Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Ahoj Helčo...no, ono většinou to hezké na svatbu není nijak levné že... Ale svatba je super, myslím, že zpětně musím říct, že se investice vyplatí, kdybych měla skromnější svatbu, tak bych si to tak neužila :-D
Profilova fotka
kat, kolik jste měli lidí na svatbě? My měli něco přes dvacet a stačilo to :-) A to tam byli jen rodiče, sourozenci s rodinama a babičky a dědečkové. Kdybychom měli brát ještě tety, strejdy apod, tak by nás bylo asi přes 60 :-o A to by snad byli všichni z mé strany, jsme trochu rozvětvenější rodina :-) Takoví Hujerovi :-D Takže jsme to nechali jen na nejbližší rodinu a bylo to super :-) Tchýně původně nechtěla dělat svatbu vůbec, ale nakonec si to užila :-)
Soni, my měli 50, ale tak trochu netradičně - měli jsme také jen nejbližší rodinu (rodiče, sourozenci a babičky) a zbytek byli kamarádi;-) takovej super mejdan! Pojala jsem to tak, že proč bych měla zvát strejčky a sestřenky, které vidím jednou za uherský rok, když kamarády mám raději, je s nima sranda a tak:-) Našim se to sice moc nepozdávalo, ale bylo to super! Nelituji ničeho x-)
Profilova fotka
Tak hlavně, že jste si to užili a máte na co vzpomínat :-) Však my taky rádi vzpomínáme...šli bychom do toho klidně znova :-D Misicko, jsi OK? Kdepak tě máme? Jsi v pořádku? Co břicho?
Profilova fotka
Tadyýýýýýýýýýýýýýýýý :-D Z břichem si páni doktoři nějak neví rady zítra jdu na nějaké nuklearní vyšetření či co :-o a ve čtvrtek mě čeká ultrazvuk.
Profilova fotka
No, to budeš asi vzácný případ, když si s tebou neví rady...:-D Ale tak snad to bude brzy OK. Tak to budeš mít doma klídek, co? A ještě chřipka k tomu, no nic moc...
Profilova fotka
no jsem prostě medicinský exzot :-D
Profilova fotka
Třeba budeš tak vzácná, že tě budou představovat medikům :-D
Profilova fotka
no to se mám teda na co těšit :-o
Profilova fotka
Jako opice v Zoo :-D
Profilova fotka
Koukám, že se tu rozmáhají diskuze s těmi, kdo mají společná jména :-D :-D To už by se mohly témata fakt zakládat na cokoliv :-D Míšo, kdy máš narozky :-DJsem se tak pustila do té tabulky :-D :-D
Profilova fotka
22.8.1982 :-) Taky jsem na to čučela si založím taky svoji diskuzi Mišky, Myši, Mišičky dobrý ne ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
A ještě Myšáci :-D
Profilova fotka
A mohla by se přidat i satyyy, když je Mišáková :-D
Profilova fotka
hmmm
Profilova fotka
ale jo :-D
Profilova fotka
akorát že ona je "80" :-)
Profilova fotka
a nebo třeba založit diskuzi podle přijmení, myslím, že bych vní byla asi sama. některé ty diskuze mi připadají už stupidní
Profilova fotka
To já bych asi taky měla samostatnou diskuzi...i když kdo ví...A ty jsi teď od B, že? To sis moc nepolepšila :-D Já původně byla od Š a teď jsem Ú :-D To budou mít do budoucna děti radost :-D
Profilova fotka
No kdybych si nechala původní tak si myslím, že by se diskuze ujala :-) To jsem měla ůplně obyčejný Novotná :-D
Profilova fotka
já původem Švarcová bych se možná taky ujala :-) Tak jsme po obídku :-) Nějak se to nepovedlo...
Profilova fotka
jakpak to někdo vám to nepřál :-D
Profilova fotka
no, jsem tam měla dát ještě slaninu, mělo by to asi lepší chuť...
Profilova fotka
no jo chybama se člověk učí :-)
Profilova fotka
Už jde na mě taky hlad asi si půjdu něco udělat dobrého na papaní :-)
Profilova fotka
Tak jsme nakonec s manžou chvíli chrupkali a šli se jen projít tady kousek a nakoupit x-)
Profilova fotka
Jsem si říkala kam ses zdechla :-D
Profilova fotka
Jsme dostali po obědě chutě :-D
Profilova fotka
A na co :-D ?
Profilova fotka
no na spánek, přece :-D :-D :-D Na co jako myslíš?? :-D :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?