Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak jsme doma...tak máme zažádáno o nové řidičáky :-) Tak by to ještě chtělo to auto x-) Teď jsem dělala oběd, dnes odfláknutý, a pak musím na poštu a něco pokoupit. Venku začlo pršet, tak to na ty okna peču...
Profilova fotka
Soni - u nas prsi?? v Praze jeste sviti slunicko....
Profilova fotka
čau Kris, jjj tady prší, mi připadalo, že snad padají kroupy...to jsme přišli domů akorát :-D
Profilova fotka
prší a je polojasno :-D
Profilova fotka
No, takový hvězdy, ale bohužel už neexistují :-( Dopoledne jsem byla obíhat vyřizování pro mé autíčko. Docela fuška
Profilova fotka
Tady pršelo celou noc a teďka tu začiná svítit sluníčko :-)
Profilova fotka
U nás v noci taky pršelo...Dokonce jak jsem šla z práce pozdě, jsem odjížděla z Prahy až před 23hod, tak normálně manžel mi u nás přišel naproti k vlaku, před půlnocí, no jsem ho chválila, jak je na mě hodnej :-D
Profilova fotka
Soni - Petr mi ted psal, ze padaly kroupy.... to je ale blaznivy pocasi...
Profilova fotka
No já jsem si řikala, že to tam tak divně klape, venku...ale my byli zažraný do oběda :-D :-D
Profilova fotka
U vás kroupiy u nás sluníčko. To počasí si dělá co chce :-o Teda Satyy ty máš hodnýho manžela ;-)
Profilova fotka
Misi - jak hodnyho manzela?? ze mi hlasi, ze padaji koupy??? nebo to jak bude hlidat deti?? ;-)
Profilova fotka
To je dobře, ze je takhle podivný počasí, aspoň nemusím mýt okna :-) Dneska jdu na to cvičení, tak jsem na to zvědavá...
Článek se načítá
Profilova fotka
satyyy domůů ]-( :-D
Profilova fotka
ahoj holky, jsem taky 1982... Před chvílí jsem se sem koukala, o čem si "můj" ročník dopisuje a chtěla jsem vám napsat, že tady vše ok. Dokonce jsem se chystal jít ven, možná i na kolo... A asi před minutou se děsně zatáhlo a jen čekám, kdy se spustí liják. Možná i na ty kroupy dojde...
Profilova fotka
satyyy, ona asi myslela toho mýho, ne?
Profilova fotka
Ach jo :-( . Už leje jak z konve, kroupy padaj a já se tím pádem nikam nedostanu, protože berle an tý mokrý zemi strašně kloužou...
Profilova fotka
Obojí :-D Né všichni máte hodný manželi :-)
Profilova fotka
ahoj reb, tak to tam jde to počasí asi od nás :-D Posílám to na Prahu :-D
Profilova fotka
Jé a copak se ti stalo?
Profilova fotka
reb, a jak se jmenuješ? A kdypak bude svatbička? Jsem koukala, žes žádala o ruku ty, jo? To muselo být vzrůšo :-D
Profilova fotka
Pěkná fotka z řecka :-)
Profilova fotka
Jmenuju se Rebeka, rebelie mi láskyplně občas říká tatínek :-). Svatbička - zatím jsme se nedomluvili - já prosazuji letošní podzim, přítel by asi spíš příští jaro-léto... No, zlomila jsem si při dobíhání tramvaje (leden, led) nohu a ještě nemám zrehabilitováno, šlapu sice už na obě nožky, ale na tu pochroumanou jen zlehka, takže obě berličky a po té, co jsem na Hradčanský v metru minule spadla a pak ještě málem v tramvaji, tak to radši, když je mokro, moc nepokouším...
Profilova fotka
Jak dlouho jste s přítelem?
Profilova fotka
Rebeka, tak to je hezký jméno, a jak ti máme říkat?? Nebo jak ti jinak řikají lidi? Tak ať se ti nožka brzy uzdraví...v metru a v tramvajích je to pěkně na palici...jsem ráda, když mám volno, že do těch prostředků nemusím...
Profilova fotka
Jsem zvědavá co
Profilova fotka
misicka455: Jsme spolu 4,5 roku. A k té fotečce - chci zhubnout, povídám tu jinde s holkama o tom a chtěla jsem si tam dát nějakou fotku, ze který je jasný, jak jsem na tom, ale nějak teď nemůžu žádnou najít, tak aspoň tuhle... sonisek: Jakkoliv - Rebeko, Rébo, Rebíku, Rebu, Beky... Kromě Rebečko (bečko, bečko :-) ) mi nevadí snad nic.
Profilova fotka
Mě se libí Beky :-)
Profilova fotka
Taky by mi neškodilo zhubnout, ale asi jsem na to líná :-D Ať je aspoň hezky a můžem aspoň jezdit na tom kole :-)
Profilova fotka
Nápodobně :-)
Profilova fotka
sonisek: Já to taky zas tolik neřeším ajsem ráda, když si můžu zasportovat, nebo vyrazit do hor na procházku. Ale je fakt, že už jsem poněkud širokorozchodná a říkám si, že by svatba mohla být dobrou motivací...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?