Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak si vem, koilk je vás v práci a kolik je nás tady :-D
Profilova fotka
No to je pravda, ale i tak slova třeba nic nestojí ;-)
Profilova fotka
sonisek - to je opravdu od zaměstnavatele hezké, že si takhle zaměstnance hýčká. To u nás na hotelu nehrozí! ]-( Já jen doufám, že po mateřský seženu práci jinde, abych se tam nemusela vracet. Jako práce na recepci mě baví, ale jiné prostředí by to ctělo. Ono by to stejně nešlo dělat s dítětem noční. Má ten váš penzion webovky? - ráda bych jukla Dnes jsem se normálně vrhla na okno v obýváku (v kuchyni a ložnici počkaj ) - už jsem se na to nemohla dívat Pak hned vyluxovat, vytřít a umýt koupelnu. Jsme se zastavila až teď. No ale jen na chvilku, bo jdu zas vařit - ale dnes to bude rychlovka, bude smažák s bramborama.
Profilova fotka
to by mohli, to je fakt...jen mi treba trochu vadi, kdyz ma clovek svatek, tak to preci ostatni vidi v kalendari, ci na netu...a stve mi, ze i kamaradky (napr. svedkyne) nenapisou ani blbou smsku...ale ja uz na to taky pecu, vzdycky jsem vsem jak blbka psala, ale asi to prestanu delat...jako narozky chapu, ze si kdekdo nepamatuje, ale ten svatek |-|
Profilova fotka
mori, IP :-D Tak posli i ten tvuj :-d No, ja stejne po matersky bych tu nedelala, 12tky s ditetem tezko bych mohla delat...Si to aspon myslim ;-)
Profilova fotka
soni - já myslela, že pracuješ někde v Nymburce, když tam bydlíš. A ono to je v Práglu - a dokonce kousek od mého bývalého zaměstnání. Dělala jsem v hračkách Pompo v OC Nový Smíchov. To tam denně dojíždíš? Jak to máš daleko? Téééda podle fotek to tam je hezoučký, takový útulný. Ta recepce se mi líbí. Ta u nás je děs běs ... Písnu ti ten odkaz do IP, i když nevim nevim se budu stydět :-x
Profilova fotka
tak jsme taky rodinny, utulnejsi, je to asi lepsi, nez delat nekde v nakym ooobr hotelu...vsichni se tu snesem a je pohodicka...jj, dojizdim do Prahy, vlakem...ale z Masarny to mam kousek na Andel...Jo, Pompo, tak obcas chodim koukat :-D
Profilova fotka
sonisek - ale zas to mělo výhodu, měla jsem levné ubytování (za pakatel)pro svatebčany na naší svatbě a hned vedle hotelu je bárek (nepatří hotelu), kde byla hostina - je tam foto v tom "Stravování" - fotka vlevo dole (není to vyfocené celé) -
Profilova fotka
mori, vsak to mate taky dobry, ne? Kolik to u vas stoji?? U nas ani nerikam :-D Pro Cecha des bes, bych sem nesla :-D
Profilova fotka
tak to jste meli fajne :-) ja tady taky jednou prespala, ale ze mi to sami nabidli, abych se nemusela ve vichrici trmacet domu, tak se mi tu spalo dobre...hlavne to usetrilo cas...delam od osmi do osmi, ale vstavam v sest a prijedu domu v deset...jdu obedvat, tak zatim papa :-D A pak juknu na Vymenu manzelek :-D
Profilova fotka
sonisek - dvoulůžkáč něco přes 300,- , už si to přesně nepamatuju. Jako naše vedoucí (ještě ode o rok mladší a nic neumí) by furt zdražovala, ale kdo by tam pak šel ... vybavení staré, furt se musí něco opravovat, ...
Profilova fotka
sonisek - jako na recepci nemáme ani PC. Hotel jak kráva, a vše se vede v knihách, protože je prý drahý program. Oni tam vůbec neinvestují .... 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky dobrou chuť já si jdu nadlábnout pupek a pak hurá ven. :-)
Profilova fotka
mori, my sice na recepci pocitac mame, ale hlavne kvuli tomu programu...ale internet tam nemame, protoze se boji, ze kdyby tam vtrhnul nejaky vir, tak se ztrati data...jenze oni maji ten pocitac propojeny se svym doma (bydli v podkrovi), takze to maj nahore ulozeny a jeste vsechno vedem i pisemne, tak nevim, ceho se boji...Tak mame ve zvysenem prizemi, nad recepci, pocitac s netem...
Profilova fotka
Dobré ranko :-)
Profilova fotka
Dobré odpolko! Dopoledne nám tedy uteklo, protože jsem všichni chrápali po snídani do 11 h :-D No bájo jsem si dáchla :-p Teď jsem si vyžehlila nový kabátek co jsem dostala k narozkám, tak v něm dnes už konečně vyrazím - venku je fakt hezky x-)
Profilova fotka
Ahojda holky, tak my se teďka vrátili z Lysé, jsme byli zaregistrovat auto, takže jsme vyčkáli frontičku ]-( a dostali SPZtku :-D Pak jsme si aspoň došli k číňanům na obídek a jsme doma...ale dlouho tu nebudem, jdem nafouknout kola a jedem někam na projížďku, je tam fakt úúúžasně teplíčko, až se divím :-.
Profilova fotka
No to počasí si fakt dělá co chce :-o Takový teplo jsem dlouho nezažila. No kdyby to zlstalo to by bylo bájo ;-)
Profilova fotka
vydržet by to mohlo, tohle se mi líbí, a ne pořád zataženo, deštivo...
Profilova fotka
Jen ,ě štve , že zítra už jdu do hokny tak si toho sluníčka asi moc neužiju ]-(
Profilova fotka
Tak ať ti to zase v práci utíká...a co máš za směnu? Já ještě zítra volníčko a ve ST+ČT zase do arbeitu...
Profilova fotka
Kde stéééééééééééé? :-D
Profilova fotka
Tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
Profilova fotka
Měla jsem v uterý odpo teď dvě raní za sebou a v Pátek zase odpo. Už mě to , ale v té práci nebaví ]-(
Profilova fotka
Holky vy to tady flákáte ]-(
Profilova fotka
Dobré večer! Včera jsme byli s manžou celý den v České Lípě, Kája byla u babičky. Večer mě bolela hlava, tak jsem šla sát asi už ve 20.30 h. Ale koukám, že jsem o nic nepřiša, protože je tady celekm puto prázdno :-( No kde jste ženský? =-) Dnes jsem se poměla, nemusela jsem vařit - manžel dělal bramboráky :-p no jsme se přežrala Jinak se tu hrabu cellý den ve fotkách, včera dorazily - bylo jich 167, tak to musím všecno zařadit ... Taky bylo u vás dnes tak ošklivo ? Tady každou chvíli pršelo. Ale včera a předevčírem bylo taaak hezky. Jsem dnes ani nebyla venku, odpo přišla kamaradka kvůli pojištění, tak jsme i pokecali, tak to samo uteklo ;-) :-D
Profilova fotka
Hojte, tak já před chvílí dorazila z práce, umyla se a balíme, páč zítra večer po práci rovnou razíme k rodičům a vracíme se zase až v pondělí...Ani mi neva, že dneska bylo deštivo, beztak jsem byla v práci..no hlavně, že předchozí dva dny bylo krásně, tak jsme si to aspoň užívali.
Profilova fotka
Tady zas nikdo nikde |-| Mě to dnes nějak uteklo ... dopo jsem vařila guláš a žehlila, odpo jsme byli venku, teď jsem upekla buchtu, no je už skoro večer. Nachvilku jsem zasedla k PC, než bude Ulice a pak uložit Kájuš.
Profilova fotka
Ahoj mori, tak ja jsem v praci do osmi, a pak razime vlakem rovnou k nasim k Plzni, takze tam prijedem kolem pul dvanacty, ale porad lepsi, nez jet domu za Prahu a rano jet tam, tak jedem rovnou a je to. Takze nebudu u PC, u rodicu ho uz nemam, tak se da rict, ze si aspon odpocinem. Tak budem chodit na prochazky se psem a bude taky dobre ;-)
Profilova fotka
Ahojky, valím na odpo do práce bléééé

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?