Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
No to ja taky ;-) Co jinyho zbyva, do 25 uz to nestiham :-D
Profilova fotka
:-)
Profilova fotka
To bys musela být superman :-D
Nebo fena, ty jsou brezi tri mesice :-D
Profilova fotka
Jééé holky vy vysazujete už teď - já vám tak zááávidím! já si musím počkat ještě 9 měsíců :-( no ale ono to snad uteče jak voda! a doufám, že se v 26letech budeme všechny potkávat na koníkovi ;-)
já už mám vysazeno rok :-D ale zatím ještě nesnažilkujeme, až tak za rok ;-)
Profilova fotka
Jo jo uteče a ani nebudeš vědět jak a budeš v tom :-D
Ahoj, ja jsem taky 82, letos v lete vdana. Okoli se mi i dost divilo, ze uz se vdavam, mne to podle cisla zas tak brzy neprijde - v 25 letech. Ale stejne se porad vsichni divi a maji me za mladou nevestu :-S Mate to taky tak, nebo jsem exot?
sky: mě se pořád někdo ptal, kdy už se budu vdávat (byli jsme spolu před svatbou 7,5 roku)... Nakonec byli sice překvapení, že "už", ale že bych byla mladá, to mi nikdo neřekl (manžel je ještě mladší :-N ). Ale bavili jsme se s kámošem, který je asi o 3 roky starší a bydlí v Praze a tomu prý všichni říkají, že je blázen :-D No, holt asi na menším městě se to tak nebere :-) Jinak - holky - další téma... Byla jsem u kadeřnice a našla mi 3 šedivý vlasy a jak jsem tam seděla a měla jsem odhrnutou ofinu, tak mi přišlo, že se mi začínají děla vrásky na čele :-( Jak jste na tom? Já si na šediny připadám moc mladá :-( (ono to bylo asi dáno tím stresem před svatbou, kterej nebyl malej... ještě že existujou dobrý barvy :-D )
Profilova fotka
No mě taky nepřipadne , že by mě měli za mladou nevěstu . Je fakt, že tak asi pusobím, ale až se každý zeprá na věk tak řekne že v 25 letech je to nejideálnější se brát. Že to neni ani brzy a ni pozdě tak nějak akorát :-) Jinak šedivých vlasů jsem si ještě nevšimla zatím když mi začne barva odrůstat tak se nabarvím nanovo. Takže ty šedivý vlasy jestli mám nemají čas vylést a vrásky jo jo už ti taky začiná. :-(
misicka: já jsem se právě před svatbou nějakou dobu nedostala ke kadeřnici, takže se mi melíry vymyly a odrostly a pár šedivejch vlasů se objevilo (ale fakt až po bližším přezkoumání)... Manžel to má na tohle v pohodě - je blonďák, takže šediny mu vidět asi ani nebudou, navíc ho stříhám na 12mm :-D
Tak ja na sobe taky uz citim, ze mi neni -náct. Nemam vrasky, ale obcas takovy seslejsi oblicej, vsechno je na me vic videt - stres, nevyspani... uz to proste neni, co to byvalo :-N Jinak ty reakce na mou svatbu medocela zklamaly - ono to bude asi taky tim, ze je manzel o rok a pul mladsi a jeste studuje. Ale on i pracuje a bydleli jsme spolu, tak jsem cekala, ze to okoli vezme vazneji a ne jako mladicky nerozum. |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky ja to na sobě poznavám tak , že jsem nějaká unavenější a že už tolik nevydžím. ;-)
Mne bylo v dobe nasi svatby 23 ;-) Manzovi 24 ;-) A docela to vzali vsichni v poho, hodne se ptalo, jestli "musime." Par lidi mi asi pul roku po svatbe skenovalo bricho. Ale jak mi rekla super uprimna kamoska, nikdo se tomu nedivil, protoze bylo jasne, ze si ho beres pro penize :-D :-D :-D :-p ... ano, po ctyrlete znamosti :-N :-D Sediny nemam ve vlasech (mam docela svetle vlasy), ale nasla jsem si jeden chloupek v oboci, co byl sedivej :-N Tak jsem ho vytrhla a dalsi se neobjevily :-) Vrasku mam jen na cele mezi ocima a trosku mimicke. Ale pouzivam prevenci proti vraskam, denni a nocni krem od Yves Rocher a spokojenost ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Čo sa týka HA tak tú som pred tehu brala tri roky. Vysadila som v květnu a 4 meisace som nedostala MS ]-( .Až mi museli dať vyvolávačku. A hneď na ďaĺší mesiac som bola tehotná. A čo z toho vyplýva? Že HA už nikdy viac. V zime ja musím by´t čo najviac zababušená, lebo ja som taká zimomrivá :-N . Ale v lete som vždy rada nosila krátke tričká. No bokovky nikdy, lebo na mojich stehniskách to práve vábne nevyzeralo :-D . A teraz po porode nosím všetko dlhšie, lebo mi ostalo brucho a ešte k tomu zo striami ]-(
Profilova fotka
Ja som v dobe svadby mala 24 a manžel 27, takže nám nikto nepovedal, že by to bolo brzo. Jooo, ale tých poznámok, či sa brať "musíme", tých bolo ]-( :-D Ja šediny ešte nemám a dúfam, že sa ich tak skoro nedočkám 8-)
Profilova fotka
U nás to bylo spíš kdy se konečně vezmete, jsme spolu s přítelem krasných dlouhých 8 roků :-)
Profilova fotka
My sme boli spolu 3 roky pred svadbou, ale už sme tiež počúvali narážky kedy do toho konečne praštíme :-D
Jenze nejotravnejsi je, ze az jsme se vzali (opadly sice dotazy "kdy se vezmete?"), tak furt kazdy resi, kdy si poridime deti :-N
Profilova fotka
No to je furt niečo. Akeď už teda máte mimí v brušku tak prídu otázky typu: Tak kedy už to bude?? Už sa niečo deje?? 8-(
Čaute holky, jojo, máte pravdu, taky se mě každý ptá, kdy že jako plánujeme děti... No, ale musím říct, že vždycky odpiovím, že zatím ne, že uvidíme, že možná za rok...a je klid, už se neptají, takže nemůžu říct, že by mě tím nějak zvlášť obtěžovali. Se savtbou jsme snad nikoho moc nešokovala, nikdo se mě neptal, proč tak brzy, s přítelem jsme byli spolu 4 roky a jemu táhne na 30:-) Vrásky - zatím neřeším, ale už je taky mám, budu swe muset zamyslet a taky asi začít používat nějakou kosmetiku. Jinak ale jak píšete, už to není jako dřív, jsme často unavená, nevydržím to, co dřív zkrátka. Navíc jsme teď přibrala, tak se vůbec cítím děsně :-| Šedivý vlasy mám sem tam, našla jsme si zatím tak deset za poslední rok... Teď mám červený melír, tak je tolik nevidím:-) Bielanevesta - neděs mě, já neberu tři dny:-D a chci mít M normálně, bych se ustresovala, kdyby až za 4 měsíce:-D
Profilova fotka
Kat no ja som mala testy práve stále negatívne tak som to ani moc neriešila. A okrem toho v tej dobe sme mali naplno rozbehbuté prípravy na svadbu tak som si myslela, že je to zo stresu. Pred užívaní HA som také problémy mala, že keď som mala stres tak neprišla mS :-| Ja vrásky ešte neriešim, ani ich vlastne pri mojej princezne riešiť nestíham :-D ale už by som konečne mala zájsť ku kaderníčke nech som čupr matka :-D
Profilova fotka
Tak to se mám po svatbě na co tešít, že se mě každý bude ptát na mimino :-( :-D No prostě řeknu až bude tak bude, ne
Jo, misicko, ale kazdy ti bude koukat na bricho :-D
Profilova fotka
Atˇse koukají u mě to nebude vidět hned jsem trošku při těle. Takže já to budu vědět a oni mužou do nějakého měsíce jen hádat. A naštěstí bude zima tak to břicho schovám :-)
Profilova fotka
Misicka tak tak. Povedz ke´d bude tak bude a kto je zvedavý bude skoro starý :-D
Profilova fotka
Ahoooj holky! Tak já teda vrásky mám a to hlavně mimické v koutcích pusy i očí ale už i sem tam na čele a začínám o nějakém tom krému uvažovat... Nám teda zatím nikdo nic o svatbě neříkal naopak všichni měli strašnou radost a hrooozně nám to přáli...ale my jsme spolu už skoro 7let a pořád více zamilovaní a pořád (skoro) se k sobě i tak chváme :-) ;-)
Profilova fotka
Jumik tak to je super :-) My jsem s mím přítelem podobně na tom láska nám pořád kvete :-D
Profilova fotka
Dobré ránko :-D
Profilova fotka
Nám ešte viac rozkvitla spolu s Natálkou x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?