Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Misi určite si to užijem x-) Díky ;-) Juuu dortíčky :-pA ktorý z albumu si si vybrala? Máš veľmi pekné šatičky a závoj. A dortíky, len sa zahryznúť :-p :-p :-D
Profilova fotka
Zatím je nemám v ablu , ale hned je tam dodám :-)
Profilova fotka
Haloo halo, kde je kdo? U nás dneska byla vzacná náštěva stavila se tchýně s tchánem ( budoucí ) a domlouvala se svatbička. Mám z toho docela dobré pocity tak doufám, že to bude na obou stranách stejné.
Misi, tak to je super!:-) To u nás trošku chybělo, takové to domlouvání mezi rodiči...no, tchánovce si nevyberu (ale ani neberu) že?:-) Už se těším, až to budeš mít za sebou a dáš fotečky;-)
Profilova fotka
I já :-)
Profilova fotka
Holky tak už se to bliží a nervy jsou čím dál tím větší a větší. :-)
Profilova fotka
Ahojky tak jak si uživáte volníčko, jestli teda máte? :-) Já v postílce s pohádkama a dobrým papů :-)
Profilova fotka
Tady to nějak hajá :-( Dneska jdu na svoji rozlučku, tak jsem zvědavá jak to dopadne a jestli mě nebude zítra ráno moc blbě :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak si tu rozlučku pořádně užij :-D Ať máš na co vzpomínat :-D:-D Já jsem dneska v práci :-(
Profilova fotka
Čauky rozlučka byla super. Jen jsem dneska nějaká unavená a trošku mě bolí záda od toho ředění na parketu :-D A to mě čeká ještě ůklid celý kuchyně jelikož nám dodělali obložení baru a trošku tam brousili takže mám v celý kuchyňi milimetrové vrstvy jemného prachu a to doslova všude :-o ]-(
Profilova fotka
misicka - tak to ti teda nezávidím, my teď v létě rekonstruovali kouelnu a pan obkladač si prostě otevřel dveře do kuchyně a řezal obkladačky, takže celá kuchyň a obývák byli pokryté vrstvou toho jemňoučkého obkladačkového prášku - no málem mě vzteklo a všechno jsem musela utřít třikrát než se to dotalo dolu :-p a to jsem si ještě vymyslela, že ještě teď na podzim necháme strhat tapety a udělat štuky v obýváku to taky bude ]-( My jsme se stále nedonutili dojít ozkoušet a vybrat restauraci, tak už to vidím, že ji nakonec budou mít zabranou :-x
Profilova fotka
Ahoj ahoj :-D Hlásim sa po príchode zo Slovenska. Bolo super 8-) Porozprávam neskor, potomstvo pýta jesť :-p :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jumik úplně to vidím, my tam měli něco podobného jen ze dřeva. Hrůza a to už jsem ji před nedávnem tu kuchyň pulírovala a teď znova. Doufám, že mě už další srandy nečekají. Nevěsta sem ze zážitky ze Slovenska? :-)
Profilova fotka
Nevěsto: taky jsem zvědavá na zážitky:-) Já jsem teď domalovala jeden pokoj a jsem úplně grogy. Asi si dám skleničku vína na posilněnou:-)
Profilova fotka
Ja na vás myslím nebojte, ale nestíham. Ešte nemám ani zmenšené fotečky aby som ich dala do alba. Ale určite to bude, tak zatiaľ páčik x-)
Profilova fotka
Chtělo by to někdy natáhnout den aspoň o dest hodin, že? To já znám taky mi to nědky letí a já nestihám. :-)
Profilova fotka
No konečne ahoj :-) Nejaké fotečky zo Slovenska si možete pozreť na Koníkovi ;-) Cestu tam a naspäť zvládla Natálka perfektne. Je to šikulka moja najzlatšia. Na Slovensku sme behali po samých návštevách a vybavovala som si nový pas tak to bol ozaj nabitý týždeň. Iba ma mrzelo, že som sa nestretla s kamarátkou ktorej som mala ísť na svadbu. No nebola som lebo ona ju mala 30.6. a ja som TP mala 1.7. Tak sme sa mali stretnúť teraz. Ale keďže ona je tehulka a k tomu velmi riziková, tak sme to odložili na neurčito :-( Jooo a zajtra ide manžel s tchánom dávať novú vaňu :-) Hip hip hurá :-D Tá naša tristoročná ma už ozaj neba ]-(
Profilova fotka
To taky znám, když přijedeme po půl roce na Moravu, taky jen obíhám kamarádky, rodinu atd. Určitě sis moc neodpočinula,co? Ale malá je teda zlatá, jestli to tak hezky vydržela, to je fakt šikulka:)
Profilova fotka
Peti a to sme boli na SR po roku tak si to vieš predstaviť :-D moc som si neoddýchla ale neľutujem. Strašne rýchlo to ubehlo
Profilova fotka
jj, to je vždycky,člověk dojede unavený a přijde mu, že tamvůbec nic nestihl:-) To znám:-)
Profilova fotka
Tak tak, ako napísala Misicka to by deń musel mať o pár hodín viac aby sa to stíhalo :-D Celý rok som sa na to tešila a už je to za mnou
Profilova fotka
I kdyby měl víc hodin, tak bys to stejně nestihla, tedy aspon ujá určitě ne:-) My pojedem ted až někdy po Vánocích, ale snad dojedou naši a tchánovci sem, takže to zase není taková hrůza. :-)
Profilova fotka
Ku mne zas príde určite aspoń mamina :-) Tak a ja letím na "Fotr je lotr" :-D tak páčik a dobrú nvocku prajem x-)
Profilova fotka
Tak to je super, že jsi si to užila nevěsta aspoň máš na co vzpomínat i když to bylo kratké ;-)
Profilova fotka
Juuu teraz sme boli na víkend u tchánovcov a bolo super :-) Naty sa prekonávala, bola samý úsmev a kecala o 106 :-D
Profilova fotka
Babyyyyyyyyyyyyyyyy kde steeeeeeeeeeee??????????????????? =-) =-) =-)
Profilova fotka
Asi je to jen naše téma :-D Já jsem teď ve víru příprav, ale od prištího týdne mám dovču tak sem jednou denně zavitám. :-)
Profilova fotka
Misi ty to máš za pár čo? ako sa cítiš ako to zvládaš? Priznám sa trošku ti závidím, ale len trošičku ;-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky! já jsem od začátku října na novém místě v práci, sice jen o 2 patra výš ve stejné budově ale nevím kam dřív skočit! V sobotu mi nastávající odlétá do USA tak ze mě bude slaměná vdova - stýská se mi už teď a to jede jen na týden! ;-) Misi - myslím na tebe, jak se ti to blíží a už se těším na fotečky ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky boli sme včera s malou na očkovaní. Šikulka zvládla to krásne aj keď si trochu poplakala a ja s ňou ;-( Ráno mala zvýšenú teplotu, tak som jej dala sirup tak už to bude snáď dobré :-) Teraz si vykladá s hrakami v postieĺke :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?