Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Uvidíme co si vyberu a jak to vyřešim s těma prstýnkama, jestli koupit jeden, nebojak to bude.
Profilova fotka
Holky, počkejte, za pár let budete rády, že i ten váš má prstýnek...stejně dopadnem jak např. moji rodičové, táta ho nenosil a teď ten táťkovo nosí mamka,protože ten její jí byl malý. A taťka stále nenosí žádný :-D
Profilova fotka
Já nerada nosím prstýnky, odvykla jsem je nosit když jsem nastoupila na fotografickou školu. Denně jsem si totiž náchala ruce v chemikálijích. Ale snubák nosit budu.
Profilova fotka
Sonisku: Ani jsem ti neodpověděla kdy se malá narodila |-| |-| Narodila se 21.4.2006 Týden po Jardových narozeninách
Profilova fotka
Dobré ránko! Včera jsem se tu neukázala, nějak nezbyl čas - byli jsme v Mimoni, já pak zůstala s Kájou u mamky, odpoledne jsme byli venku, pak jsem trochu něco vyklízela z pokojíku a byl večer. A večer okupoval PC manžel ... Dnes chci povléknout postele a ráda bych to vyprané hodila na balkon - vypadá že bude hezky, tak by to mohlo dobře schnout. Teď si jdu udělat kávu :-)
Profilova fotka
Ahojky, já jsem včera taky gruntovala. Vydrbala jsem řádně koberec (máme světle zelený a malé dítě :-D :-D :-D ) Dneska to vypadá na opravdu krásný den. Tak uvidíme, jestli se to neskazí.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já zase v práci, až do neděle...Tak snad to uteče... Venku je jakžtakž hezky...Se vsadím, že v pondělí až budu mít volno, tak budou padat trakaře :-|
Profilova fotka
Soni, vsechno nejlepsi k svatku :-)
Profilova fotka
Óó satyyy, děkuju :-D
Profilova fotka
sonisek - jéé no jooo, taky přeju krásný svátek!!! x-) mi to úplně vypadlo, přitom už jsem přála Soně u nás na koníkovi a na tebe jsem zabudla :-N Co děláš za práci, není-li to tajné? Pochopila jsem dobře že děláš krátký / dlouhý týden? Já tak taky dělala a měli jsme s manželem úplně na stejno směny, tak to bylo super. Tak pelechy jsou povlečené do čistého - to se bude dnes spinkat. Teda Kája to už testuje, už si šmudlala očička Jedna pračka už visí na balkoně - trochu fouká vítr a svítí slunko, tak snad to do večera uschne. Jdu něco zakousnout, nějak mi vyhládlo :-p
Profilova fotka
dekuju mori za prani mori, delam na recepci v penzionu...nastesti delam jen denni, ale jeste pred rokem jsem delala hlavne nocni...ale jinak dobry...manzel taky dela na kratky a dlouhy, takze jsme bud oba v praci nebo doma...ale taky bych potrebovala nekdy byt doma sama :-D :-D x-)
Profilova fotka
satyyy, u nas asi bude pout, co? Nevis o tom neco?
Článek se načítá
Profilova fotka
sonisek - já před těhu dělala taky na recepci :-D v místním hotelu, mám to vedle paneláku a manžel to měl zas na druhou stranu, taky kousíček. Dělali jsme ale oba i noční - ze začátku jsem se obávala, jak to budu zvládat, ale vyhovalo mi to víc jak denní - to ranní vstávání mě ničilo :-S
Profilova fotka
no ja taky nerada rano vstavam, ale pak kdyz jsem mela tri dny nocni, tak to jsem se z toho dlouho vzpamatovavala...I kdyz ja vlastne to mela cely takovy rozhazeny...
Profilova fotka
Soni, o pouti nic nevim :-N
Profilova fotka
tys ted jezdila autem, co...no dole jak je parkovist naproti stavebninam, tak se to tam zacina nejak "hemzit" :-D Tak to tak vypada, ale kdy to jako bude, to netusim...Ale meli to zatim vse jen slozene...
Profilova fotka
no, je fakt, ze ja ted tri dny jezdila jen autem a to pres Vrutici, takze jsem se dolu vubec nedostala.... ale je to mozny ... na jare je pout v kazdy diře :-D :-D
Profilova fotka
Sonisku: taky přeji vše nej nej
Profilova fotka
tislerko, taky děkuju x-) Teda dneska se to tady vleče...a kupodivu se tu za mnou stavěl manžílek a donesl mi dárek, dostala jsem velký skákací míč :-D
Profilova fotka
Tak já měla dnes takový gruntovací den - třídila jsem taky Káje věci a dávala je do toho vakuového pytle - vzduch hezky zmizel, tak snad to i vydrží (jsem si ho koupila poprvé, tak uvidím).
Profilova fotka
mori: taky jsem o tom uvažovala ale zatím neznám nikoho kdo by s tím měl zkušenosti :-D Holky která z vás tohle měla?? :-D :-D Já jóóóóóó http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=...
Profilova fotka
tislerka - tak pozor!!! tu bílou skříňku, konferenční stolek, tu červenou židličku a nějaké nádobíčko 100%ně ještě mám a bude jí pak mít Kája :-D Celou tu kuchyňskou linku jsem asi neměla, ale mooooc dobře siji pamatuju (buď od kamarádek, nebo ze školky, nevím už) Já ten pytel chtěla hlavně na věci po Káje, zatím je schovám ;-) Zatím mám tedy 1 na zkoušku a uvidím, zda přikoupím
Profilova fotka
holky, tak já udělám ten dvoutisícovej příspěvek :-D :-D tislerko, takovou kuchyňku, jo? No tu já neměla, ale měla jsem takovou trochu jinou, bílo-modrou...teď si s ní u našich hrajou děti sourozenců, tak až tam příště budu, tak to vyfotím :-D Ale zas jsem měla pračku na baterky a to bylo terno :-D :-D A fakt prala :-N
Profilova fotka
Sonisku: Tu pračku si zase pamatuju ze školky já :-D :-D Ale byla na ní vždycky fronta ;-( Já už kuchyňku bohužel nemám 8-( ;-( :-S
Profilova fotka
Ahoj holky, objevily se mi komplikace na počítači :-( musim omezit chození na stránky, chytla jsem odněkud vir :-( :-( 8-( 8-( tak se zatím mějte.
Profilova fotka
sonisek - tak pračku na baterky mám taky, je schovaná u mamky a samo ji bude mit zanedlouho Kája :-D Vždycky jsme praly s mamkou oblečky na panenky :-D
Profilova fotka
ahojky, jak je při sobotě? Já pracovně, ale docela to uteklo, do týhle doby...jsem si přispala, tak jsem sem šla až na 9,30 a teď jsme tu chvíli poseděli s majitelema u šampusu, tak dobrý...Tak půjdu kooonečně obědvat, mám hlad jako vlk...
Profilova fotka
čauky téda šáňo s majitelem toto ...... :-D
Profilova fotka
jsem si řikala, kdy se objevíš i tady :-D :-D To oni takhle dělají pořád, když někdo něco má...a když máme narozky, tak jsou i chlebíčky :-D :-D A dostala jsem kytičku... A od manžela jsem normálně dostala hopsací míč :-D
Profilova fotka
no tak to máš supr zaměstnavatele. To u nás na nás prdí ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?