Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
foogy vzhledem k finanční náročnosti jen dva a nikdo jiný. Fotograf a kameraman. Tak jsem sem fakt koukla do toho adresáře firem a našla gaja studio. Moc se mi líbí ty jejich návrhy co tam mají! Super moderní design už jsem to u nich poptala. haha můj pes. haha. a pak bude MM
Profilova fotka
Foggy tak příští týden mám volat, paní má dovolenku...:-) Jé a já stále myslela že MP je nějak skratka iniciálů jména... tak já se k těm telátkům taky přidávám :-)
;-) diky leni
Profilova fotka
Tak už jsem doma z práce-první den v práci po takové době,ale super!!!!!!!Já jdu v pátek na zkoušku účesu i na líčení,tak se moc těším...Dneska jdeme ohledně prstýnků a potom na matriku...
Profilova fotka
hakli - hele a na kolik vás takováhla svatba vyjde? jani - ahá, takže nic... Jsi mě nakopla, že jdu taky volat kosmetičce a taky na masáž (jsem si včera říkala, když jsem teď ta matka pluku, tak budu chodit na masáž a do solné jeskyně, ještě si to všechno užít, než mi to v březnu skončí). luci - jé, vy jdete na prstýnky? Taky bych chtěla jít, ale my se asi nesejdeme...
cca 150 tisíc plus ještě útrata tam. No tak jak lepší svatba v Brně pro 50 lidí. My už prstýnky máme, 23 září budou k vyzvednutí. Mám radost z těch oznámení, všechny stránky se mi zatím zdály takové ponuré i ty návrhy nemastné neslané ale tyto se mi moc líbí. Není to úplná klasika. Foogy tak to schvalujeme, jen se hýčkej - zajistíš pokračování rodu! Já v marriane objevila slevu do thajského masážního studia - sleva je 25 procent tak si tam půjdu koupit a objednám se před svatbou. Mělo by to být něco luxusního - sabai. A na nehty také půjdete?
Profilova fotka
Foogy jj určitě si to ještě užij, dokud to jde :-) Já budu chodit na plavání pro těhulky a taky asi na rehabilitační cvičení do nemocnice...mám tam volat ve středu, tak uvidím co mi poví... Luci tak ať vám dneska vyřizování dobře dopadne...my budeme dneska asi diskutovat ohledně toho jídla, co teda nakonec si necháme ukuchtit :-)
Prosím o radu...Když máte oznámení, jak tam máte: oznamujeme...ve 12.00 a nebo ve 12.00 hodin? Teď mi to poslali na ukázku, ať jim to odsouhlasím, tak nevím... a je: oznamují, že budou oddáni, dne... nebo bez té čárky za oddáni? Jsem teď nějak zmatená =-)
Profilova fotka
Kami, tak si nech napsat na další řádek "dne... " a nemusíš tu čárku řešit, takhle to máme my: Spojí své životní cesty v cestu společnou dne ..................... ve 12 hodin na .................................. :-)
Profilova fotka
Kami, my máme jen 12:30 ... a slovo oddáni na oznámku nemáme, tak s tím Ti neporadím, ale já osobně bych to udělala bez čárky.. ;-) tak snad jsem aspoň trochu pomohla
Já už tam místo na další řádek nemám :-(
Profilova fotka
... já bych tam taky dala bez čárky .. a buď jak jsem psala já "ve 12 hodin" anebo bych napsala "ve 12.00 hodin"..
Článek se načítá
ve 12 hodin a bez čárky
Profilova fotka
Holky, jaký vlastně máte text na oznámení? A máte i nějaké motto? My máme jako motto - Kdo miluje, má stále plné ruce práce a text je - ..oznamují, že nechtějí žít bez sebe, stanou se z nich manželé dne...
Profilova fotka
ve 12 hodin bez čárky ;-) hakli - na jednu stranu ti musím přiznat, že ti takovouhle svatbu závidím x-) Bude to nááádherně romantické. Na druhou jsem ráda, jak to máme my, vyhovuje mi to. Prostě všechno má své pro a proti. Já doufám, že nám pak hned po svatbě vyjde svatební cesta a ta bude romantická. Tak jsem se objednala ke kosmetičce na vyčištění pleti a na trvalou řas, juchů, to se těším, to budu krasavice :-D ;-) hakli - do thajského salonu, jůůůůůůůůůů! To bude lahoda!
Profilova fotka
nemue - my motto nemáme a zatím máme klasiku - oznamují, že budou oddáni..., se mi líbí, že je to jednoduchý, já ráda jednoduchý věci a hlavně mi přijde, že by se to k tomu oznámení ani nehodilo. Ale MP ještě neřekl poslední slovo. Holky, tak jste mě zase nakazily, že zítra ráno pojedu dřív a stavím se u floristky, juknout na katalogy a když tak si domluvit vlastní kytku a pak se chci stavit aspoň v jednom zlatnictví - před prací, uvidím, co budu stíhat.
Profilova fotka
jo a někdo se ptal na nehty, tak já chodím už 4,5 roku, takže i na svatbičku budou. Akorát ještě nevím, co s nima. Určo bude francie, ale možná jenom kamínky. Uvidím..
Profilova fotka
Nám se právě nelíbilo to slovo oddáni a nechtěli jsme ty klasické sladké kudrlinky.... tak nám docela dlouho trvalo, než jsme našli... Jinak já na nehty chodím dva roky a na svatbu je budu mít určo taky... Francie se vzorem stejným, jako mají šaty.. :-) Já se pro dnešek loučím, jdu řešit prstýnky a koláčky k oznámení..
Děkuji x-) raději nebudu říkat z čeho mám státnice :-D :-D :-D Ale mě to úplně zmátlo, jsem si říkala, že když tam dělají tolik oznámení, tak to přece nedají s chybou =-) dala jsem to tedy bez čárky a 12,00 hodin (mamka řekla, že tak :-N ) i když 12hodin by tež bylo ok, ale už to nechám tak :-) Já oznámko do alba dávat nebudu, ale klidně pošlu na meil ;-)
Profilova fotka
Tak už jsem doma,na matrice vyřízeno a album prstýnků je doma,teď už se jen rozhodnout!!!!! :-D
Profilova fotka
Luci, tak se do toho výběru prstýnků pěkně vnořte a ať vyberete ;-) Kami, chápu, proč ho nedáš do alba a prosím prosím, pošli mi ho tedy na mail (napíšu ti ho do IP).. ;-) Pavli, my máme na oznámení jak motto, tak text a to následovně: - motto: Manželství je pokus a každý pokus má svou cenu. O.Wilde - text: Spojí své životní cesty v cestu společnou dne ............... ve 12 hodin na ............................... :-) nám by měly prstýnky přijít pozítří, tak jsem hrozně zvědavá a netrpělivá!! Nemůžu se dočkat!! :-)
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem tu zas a pěkně nasr..... ]-( Byla jsem u našich kvůli těm koláčkům k oznámení a mamka prý, že jsme prdlý, protože koláče se dávají dva týdny před svatbou, tak co jako řeším.. Tak jsem jí řekla, že já to tak chci, a že budu asi první v historii, a jestli s tím má problém, že si ty koláčky roznosím sama.. Načež mi bylo řečeno, že s nima jako nevěsta nemám mít nic společnýho a tak. Těžko ale bude ona či Michalovi rodiče objíždět naše známé a kamarády a nosit jim koláče, že ..? No na to už neměla co říct.. A ještě k tomu, že jsem první v historii - tak to nejen při nošení koláčů a oznámení, ale taky v tom, že to máme v říjnu, když všichni ostatní to mají v létě a taky v tom, že to máme ve čtvrtek, když všichni ostatní to mají v sobotu... bla bla bla. já jsem tak strašně rozlobená, že si odteď budu zařizovat všechno sama a na ostatní kašlu a hotovo!
Profilova fotka
Luci, přeju Ti, aby to vaše rozhodování bylo rychlejší než to naše ;-)
Profilova fotka
Pavli, zkus to překousnout.. úplně vím, jak tě to neskutečně vytočilo!! Je to však vaše svatba, takže si s tím nedělej hlavu.. oni to pochopí anebo potřebujou víc času na vstřebání! Já koláčky budu rozvážet s našima, resp. jelikož každý před svatbou budeme jinde, tak MP bude objíždět svou stranu a já taky svou. Pomůžou mi oba rodiče.. jelikož jak říkáš, třeba ani neví, kde moji kamarádi bydlí a těžko by tam jeli beze mne.. Taťka mi nejspíš bude dělat řidiče, mamka to roznese v okolí anebo se všechno naskládá do auta a objíždět budeme všichni tři :-) když jsem chtěla něco řešit, tak mi řekli to stejné - že je na to čas, atd. tak proč stresuju.. načež jsem jim řekla, že nechci stresovat v posledním týdnu, abych se z toho nezcvokla a proto to řeším teď - naštěstí to pochopili a naopak mi teď dost pomáhají.. Takže hlavu vzhůru a někdy prostě člověk musí být první v historii ;-) Zkus si dát vanu anebo si udělat kafčo s něčím sladkým k tomu a vykašlat se na ty kecy.. přejde je to, jen se potřebujou buď vybouřit anebo potřebují na pochopení víc času :-)
Profilova fotka
Já budu roznášet koláčky v Třinci s maminou dva týdny před svatbou a v Jihlavě budeme roznášet tak týden před svatbou... No nevím,nevím jestli něco vybereme...
Profilova fotka
Oni do toho rodiče někdy asi moc mluví-vždyť je to naše svatba!!!!Moje mamina stresuje už teď za mě,dneska mi volala a říká: "Víš o tom,že už je to jen pět týdnů do svatby???No fakt,už jen pět týdnů!!!"
zdarec holky, tak jsme dneska sehnali oblek, boty, kravatu i kosili a vesli jsme se do 4000 sakumpikum :-N vubec to nechapu, jen tak z plezíru jsme si v pauze zašli do Krasu (kde je to tady v Olo jinak drahý jak něco) a ejhle slevy, a byla tam supr babka, poradila, pomohla, takže drahouš vypadá jak ze žurnálu a celá procedura netrvala ani čtvrt hodiny :-D vybrali jsme smetanovou košili i kravatu a černej oblek x-) až někde vyhrabu foťák, hodím to do alba :-)
lucka - moje mamina je taky streska a prudi s blbinama, se divim, že se za mě raděj nevdá ona, měla by pravděpodobně mnohem vychytanější svatbu :-| :-| :-| :-|
Profilova fotka
rosi: takže parádně úspěšný den!! :-)
lennia - no uplně jdu do vyvrtky, jsem si myslela, že to bude pěkny psycho vybirat oblek a všechno to kombinovat, plus Richard nesnasi nakupovani a zkoušení, ale todle byla naštěstí chvililinka :-D no nic, přeju všem pevné nervy s matkama (nemue - to s těma koláčama je pěkná blbina, prej když nevěsta peče sama koláče, tak si zapeče štěstí, no já budu teda zapečená stoprocentně :-D ) musim se jit učit, pač ty statnice mam za tejden a moc jsem tomu fakt zatim nedala :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?