Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Teda holky, vy snad pořád jenom spíte :-D :-D Satyyy, procházka unavila, co? ;-) Ty jo, palačinky, no to bych si nechala líbit x-) Tak to tam doma přežij a neboj se :-D
Profilova fotka
no kdyby jsi nebyla v práci tak si doma určitě taky dáchneš , kór v tom dnešním počasí ]-(
Profilova fotka
NO prochazka me malem zabila... ale zase byla u toho litani docela sranda :-D Ted uz se nebojim, ale vcera jsem byla taky cely den sama doma.... dvakrat vypli proud (nevim, co na to rekne treba lednicka :-( ) a byl od toho vetru strasny hukot, tak to jsem se docela bala... a Petr dorazil domu az v jedenact :o((( A Soni, mam tu jeste dve palacinky co zbyli, tak az pujdes z prace, tak se stav ;-)
Profilova fotka
Tak je fakt, že když jsme dva dny doma, tak občas se taky odpol. natáhnu, nebo se nechám uspat nějaký filmem. Ale když vím, že druhý den mám ráno vstávat do práce, tak radši odpol. nespím a jdu dřív večer, jinak bych večer čumákovala do tmy :-D :-D To si radši lehnu ten první den :-D
Profilova fotka
taky bych si dala palačinky :-D
Profilova fotka
Jdu si udělat taky něco na papu :-)
Profilova fotka
ja si padim umyt vlasy...
Profilova fotka
Tak jsem se napapinkala koukla na ber nebo neberem, chlapík vyhrál melcek a jdu hajat :-)
Profilova fotka
Tak už jsem taky doma :-D Satyyy, koukala jsem, že jsi svítila v ložnici asi :-D :-D Akorát, že jsem si ten vzkaz o palačinkách přečetla až teď, jinak bych neodolala :-D Manželovi přišli ještě těsně před devátou otravovat lidi na prodejnu, takže nestihl před desátou vlak, takže pojede až teď z Prahy, tak přijde kdoví kdy...to je hrozný...a že ty lidi otravujou i takhle v neděli ]-(
Profilova fotka
Soni, jsem fakt svitila v loznici... melas prijit, palacinky jsem snedla az k snidani .o)) Jinak s tema otravnyma lidma to chapu.... v patek Petr sel z prace o chvili driv a stihl vlak v osm... a v sobotu nestihl ani vlak v devet a byl rad, ze stihnul v deset... takze taky prijel pekne pozde... fakt na palici :o(
satyyy, hmm, to mi něco připomíná...když mi ujede autobus, jedu o skoro dvě hodiny později a když ujede i ten, tak jdu na stopa :-p chjo, chjo, taky máte kur.a pocit, že přes týden jste furt v práci a doma nemáte šanci cokoliv udělat, natož třeba se věnovat sobě? ]-(
Profilova fotka
Ahojky, nechápu se, mám volno, nemusím vstávat a už nemůžu spát :-( A manžel vytuhlej...Jsem v sobotu ani nebyla doma, normálně majitelé mě nechali přespat na penzionu, když tam skoro nikdo nebyl, a abych se nemusela trmácet tam a zpátky :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat - taky mi prijde, ze jen litam domu abych se vyspala... aspon v sobotu jsem mela trochu malo casu na sebe, kdyz jsem vsechno pouklizela... a jeste ze ma Petr pres tyden volno a aspon umyje koupelnu a vyluxuje jinak bych to asi delala cely vikend.... a vichrice me uchranila od myti oken, tak aspon neco :o)) Soni - jdi spaat, je jeste skoro tma.... a nebo pojd misto me do prace a ja si pujdu misto tebe lehnout... x-) Kat - k nam to az do pulnoci jezdi kazdou hodinu, ale u Petra v praci je snad nejvic prace par minut pred koncem pracovni doby.... :-(
Profilova fotka
kat, tak já dělám na krátký a dlouhý týden, takže mám volno jak kdy...třeba dneska a zítra mám volno, ale stejně to uteče jak voda, tak toho asi moc neudělám...a v poledne jedu na návštěvu ke kamarádce, tak to přijedu kdo ví kdy...
Profilova fotka
Krist, tak to radši zůstanu v tom pelechu a ty si zůstaň v práci, já teď byla tři dny, já mám splněno :-) V kolikpak pojedeš dneska domů, že bych se připojila :-)
Profilova fotka
Ja jeste nevim jak pojedu... ale vypada to, ze zitra pojedeme merit, tak pojedu domu autem, jen nevim kdy... musim jeste neco odvest mamine do prace... (jsem o vikendu tvorila ;-) , fotky mam na strese, jestli mi je jeste nesmazali) ... a taky si tam jdu vyzvednout brambory, gulas, chleba a mliko x-) :-D
satyyy, to je dobré, že bych taky jela k Tvojí mamce? :-D
Profilova fotka
Kat - jasne prijed ... urcite se tam pro tebe neco najde... ale chleba nedam, ten si upeces sama ;-)
Profilova fotka
jo táák :-D Zásobovat se :-D :-D To je jasný.... Fotky jsem viděla, ty jsi ale šikovná ;-) No, stejně nevím, jak dlouho budem kecat s kamarádkou...naštěstí ona bydlí hned u metra Vys., tak jen vyběhnu a jsem na vlaku :-) Ale asi v ty čtyři hodiny pojedu, možná dýl ;-)
Profilova fotka
¨Tak ja zjistim, jestli pojedu tim autem a kdy... a kdyztak bych se jeste ozvala a mohla bych te vzit....
Profilova fotka
Ale prosim tě, to si jeď jak potřebuješ, na mě ohledy neber ;-) Jen té kamarádce potřebuju něco koupit, asi se zastavím v Lysý v nějaký keramice apod...nevim, vůbec nevim co .... asi se rozhodnu až na místě :-D
satyyy, tak jo, chleba si upeču:-) Holky, v sobotu jsem byla na bowlingu, bylo to super - s našima (měli narozky, tak jsme je pozvali na véču a bowling), s bráchama a švagrovou a manžou, taková rodinná akce:-) bylo to moc prima:-) Akorát jsem teda nepila, pač jsem řídila domů, ale neva, bylo to moc fajn;-) Ale včera se zase ozval bacil a nic moc se mnou nebylo (teda skoro nic;-)) Tak doufám, že už mi dá pokoj konečně (nejsem jako nemocná, ale necítím se fit, divno v krku, nechce to odejít, ale ani se to nerozjíždí do něčeho většího)...
Profilova fotka
Tak už jsem po snídani :-) Chlebíček s medem, mňam mňam...a půjdu uklízet, ten byt to potřebuje jako sůl :-N
Profilova fotka
Holky, co jste "82", písněte mi datumy narození do IP :-) Vytvořím nějakou tabulku, ju? To mi baví...udělala bych jí pak večer...A info o svatbách si můžu zjistit v albumech, tak to je ok :-)
Profilova fotka
Ahojky, jakpak se dnes máte? Přítel je v práci a já se nudim :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám do diskuse a vidím tu ročník 82, no to se musím rázem přidat ;-) Jsem 15.9.1982 a letos plánujeme svatbu, i když společně s přítelem už žijeme a máme dokonce 18měs. prcka, pojali jsme to nějak opačně :-) Na svatbu se moc těšíme a kupujeme a zařizujeme tedy spíš já, přítele to moc nebere ;-( Zatím se loučím, pa
Profilova fotka
ahoj afinko, vítej a jak se jmenuješ? No, přípravy jsme si taky užívali :-) Manža byl rád, když něco přišlo, když jsme si šli pro prstýnky atd., ale nechápal, proč lezu sem na ty stránky :-D :-D Sice taky měl nějaký kecy, jako že bude muset být v tom kvádru, že se bude potit apod :-D Ale naštěstí to pak bylo super...A občas kouknem na video, tak tak vzpomínáme, jaký to byl krásný den :-) x-)
Profilova fotka
Ahojky, jmenuji se Helena. Jo jo, přítel oblek sice bere, je zvyklý z práce, ale tyhle stránky taky moc nepobírá a nechápe proč si tady lidi dělají albíčka :-) Prostě taková holčičí záležitost. Já zatím kupuji výzdobu, máme rezervované místo, kapelu a hostinu. Tak teď hurá na další přípravy a hlavně vybírání šatiček.
Profilova fotka
Sonisku, tak jsem koukala na tvá albíčka, mám svatbu podle datumu přesně rok po vás ;-) Kde jsi prosím tě našla tolik ozdůbek jak máš v albíčku, to je naprosto úžasné. Mě se moc líbí medvídci Me to you, ale nejsou zrovna levné tak máme jen ženicha a nevěstu :-)
Profilova fotka
Helčo, to jsem prostě jen tak hledala všude možně na netu a tolik krásných věcí se mi objevilo, že jsem neodolala a to albíčko si založila...My měli na autě klasické panenky, já nevěstu a manžílek měl na autě ženicha. Manža teď hlavně nechápe, proč jako ještě sem chodím, když už mám po svatbě :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?