Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Jj pošta to jistila :-D ne po škole by mě ani nenapadlo , že bych někdy dělala na poště a teď tam budu šest let :-D
Profilova fotka
Ahojky klhof, jakej byl víkend?
Profilova fotka
Tak dneska se tu asi v práci maká :-D
Profilova fotka
Tak když ty se flákáš, tak někdo za tebe makat musí :-D
Profilova fotka
No asi jo :-D
Profilova fotka
Tak jsem po obídku :-) Jsem si dala špagety x-) Míšo, tys mi nějak zahltila maila, ne?? :-D Asi se na to podívám až doma ;-)
Profilova fotka
No se nudím :-D a to ještě nekončím :-D
Profilova fotka
Ale šlo to, byla jsem u našich
Profilova fotka
Já se také flákám :-| :-| :-|
Profilova fotka
Teď budu tomu mímu miláčkovi vařit, uvidim jak to dopadne
Profilova fotka
Jakto že se flakáš máš volno?
Profilova fotka
Dalo by se říct že jo, ale takové delší. Jsem bohužel bez práce :-( :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to je pitomí a hledáš něco? Co by jsi chtěla dělat?
Profilova fotka
Hledám, pořád hledám- prodavačka dámské mody. V pátek jdu na pohovor, tak to snad vyjde. Jinak jsem vyučená fotografka.
Profilova fotka
A v oboru vyučení nic není
Profilova fotka
Jednou jsem tady něco napsala a pak to napsal jedné dotýčné do alba. Hatil tam její češtinu, tak jsem semka napsala něco ve smyslu, že to třeba není češka, že to nikoho nenapadlo a ten dotyčnej na to v tom albu odpověděl. takže si to tu čte :-)
Profilova fotka
Jé už mám těch diskuzí tolik, že tohle sem nepatřilo :-D
Profilova fotka
Bylo by, ale už jsem se o to dlouho nezajímala. Ale taky nevim, jestli se mi ten dotyčnej ozve :-| Přece jen jsem 7 let po škole.
Profilova fotka
No tak doufám, že něco najdeš. A jak dlouho už nedělaš?
Profilova fotka
Před vánocema se mnou ukončily smlouvu :-( :-( :-(
Profilova fotka
Klhof, tak drzim palce, at se konecne nejaka prace najde. Nedokazu si predstavit, ze bych ted nepracovala...
Profilova fotka
Je to hrůza, ale v tom mém oboru je práce vždy na 1 rok možná na 2 roky.
Profilova fotka
Tak určitě najdeš něco lepšího, ne? A focení tě baví?
Profilova fotka
Snad něco se najde. Baví mě focení, od školy fotim (fotila jsem) třeba sk.HOLKI, DAMIENS, BLACK MILK,.......ale i L.MACHÁLKOVOU, R.VOJTKA,.......
Profilova fotka
Tak to se někdy přijedu nafotit :-D
Profilova fotka
Klidně přijeď
Profilova fotka
Téda takový hvězdy jo. no to nás taky musíš na fotit, já jsem taky hvězda :-D pa jdu čučet na bednu
Profilova fotka
No tak sotva sem přijdu, tak už zdrháš, jo? :-D
Profilova fotka
Bré ránko holky...tak dneska je tu docela přijatelný počásko...máme volníčko, tak jedem obíhat úřady, tak jsem na to zvědavá...Tak si užijte den a zatím páčko :-D
Profilova fotka
Obíhat ůřády no to by se mi teda nechtělo, ale asi bych je obíhala raději než doktory :-D Jsem si tři dny odpočla a zítra a v pátek jdu k ním zase. Břicho už je lepší, ale nějak jsem si naležela záda tak se tak nějak od včerejška motám :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?