Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Ale hlavne, že sme šťastne vdané, čo tam po kytke :-D
Profilova fotka
To jo, šťastné určitě jsme :-D Je to krásné :-D Jsme si s manžílkem takový vzácnější :-N
Profilova fotka
ahoj holky, koukam, ze jsem trochu zaspala tuto "vrstevnicovou" diskusi... uz jste vsecky vdany :)))
Profilova fotka
ahojky já mám dojem , že aji jo :-)
Profilova fotka
misicka:: to jsi me potesila :)) takze s nikym nepoklabosim o pripravach...tak alespon o tom jaky jste to holky mely? :-D
Profilova fotka
Holky svatba nám mám dojem zase sblížila a uživáme si jako milenci :-D No taky po osmi letech :-o Jé lafayette ty máš svatbu přiští rok v říjnu :-D tak to je super volba ;-) a můžu se zeptat kde?
Profilova fotka
misi:: s mitem mame prave trochu problem. nekonaji se tam svatby, takze.... budeme bojovat s vetrnymi mlyny. jsem z jizni moravy a chteli bychom v Rosa Coeli... ale jinak - mezi nami devcaty, se budem brat letos v prosinci, jestli sezeneme volny termin kdekoliv :) ale pssst. je to tajny ;-)
Profilova fotka
Ok držím jazyk za zuby. ;-) Já si myslím, že tu snámi poklabosíš i o připravách. Já je mám ještě čerstvé v paměti.
Profilova fotka
tak to jsem skutecne moc rada...protoze si s hodne veci - myslim prevazne ty uredni - nevim moc rady... treba nevim, jestli muze jit partner zamluvit termin sam na urad. ja jsem v zahranici a nemuzu mu pomoct :(
Profilova fotka
Samozřejmě , že může. My jsme k tomu potřebovali rodný listy. Ale jde zamluvyt termín a pak ty věci dodat. Třeba rodný čísla svědků jsme dávali asi až 5 min před obřadem. :-)
Profilova fotka
skvely. protoze v jine diskusi jsem se docetla, ze nekde to neakceptuji :( tak nevim prave :)
Profilova fotka
Ono hodně záleží na domluvě, ale já si myslím, že by neměl být problém.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak u nás třeba svědky nepotřebovali předem vůbec vědě, jen těsně před obřadem pak chtěli jejich občanky. A termín jsme si taky zamluvili jen tak po e-mailu s matrikou a pak tam šli asi za měsíc s rodnými listy atd. Termín určitě seženeš, to snad by neměl být problém, přeci jenom v zimě těch svateb asi tolik není.
Profilova fotka
to je dobre, ze jich v zime moc neni :D to se nam hodi :))) mame na to prave rozmezi 14 dnu, a musi to vyjit.. nejradeji bychom pred vanoci, pod stromecek .... :-) a taky abych pak stihla politat co nejvic veci, co bude treba.... i kdyz, bez obcanky asi nebudu muset :-D
Profilova fotka
A to dáte zároveň i rodičům jako dárek k Vánocům, že jste se vzali?
Profilova fotka
sonisek:: ne-e :) nechceme to rikat. az to samo vypluje....pristi rok chceme udelat druhy obrad ro ne oficialne :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,můžu se přidat?jsem taky ročník 82,ale svatbu budu mít až příští rok.Takže konám přípravy...Není tady taky někdo z opavska?
Profilova fotka
ahoj katy.m :-D To víš, že se můžeš přidat :-D Jak jdou přípravy na svatbu? ;-)
Profilova fotka
Mám akorát kamarádku a ta se bude vdávat v červnu v Bruntále :-N
Profilova fotka
ještě jednou ahojky,mame už termín,místo,reserve na hostinu a pár maličkostí se už "ohřívá"doma ve skříni :-D .Teď už jen střádáme penízky na tu hostinu :-S
Profilova fotka
a to budeme mít 60 hostů,takže to bude fuška :-o
Profilova fotka
holky, tak se snazim sehnat volny termin na kteremkoli urade a neni to takova legrace :D jsem zvedava, zda se zadari, maji vetsinou uzavreno uz 15.12. :(
Profilova fotka
Držím Ti palce lafayette ;-)
Profilova fotka
katy.m:: koukam ze budete mit docela velkou svatbu :) to bude blazines panecku :-D
Profilova fotka
já chtěla malou svatbu,ale z přítelovy rodiny to neprošlo... :-| ,ale i tak těšíííím se :-)
Profilova fotka
:-D to zname! akorat u nas je to z me strany :))) nicmene vam to spolu moooc slusi, tak at to vsechno klapne ;-)
Profilova fotka
děkujeme :-) :-) ,všimla jsem si,že chceš mít kopretiny,taky jsem je zvažovala,jen nevím,jestli by mi je v dubnu sehnali,tak zřejmě vyhrajou tulipány.Ty bys je v zimě sehnala? :-.
Profilova fotka
Tý jo, 60 hostů :-o My měli 22 + 3 děti a stačilo to bohatě. Když se vdávala ségra, tak tam byli ještě tety, sestřenice atd, to my neměli...A i když jsme nechtěli, tak nám rodiče zaplatili napůl hostinu :-D:-D
Profilova fotka
sazim na kvetinarstvi... budu shanet az je sezenu, zimni svatbu budeme mit velmi rychlou ve 4, pak pro ostatni pristi rok v rijnu a to by mely byt :) a na tu zimni mi bude jedno, jestli vubec nejakou kytku mam :) ale myslim, ze v dubnu by se daly sehnat...v kvetinarstvich maji dovoz, tak snad... ;-)
Profilova fotka
sonisek:to my si budeme hradit vše sami a ještě si nemůžeme vybírat,ale už mě ten vztek přešel...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?