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak som rada že možem pogratulovať k // aj Soničke x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?