Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Misi a najlepší je čaj s rumom ;-) :-D Vážne, manželovi to naposledy zabralo ;-) Alebo ja berem keď sa mi začína rýma Coryzaliu, ale len keď neni rozbehnutá, inak to nezaberá :-p
Profilova fotka
Koupila jsem si nějaký přášky tak uvidím dám čaj s citronem ty prášky a půjdu ležet a doufám, že zítra bude líp.
Profilova fotka
Misi tak ako je dnes? Už lepšie? Dúfam, že hej x-)
Profilova fotka
ahojky, no musím to zaťukat dneska už je to lepší, sice nejsem pořád ve své kůži, ale už se to lepší. :-)
Profilova fotka
Tak pokračovať a zajtra to bude tip-top ;-)
Profilova fotka
Tak už budeš jen pár hodin svobodná, tak si to ještě doužij :-D Ale manželství je krásné a nic moc se stejně nezmění :-D My se příští víkend budem stěhovat, tak pomalu začínáme s balením, je to docela na palici :-(
Profilova fotka
Jo misicko, a máte dobrý, že se teď mění čas o víkendu, to budete moci slavit o hodinu dýl :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jo to stím časem to je super :-D Holky tam mám nový nehtíky a nějak mi sněma nejde psát :-D
Profilova fotka
Misi :-D pamätám si keď som ja dala urobiť nechtíky deň pred svadbou. Som si pripadala ako chromá :-p :-D a mala dojem, že mi všetky opadajú :-D A ony všetky ostali :-D :-D
Profilova fotka
Miši - moc na tebe myslím a držím palečky! V tomhle podzimním listí budete mít nááááádherné fotky! Už se jich nemůžu dočkat ;-)
Profilova fotka
Ja sa tiež teším na fotečky :-) Milujem svadby :-) :-) :-)
Profilova fotka
Čauky, tak dneska od rána bláziec a to doslova. Pořád někam jezdím a když nejezdím tak uklizím a uklizím :-D Nejraději bych lehla a spala jak jsem unavná a to mám zítra stávat před sedmou a pařit aspoň do půlnoci :-o no to asi težko :-D holky děkuju , že na mě budete myslet, doufám že to bude supr. Včera jsem se večer dozvěděla, že mi odřekl kameraman tak jsem dneska ještě ráno obvolávala i se svědkem kdo by mi to natočil a naštěstí jsem našla , tak doufám, že zítra přijde. Ještě , že mám tak supr rodiče a svědky bez nich bych to asi nezvládla. ;-) pa
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo, vše určo zvládnete a držím pěstičky :-D A kdyby vám zbylo cukroví, tak se hlásím :-D Vypadá to fakt úžasně, hned bych po něm skočila :-D
Profilova fotka
Misi tak zajtra TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKTO držíme s Natálkou na zajtra pestičky x-) !!!!!! Nech vyjde počasíčko a všecičko x-)
Profilova fotka
Ty joooooo to cukroví :-p :-p :-p :-D Hneď by som sa zakousla :-D A dortík nádherný :-)
Profilova fotka
Tak Miso, drzim palce, zachvilku na to jdete :-D A pak hostina :-D NO, už se těším na fotečky 8-)
Profilova fotka
Snáď má dobré to počasíčko a všteko klapne :-)
Profilova fotka
Tady v Praze to docela jde, tak snad v Brně neprší.
Profilova fotka
Tu pri NBK je pekne hnusne, ale neprší :-p Ja si myslím, že v Brne je pekne :-)
Profilova fotka
Hm, tak som kukla na Seznam na počasie a sú tam nad brnom mráčky s dažďom ]-(
Profilova fotka
Tak jsem se koukla na tvoje svatební fotky a měla jsi krásné šatky :-D Když já si vzpomenu na naší svatbu, jaký bylo vedro...A teď už je zase zima, bude se měnit čas :-(
Profilova fotka
Jeeej ďakujem :-) :-) :-) My sme mali tiež vedro ako svińa, ale zas sa mi to páčilo viac akoby mala byť takáto zima :-p :-|
Profilova fotka
Soni práve som si skukla aj ja tvoje a strašne sa mi páčila kytička :-) Taká jasná, veselá :-)
Profilova fotka
A to zrovna toho 14. bylo ještě takové únosné vedro, ale pak od neděle už to bylo horší a v pondělí už bylo 40 ve stínu, to jsme si užívali u rodičů na chalupě v bazénku :-D Kytičku jsem měla vybranou na netu, tak jsem jí vytiskla a Martin jí odnesl do květinářství a oni přesně to samé udělali, fakt největší spokojenost :-D Jen škoda, že se nedalal usušit a kytička už není :-( Ale mám třeba usušenou kytku, když mě šel žádat o ruku :-D
Profilova fotka
Ja som si svoju tiež našla na nete, konkrétne tu na BRMS :-D Jj si pamätám aké bolo vedro od 14-teho. 13-teho nás totiž prepustili z porodnice a pamätám si,že som s malou radšej ani von nechodila ak som to nestihla ráno, lebo by sa asi upiekla :-S Bola dosť nervózna z tých veder :-| Ale potom sa to našťatsie spravilo :-) Ja kytičku usušenú mám, ale usušila sa nejak divne :-p Stále rozmýšľam, že ju vyhodím ale je mi to ľúto :-N No bola som nahnevaná ako urobili kytičky družičkám. Hlavnej dr. a zároveň mojej svedkyni urobili presne akú som chcela(viď foto)ale ostatným úplne inak. Nechali ich na dlhých stonkách a pridali iba nejaký "plevel"
Profilova fotka
A malá se narodila 7.7.? No, ta si to dokázala vybrat, viď? :-D Na naší svatbě se byla podívat kamarádka a ta pak porodila 20.7., takže taky dobrý datum :-D
Profilova fotka
Tak my jim dali na papíře všechny kytičky vytištěné, jak to chcem, a vše udělali jak měli :-D:-D Takže spokojenost :-D A co dělá malá, zase spí? Já mám teď taky další neteřinku, narozenou 23.9., tak ta je prý taky vcelku hodná :-D Taky bych chtěla, aby jednou moje dítě spalo celou noc :-D
Profilova fotka
Uf som tu :-D Jj, malá sa narodila 7.7.2007 :-D o 6 dní neskor ako bol TP! Čakanie sa vyplatilo :-) Boli sme na prechádzke, blbli sme, kúpali, papali a teraz spíme |-| :-D :-D ...ako inak s rukou v puse :-S ]-( :-D
Profilova fotka
Tak hlavne, ze jste si ten den uzili :-D Ja jdu uz zachvilenku z prace domu a zitra zase, ale aspon budu moci spat o hodku dyl :-) A pak pondeli a utery mame volno, tak v pondeli si jedem prevzit klice od bytu, jupi :-D
Profilova fotka
Natálka bola síce nakoniec CŘ, ale užili to hej 8-) :-D Nech ti to do pondelka utečie ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?