Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
misicka - jůů, tak grilovačku bych taky dalaaaa :-D mňam! Tak ať se vám to vyvede, dnes je fak od rána krásně x-) t Manža nám odjel makat, já si jdu udělat kafíčko a pak začnu kuchtit, až dám Káju spát, ať mám na to klid :-p Bude čevapčiči :-)
Profilova fotka
mori, já měla ve čtvrtek vyndaný mletý a chtěla jsem taky dělat čev., ale nakonec jsem radsi uplácala karboše, ty mi šly líp uplácat :-D :-D Tak je mám ještě dneska k obídku tady v práci...Teď jsem pročítala tu diskuzi, jak se baví o zdravým jídle...no já když vidím, co tam jí, no nevim, jestli bych to zvládla...hlavně jako kam bychom došli, kdybychom kupovali jen biopotraviny apod...ono to taky něco stojí...Nebo jakej na to máte názor??
Profilova fotka
no to my vykládej si čas od času nějakou tu bio věc koupím, ale ty ceny :-o
Profilova fotka
No, já myslím, že člověk se může stravovat zdravě i bez bio potravin :-)
Profilova fotka
sonisek - na diskusy musím juknout, kdyžtak nahoď odkaz ;-) Já jsem ještě nic Bio nevyzkoušela bohužel - už párkrát jsem chtěla něco koupit, ale když vidím ty ceny ... minule na nákupu jsem chtěla zkusit mlíko, ale ta cena mě prostě odradila. Bohužel nejsme na tom finančně tak dobře, abych mohla kupovat vše Bio :-N Ale jedli jsme celý život "normání" jídlo a žádné Bio a taky žijeme, žeee ;-) Mě by spíš zajímalo, zda to opravdu " Bio" je ... ?
Profilova fotka
Je to tady ve volný diskuzi: Vaříte zdravě? A co na to váš drahý...nebo tak nějak se to jmenuje... Právě, jde o to, jestli to bio je opravdu bio :-D :-D A jestli chci jíst zdravě? No, tak si zajedu k mamce, i tchýňce, a tam se zásobuju vším co vypěstujou, takže nevím co je lepší :-D :-D Jen by mi zajímalo, co to jsou ty bio jablka, to jsem asi někde viděla, nebo ne...
Profilova fotka
Tak a jako zdravou výživu peču v troubě bávovku s vaječným koňakem :-D :-p
Profilova fotka
Ta takovou zdravou výživu mám taky nejraději :-D
Profilova fotka
Teda dneska zas bylo krásně x-) takhle by mohlo být už furt, ty šílený vedra v létě nesnášim. Tohle je tak akorát :-) Zítra jedem s manžou do Liberce, potřebuje si koupit montérky a já něco na sebe :-D No a samo pak něco do té bílé nenažrané krabice v kuchyni 8-(
Profilova fotka
mori, to mi povídej o "nenažrané krabici", taky budem muset zase někdy vyrazit na nákup... a já si budu muset konečně pořídit nějaké sandále, žádný teď nemám a už budou pomalu potřeba...teda jsou dost potřeba :-D
Profilova fotka
Tak ve čtvrtek nastupuji do práce, to bude zas dojíždění 8-(
Profilova fotka
klhof, a do které práce? Do toho nábytku??
Článek se načítá
Profilova fotka
Do KIK- textil discont. Musim si zařídit lítačku, abych zbytečně nekupovala denně jízdenky. Do toho nábytku vzali někoho jiného.
Profilova fotka
Dnes jsem byla objednat kytku, 2 dny jsem vybírali.
Profilova fotka
Klhof tak gratuluji k práci. já jsem dneska prošla jen kolem obchodů a už se teším až vybereu konto a budu utrácet za letní hadříky :-D
Profilova fotka
Dík, musím tam dlouho vydržet, snad to bude jiné než v Praze. Že se se mnou nerozloučej po 3 měsících. Prostě tam musim vydržet, abych i měla nárok na podporu, kdyby zas náhodou a pak nějakou tu mateřskou. A koncem roku, když nepůjde přirozeně otěhotnět, to budu řešit s doktorem.
Profilova fotka
Tak jsme odpo byly venku s kamarádkou Lůcou, Kájuš si docela pěkně dáchla v kočáře, počásko nádhera :-) Já si teda docela žahla ruce na slunku, až to svědí, tak se musím večer důkladně namazat. Pak jsem udělala jahody se šlehačkou a upekla buchtu, tak snad taťka bude spokojen s dobrůtkama :-D Až dám Káju spát, tak ještě asi udělám salát. Dnes mám nějak elánu Zítra jedu s Kájou na srazík mamin z MMB do České Lípy, tak jsem zvědavá. Všechny se uvidíme poprvé. Známe se pár dní z diskuse, tak jako seznamovací posezení u jedné z nich na zahradě. misicka - taky se ti chce utrácet? Já si včera v tom Liberci koupila v C&A tričko, tuniku a 3/4ní kalhoty :-D klhof - to je super, že jsi sehnala práci :-) Píšeš o dojíždění - máš to daleko? V KIK jsme ještě nebyla, ale mělo by se teď někdy otevírat v České Lípě, tak tam určo někdy zavítám. Prý se tam dobře nakupuje ...
Profilova fotka
Daleko to neni, ale budu jezdit 2ma autobusama cca 15minut. Já tam ještě nebyla, ale bude to discont. nebude to obchod, v jakým jsem dělávala. Ale aspoň něco.
Profilova fotka
klhof - lepší než nic ;-) uvidíš, třeba tě to tam bude bavit :-) neházej flintu do žita, třeba to bude fajn x-)
Profilova fotka
Já jsem za tohle ráda, ale chtěla bych tam vydržet hodně dlouho.
Profilova fotka
No ani mi nevykládejte za oblečený a kosmetiku utracím majlant , no až budeme tři tak to bude muset přestat. Holky držte mi dneska palečky jdu na gyndu jelikož už jsem to 14 dní nedostala a asi jsem v tom ;-) Takže jsetli se to potvrdí tak má vášen v nakupování oblečení teďka bude ukojena :-D
Profilova fotka
To já taky hodně utrácím :-( teď mám spousty bot, ani je snad neunosím. Jak jsem měla minulej měsíc spoždění, tak jsem to dnes dostala :-( , na jednu stranu jsem ráda, alespoň to nebudu mít na svatbu. Dnes jdu do nové práce, snad se mi tam bude líbit.
Profilova fotka
Tak vykročit pravou ;-)
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsme v tom je to asi pátej týden začátek druhýho měsíce. Viděla jsem to na ultrazvuku a je to jen taková malá kulička černá :-D 2.6 jdu na další ultrzvuk a už by mělo být vidět i srdíčko a budou se dělat i další testy. x-)
Profilova fotka
Tak jaký byl první pracovní den?
Profilova fotka
misicka - no supeeeeeeeer! To je fakt bezva zprávička :-) Co manžel, už to ví? Jsi mu říkla, že máš zpozdění ještě před dr. ? My včera přijely z toho srazíku až večer, bylo to fajn, ale večer jsem padla únavou. Kdybyste chtěly mrknout na foto, tak můžete zde: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog... Jo a v Lípě jsem si stihla koupit i botky, takový sportovně / elegantní balerínky, hlavně jsem ráda, že měli i na můj vysoký nárt ;-) klhof - tak povídej, jak je v nové práci? jsme zvědavýýý! :-)
Profilova fotka
Manžel už to ví nějaké náznaky jsem mu řekla už pře doktorem a včera jsem mu řekla, že už je to ověřeno :-D Večer jsme jeli slavit :-) Jsem ráda, že se srazík povedl. Já jsem měla srazík z holkama ze září 2007 už jsme se viděli 2x a vdy to bylo supr, jen teď se nemůžeme nějak dohodnout na datu :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak jak je při víkendu. já naštěstí dneska nemusím vařit mamča nás pozvala na oběd tak si uživám a odpočivám :-D
Profilova fotka
misicko: první den byl namáhavý, hned jsme musely vybylovat zboží,.....ale hezký věci tam budem mít. bezvadná zpráva, gratuluji, jestli tam vydržím i po zkušebce, tak začnu řešit s doktorem to mé otěhotnění. Jestli se mi to nepovede dřív. mori: Bylo to náročné, včera jsme tam byly od 14-20h a dnes od 8-20h :-( , příští týden tam budem od pondělí do pátku od 8-20h 8-( 8-(
Profilova fotka
No tak hlavně, že máš nějakou práci ne? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?