Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Když nikdo doma neni, tak nekňourá. Ale kkyž přijde návštěva, tak se může zbláznit, ta vyvádí
Profilova fotka
No ten náš , když nás vitá tak taky ječí jak na lesy :-D
Profilova fotka
Holky, já když přijedu k našim, tak je Zoly zavřená v boudě, takže se pouští až když se zavřou vrata :-D Takže nejdřív se musím jít převlíct, a pak se s ní uvítat, jinak bych byla jak čuně :-D
Profilova fotka
no to už se mi taky parkrát stalo, že jsem šla z práce domů potkala maminu na vycházce ze psem a tá mě uviděla a celou poskákala takže jsem byla taky jako čunčík. Naštěstí u mě jsem jí tohoto zlozvyku odnaučila :-)
Profilova fotka
Tak jsme byli u jedněch prarodičů a dostali jsme čokoládový zajíčky...hned bych ho spořádala :-D
Profilova fotka
Už tak brzo :-o Jako na velikonoce jo :-D Tak se do nich pusť :-D
Profilova fotka
No, tak Velikonoce jsou za 14 dní a to tu pak nebudem, tak proto :-D No, já si ho nechám asi na zítra do práce, na nervy, teď se cpu perníkem se šlehačkou x-) x-) A za hoďku nás čeká další návštěva |-|
Profilova fotka
No mě ten čas nějak doma neutíká a velikonoce nesnaším, takže se ani nestarám kdy jsou :-D Nedělej chuťě jo! ]-(
Profilova fotka
A jak je doma? Jak dlouho budeš nemocná?
Profilova fotka
No asi ještě dlouho, pořád mi nepřišli od čeho mě bolí to břicho a ke všemu jsem dostala ještě horečku ]-(
Profilova fotka
tak se to na tebe taky pěkně nachytalo....tak hlavně, aby už na to přišli a byla jsi OK :-)
Profilova fotka
No uvidíme v Pondělí jdu zase po nějakých doktorech tak snad už budou chytřejší a já taky :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty už ani nevíš, kam to vůbec chodíš, co? Už je toho tolik...Manža jde koncem března na alergologii, tak jsem zvědavá, na co mu přijdou :-x
Profilova fotka
Posílají mě od jednoho doktora k druhému. Ve čtvrtek jsem odcházela od doktorky a měla tři žádanky :-D
Profilova fotka
To z tebe má ale zdravotnictví radost, takových peněz jim dáváš? To platíš u každýho, nebo když tě jako posílaj někam jinam, tak se tam neplatí?? Nějak v tom plavu...
Profilova fotka
No u doktorů jako na chirdě pak mě poslali na urologii jsem zaplatila 30 kč, ale na rentgenu na krvi, na ultrazvuku jsem nic neplatila. Co to zakladáš Soni za morbidní témata :-o
Profilova fotka
Míšo, radši no comment... A co doktoři?
Profilova fotka
fajn respektuji ;-) Doktoři pořád prdlajs ví. Jen jsem si dneska prodloužila neschopenku o týden víc. :-) Teď jdu na neurologii jestli mě nebolí břicho do zad :-o
Profilova fotka
Tak hlavně, aby ses z toho dostala a konečně přišli na to, co ti je...Tak týden ještě doma, jo? No to se máš :-D Já jdu ještě zítra do práce a středu + čtvrtek máme volno, tak ve středu půjdem vyřídit nové občanky, plus možná koupit nějaký hadříky a měla bych asi mýt okna, ale jen když se mi bude chtít a bude hezky :-D Jo, a ve středu jdu na hodinu na cvičení s míčema, tak jsem na to zvědavá, jdu tam prvně, jako tam u nás, jinak jsem na tom už jednou byla v lázních a bylo to celkem fajné :-D Ale pak jsem se nemohla skoro hýbat :-D
Profilova fotka
Na balonech jsem jednou taky byla je to super a hodně jsem se na tom nařehtala jak jsem s těch balońů pořád padala :-) no super to je, že si odpočinu od práce , ale měla jsem tolik domluvených akcí a teď je všechno pasé ]-(
Profilova fotka
Tenkrát bylo nejlepší ležet a ten obrovskej míč držet kotníkama :-D :-D To pak je blbý, když máš něco domluvenýho a pak to musí padnout...Nám se teď rýsuje sraz ze základky, já byla v "béčku", no a někteří lidi teď přišli s tím, že jako jestli to budem mít s "áčkem" dohromady...Je to po deseti letech a budu ráda, že uvidím některý holky fakt po těch deseti letech a ještě do toho druhou třídu, no to bych si už nepokecla vůbec s nikým...To jsem zvědavá, jak nám to dopadne...A navíc jsem mnohem víc stejně potkávala lidi z áčka, i jsem s některýma chodila na střední, tak si myslím, že bychom to měli mít jen my ;-) Stejně se tam všichni zhádáme, to nakonec nemá cenu, abych tam chodila a s těma dvouma holkama, co je chci fakt vidět, tak bych se s nima sešla jindy :-D
Profilova fotka
Juj po deseti letech to už je teda doba já to raději nepočitám :-D
Profilova fotka
Utíká to pěkně rychle, jako kdybych ze základky vypadla včera...
Profilova fotka
s pár lidma ze střední se stykám ještě teďka, ale ze základy to ne s některýma se ani nezdravím a ani nevím proč :-D
Profilova fotka
Tak to je přesný, já když kolikrát někoho potkala (hlavně kluky) ze základky, tak jsme se taky nezdravili a taky nevim proč...i s některýma holkama...ta základka byla stejně taková divná, jako my jako třída...Na střední to bylo 100x lepší a hlavně jsme lepší parta...
Profilova fotka
Jo jo střední byla supr. klidně bych se tam vrátlila :-D
Profilova fotka
To jo, ale učit už nee :-D Míšo, co ty vůbec máš za školu? Já dělala OA =-) a nejvíc mi nebavilo EKO a UCE :-D Fuj bleh... :-D Tak vypadala i ta vystrka :-D Ale hlavně, že maturu mám a nikdo se mi neptá, co jsem měla :-)
Profilova fotka
Já dělala Střední Integrovanou obor: Technická administrativa se zaměřením na eletrotechniku :-D no , ale myslím že ti to stejně nic neřekne....
Profilova fotka
Míšo, tak to je dobrej obor :-D Takže pošta to jistila :-D Co myslíš, že já s tou mou OA...dělám na recepci :-) Ale je fakt, že asi účtovat by mi nebavilo...I když kdo ví, co bude. Jestli manža začne dělat na ŽL, tak se s tím budem muset poprat, s těma všema účtama, daněma a tak...to už abych to začla študovat :-N
Profilova fotka
Ahojík, už jsem zase zpět.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?