Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
?????????????????
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Se snažím snad deset min aby se mi příspěvek zapsal a pořád nic a pak tam dám blafy a ono se to uloží :-D
Profilova fotka
Holky tak kde jste dko uživáte víkendu? Já jsem chtěla na kolo, ale jelikož se mi už asi 4 den motá hlava tak to raději nechám na jindy ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme byli zaplatit zálohu na hostinu, nakonec to bude v restauraci, kousek od místa bydliště a obřadní síně.
Profilova fotka
Ahojky tak jak se daří v Nedělku? :-)
Profilova fotka
Ahoj misicko! Já dopisuju diplomku - v pátek ji odevzdávám... A včera jsem místo toho skoro celý den šmejdila po Internetu a hledala šatky na svatbu... Naštěstí jsem to pak v noci trochu dohnala a něco napsala... Právě žiju tím, jestli udělat svatbu v historickém duchu - přítel má totiž jako koníčka ježdění na historické bitvy z období sedileté války... Tak kdybyste měli čas a chuť mrkněte do mého alba a pište, co si o tom myslíte...
Profilova fotka
No já si myslím, že je to dobrý nápad mít svatbu tak trošku v jiném stylu než klasika. Z těch šátů co máš v albu mě ůplně nejvíc uchvátili 31 a to i v té barevné kombinaci, potom jsou taky moc hezké střihem ty 26 a ty 32 taky nemají chybu, ty ostatní se mi moc nelíbí spíš jak historický mi to přijde trošku venkovský ;-) K tomu letohrádku co jste si vybrali si myslím, že se i historická svatba bude moc hodit. ;-)
Profilova fotka
misicko: docela to jde, teď budu dělat pozdní obídek, přítel jde na noční :-(
Profilova fotka
Tak u nás je to na stejno, sice jsme už po obědě, ale manžel jde taky na noční :-D
Profilova fotka
misicka: Díky za názor... Já se zatím vůbec nemůžu rozhodnout... Vesnický styl mi tolik nevadí, ale zase to nesmí být příliš, přeci jen svatba je svatba... Já asi nejvíc přemýšlím o 30, ale v nějakých jiných barvách... 31 jsou fajn, ale nevím, jak bychom k sobě šli barveně... Ale vypadají docela teple, takže to půjde nejen k letohrádku, ale i k říjnovému počasí :-)
Profilova fotka
Ty třicítky jsou taky pěkné....
Profilova fotka
U nás to bude spíš už obědo-večeře.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem teď vymyslela, že asi za měsíc jdeme s přítelem na ples, kam on má jít v uniformě, takže já zajdu do půjčovny, kde si vše vyzkouším, uvidím, jak v tom vypadám a podle toho se rozhodnu... jestli vůbec historické kostýmy a když, tak jaký střih a typ šatů... Jo, výhoda 30 je, že jsou "jen" za 3500 Kč...
Profilova fotka
No tá cena tá je supr :-)
Profilova fotka
Jo, to je. Dokonce uvažuju, že do nich půjdu tak jako tak a že je budu mít na ježdění na bitvy... Otázka je, jak budou vypadat ve skutečnosti - šijí je někde v Asii, ale ta cena je za ušití na míru, což snižuje riziko toho, že se do nich nevejdu... A výsledek snad nemůže být až tak špatný, abych je pak neunosila právě na těch bitvách...
Profilova fotka
no buď je unosíš na bitvách a nebo třeba se ti je podaří prodat, když nebudou podle tvého gusta ;-) Jé je mě se tak zítra nechce do práce ]-(
Profilova fotka
Jdu si udělat večeřinku a pak šupky hajat, jo ale až po x factoru :-D
Profilova fotka
Ahojda ve spolek! Tak víkend je zas za námi .... my včera byli v Mladé Boleslavi, potřebovala jsem nějaké věci na Káju - koupila jsem jí plátěné kalhoty na jaro, botičky, punčošky a tríčo http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... a manžel si koupil taky boty (které jsem vybrala já ;-) :-p ) . Já tentokrát nic, ale příště si to určitě vynahradím ;-) :-p :-D Jako dnes jsem si po snídani chrupla do 11 h, a pak vařil manža polívku - no poměla jsem se x-) rebelie - souhlasím s misickou - hned jak jsem mrkla na šatičky, tak mě napadlo, že by to k tomu letohrádku opravud hodilo :-) Nejvíc se mi líbí ty červené šaty, ty jsou super i stříhem a pak ty černo/zlaté. Mě se takové neobvyklé obřady líbí x-) I ostaním se to víc zalíbí, než klasika - je to prostě zajímavější! Známí měli třeba svatbu někde na louce, že nich tam vypadal jako Žid :-) a další zas měli kamarádku v historickém kostýmu, která doplňovala obřad čtením s oddávajícím a pak focení - každýmu se to líbilo.
Profilova fotka
mori: Díky za názor - zatím jsou všichni pro, takže do toho asi půjdem... No, bude to legrace... K těm šatům - většina lidí je nadšená těmi červenými, jenže já nemám fotku zepředu a vůbec nevím, kde by mi je ušili - ty ostatní jsou přímo od firem, co ty kostýmy šijí, ale tohle jsem jen tak někde sebrala... No, dala jsem dnes za úkol příteli, ať mi zjistí, co se nosilo přímo tady v době té sedmileté války, takže uvdíme s čím přijde...
Ahoj holky, dneska jsem se rozhodla, že se tady (v práci) budu poflakovat, jsem nějaká hotová a nic se mi nechce :-S Tak doufám, že mě tu budete bavit ;-)
Profilova fotka
Ahoj Kat ... taky se chci rozhodnout, ze se budu poflakovat, ale nevim, jeslti mi to dovoli :-N ... ale kdyz jim reknu, ze te budu bavit, tak treba mi to projde... ;-)
satyyy:-D tak super, už se těším:-)
Profilova fotka
Jak dopadl pracovni mejdan???
satyyy, bylo to moc fajn x-) Už jsem něco takového potřebovala, nějak teď prostě bojuju sama se sebou :-| Akorát jsme vybrali blbou hospodu a čekali dlouho na jídlo, ale aspoň jsme se víc bavili, bylo to fajn! 8-)
Profilova fotka
Kat, tak je fajn, ze sis to uzila.... a nebojuj, teda aspon ne sama se sebou ;-) Ja ted bojuju s tim, ze jsem sama doma.... ale nastesti je v praci toho tolik, ze doma jen padnu a spim a moc na to nemyslim.... tak se uz od vcerejska tesim na patek, az mi Petr zase prijede domu |-|
satyyy, no já mám právě furt dojem, že bych potřebovala být nějakou dobu sama doma :-. :-p
Profilova fotka
Kat ... tak si to muzeme vymenit.... ja pujdu bydlet k vam a budu s tvym muzem doma... a ty muzes bydlet tyden sama u nas doma ;-) x-)
Profilova fotka
ahoj kecalky :-)
Profilova fotka
ahoj Soni, uz mate auto doma?? co cesta??
satyyy, že by? :-D Tak já to zkusím doam navrhnout :-D :-D Ahoj SOni 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?