Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
vy ještě nemáte stanový datum? To jste dobrý :-) No, určitě bude hezky, musíš v to věřit :-) Však my to měli taky tak akorát, týden před bylo celkem chladno, nic moc póčo, ale pak v sobotu se vyjasnilo a takovej hic byl...
Profilova fotka
Měli bychom datum toho 10.5. Ale ještě musíme počkat až budu mít hotovou občanku, kvůli přepisu auta.
Profilova fotka
Týbrďo to už je , ale za chvilku :-o
Profilova fotka
To já minulí rok touto dobou začala se zařizováním. Je to šílený jak to letí a za chvilku budu mít půl roku po svatbě :-)
Profilova fotka
my na Valentýna měli výročí sedmiměsíční :-D
Profilova fotka
Je to za chvilku, kdybych dala na mého přítele, byla bych vdaná už cca půl roku :-N Budu mít při ruce kámošku, ta už má svatbu za sebou a začala se svatbám věnovat.
Profilova fotka
To má nějakou agenturu na zařizování svateb? To musí být dobrá práce...Ale já byla ráda, že mi do toho nikdo nekecá a zařídili jsme si všechno podle svýho :-D :-D
misi, tak to já loni touhle dobou měla už skoro všechno hotové :-D
jinak teda dobré ráno:-)
Profilova fotka
Agenturu nemám, jen se mi nabýdla kamarádka ze základky. Chce si dělat živnostňák na svatby. Já jsem ráda, že mi s tim někdo pomůže.
Profilova fotka
Tak zase je dobry, ze pokud "ti dva" na zařizování nemají moc času, tak se určitě nějaká odbornice hodí :-D Hlavně oni mají plno nápadů, jak co vylepšit a ani by tě to třeba nenapadlo :-)
Profilova fotka
Když jsem s ní mluvila, tak hned povídala do jaké barvy by to bylo nejlepší,..... Kytku zařídí, je aranžérka.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Jak se máte při neděli? Jaké máte póčo? Tady je vcelku přijatelně, jen venku fouká vítr. Tak snad dneska nepřijde ten "hukot" jako včera. Ještě že jsem byla zalezlá v práci a nemusela být zrovna někde venku. Dneska taky pracuju, do osmi do večera, tak snad to rychle uteče.
Profilova fotka
Je ošklivo, fouká vítr
Profilova fotka
a prší :-(
Profilova fotka
Tady už taky zase prší, sněží, nevim co to všechno padá :-|
Profilova fotka
Ať už je to léto ;-(
Profilova fotka
Zdarec palec, to je hnus dneska tá neděle ]-(
Profilova fotka
Nazdar Míšo, tak jak bylo? Odpočatá?
Profilova fotka
Bylo nádherně, ale odpočatá no to asi ne. už se těším jak stáhnu fotky do komplu a půjdu tak na hodˇku vytuhnout :-D
Profilova fotka
Tak pak pošli nějaký fotečky...Spát jo? A co já?? :-D Před chvilkou se tu stavěl mužíček, to jsem měla radost :-D Ale spěchal do práce...
Profilova fotka
No něco málo poslat můžu ;-) V pátek jsme šli spát asi ve tři ráno a stávali v sedm včera jsme šli něco kolem 12hod a taky stávali brzo takže já spát musím :-D to musíš pochopit :-D
Profilova fotka
A zítra máš ranní nebo odpolední? No, já jsem v práci, tak tu taky stejně nemůžu sedět věčně...no, ale aspoň jsme se trefily časově a můžu chvilku pokecnout :-)
Profilova fotka
Naštestí jdu zítra až na odpo, ale to nic nemění na tom, že budu zase brzo stávat jelikož mě to břicho přes ten víkend nepřestalo bolet tak jdu na tu chíru ]-(
Profilova fotka
Ježiši chudáku, tak to tam zítra přežij a ať vše dobře dopadne...pak dej vědět...
Profilova fotka
No jsem fakt zvědavá co to bude už mi z toho začína i hrabat :-D
Profilova fotka
Miši, halooo vstávat, už je večer :-D :-D
Profilova fotka
Už jsem vzhůru :-D jsem si dvě hodky pěkně dáchla to byla pohodička :-)
Profilova fotka
No to se někdo má :-) Ještě chvilku a pomažu dom...V sedm zkouknu zprávy na jedničce, ať mi něco poví o vichřici, a pak už to doklepu :-)
Profilova fotka
Ahoj vy dve solistky :o))) My jsme dopoledne vyrazili na vychazku... dve hodiny chuze proti vetru, kdy jsem chvilema myslela, ze i vzlitnu.... docela zahul, ale kraaasne jsem se provetrali a bylo to fajn... potom jsme dali obed a sli jsme si lehnout, muz sel na nocni, tak si potreboval jeste dachnout... ja jsem taky spala... dve hodiny a malem jsem z postele uz nevstala, kdybych nemela narizeny budik, tak spim az do rana :-N k veceri jsem delala palacinky... mnam mnam.... no a ted uz jsem sama doma... muze uvidim az v utery... tak se jdu umyt a potom asi zehlit :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?