Menu Forum

Říjen 2009

(Zamčená)
11. pro 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucka.s (29 r.)
Registrovala se 21. června 2009 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků a 2 alba. Region Jihlava.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Kostelík na Jánském kopečku v Jihlavě, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
lucka.s (29 r.)
Registrovala se 21. června 2009 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků a 2 alba. Region Jihlava.
    Kostelík na Jánském kopečku v Jihlavě, Region Jihlava
 Já jsem dala miláčkův oblek dneska do čistírny,jinak má snad taky všechno-košili,kravatu,boty,černé ponožky-ještě nemá kapesníček do saka,ale ten mi ušije paní švadlenka ze svatebního salónu...
24. srp 2009 v 19:51  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
  • Svatba byla 19. srpna 2011
    Hotel Happy Star, Hnanice, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
 rosi - tak držím pěsti u státnic !! emoticon

Holky, já dneska chodím pořád na záchod - koupili jsme si 4 litry burčáku ve Znojmě emoticon emoticon byl teda výýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýbornej, i když drahej .. ale co se dá čekat od prvního burčáku a z odrůdy Irschai..
24. srp 2009 ve 21:10  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 leni, dikec! no burčáček, to je moje emoticon)) tak pekne popijeni emoticon
24. srp 2009 ve 21:33  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tonny
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 97 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tonny
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 97 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, my byli o víkendu nakupovat v Brně a u Blažka teď mají výprodej loňské pánské kolekce. MP si tam koupil dokonci i dva obleky, jelikož to využije v práci a představte si, i s vestičkou stál oblek 3tis. Jinak sleva byla z 15 tis. To je dost dobré, ne? Tak pokud vaši budoucí manželé ještě nemají vybráno, tak ať vyrazí.
24. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak my oblek ještě nemáme a ještě ani nebude emoticon

Oznámko je Leni posláno emoticon kritiku přijímám emoticon

Ještě stále uvažuji nad tím ve 12.00 hodin a nebo ve 12 hodin...Mamka říká první variantu a mi přijde trošku zvláštní. Tak nevím...I když zase tím .00 říkám, že to jeopravdu v pravé poledne a ne 12.15 emoticon Tak to asi nechám na té první variantě...Jinak tomu nemůžu věřit, že už mám oznámko emoticon Ještě zjistit barvu svatby a můžu tvořit vývazky a tak emoticon

Jinak mají mega slevy snad všude! Jsem si koupila super šatky za 450 z tisícovky emoticon Přítel to ještě neví, já šaty nenosím (je to sportovní, já mám snad vše sportovní styl), tak se mu v nich musím ukázat. Kdyby o tom věděl, tak by to už nebylo ono emoticon No řekla jsem mu jen o kalhotech a kraťasech emoticon
24. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Ahoj holky, přeju krásné ránoemoticon

Tonny: to je parádní sleva a ještě lepší je, že jste vybrali emoticon

Kami, oznámko jsem dneska viděla a odepsala jsem ti emoticon je nádherné emoticon No a co se týče těch šatů, tak já myslím, že vůbec nebude nadávat či mít nějaké řeči, protože chlapům nesmíš říkat, co sis koupila, ale hned se v tom ukázat a to už se pak většinou na nic nezmůžou, protože nám to prostě moc sluší a jim se líbíme emoticon emoticon Ale sleva je to krásná.. no vidíš, jaký si měla úspěšný den - šatky, kalhoty, kraťasy.. emoticon

Mně o víkendu udělali naši hroznou radost emoticon maminka slavila narozky, tak jsem šla já, ona a taťka do jednoho obchůdku kouknout jí na nějaké oblečení.. Tak jsem jí do kabinky přinesla překrásnou sukni (společenskou - šedo-bílo-černo-sv.fialovou), pak k tomu bílou halenku (střih trička) a pak na to ještě úžasné korálky, které na 200% ladily se sukní - já jsem z toho ještě teď unešená, jak jí to slušelo.. mamka se v tom cítila parádně a taťka jí to s radostí zaplatil emoticon pak v obuvi jí ještě koupil botky k tomu, takže narozeniny měla krásné..
A mně právě taky koupili šatky a botky emoticon !!!!
25. srp 2009 v 07:39  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno všem emoticon

Leni, děkuji za pochvalu, ale můj výtvor to není emoticon Jsem to viděla tady, sehnala jsem si obrázek a v tom copy centru mi to upravili emoticon a za 10 Kč za jedno, no neber to emoticon

No už mě to skoro chytlo a tak jsem zvědavá co udělám až zjistím barvu svatby (podle toho kterou restauraci a co tam oni budou mít)...Na jmenovky se třepu jak malá emoticon už jsem si v krámě hladila papír (jsem na výtvarku trošku úchylná emoticon pletení košíků, korálky a tak mě strašně baví, ale pokud mám čas, tak doufám, že mě nebude moc tlačit čas)

Jaké budete mít soutěže na svatbě? Já uvažuju nad tou tombolou, jak je tady někde jedna diskuze o tom, to by se mi docela líbilo. Ale penízky bych nevybírala, každý by měl jeden lístek. A pak třeba kdo by chtěl další, tak by musel něco předvést emoticon Jinak snad nic...

A každý mi "nutí", že musíme jíst polévku společně! Já se tomu bráním jak čert kříži! Prostě se mi to nelíbí, tak to asi budu muset sama zařídit v restauraci, že chci svůj talíř emoticon
25. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nemue (33 r.)
Registrovala se 9. července 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 573 příspěvků. Má 29 přátel. Region Náchod.
  • Svatba byla 15. října 2009
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
nemue (33 r.)
Registrovala se 9. července 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 573 příspěvků. Má 29 přátel. Region Náchod.
    Region Náchod
 Dobré ránko holky, díky za podporu! Odteď budu rodiče stavět před hotovou věc, aby nemohli nic vymýšlet...

Kami, taky mi to nutí, ale jsme neústupní, že prostě polévku jíst společně nebudeme... no, už si okolí začíná zvykat.. V restauraci si to domluv tak, že to bude domluva mezi restaurací a ženichem a nevěstou, ne mezi rodiči, kteří tam případně dojdou něco domlouvat za vašimi zády... emoticon
25. srp 2009 v 08:24  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Kami, je to moc pěkný a i když to není tvůj výtvor, je to moc hezké a za super cenu ještě emoticon

Já jsem si taky hrozně užívala tvorbu jmenovek a vývazků emoticon polštářek na prstýnky mi udělá kamarádka, protože ona šije (šila si aj plesové šaty, šila někomu aj svatební šaty) a nabídla se mi s pomocí, uvidíme se na svíce, tak se už těším jak krásně bude polštářek vypadat emoticon

My soutěže budeme mít, ale bude to v režii našich hudebníků - to je pán cca 50let a hraje už roky na svatbách a tak už to má všechno v merku, takže soutěže bude mmít v režii onemoticon)

Tak víš, co? Můžete mít třeba každý svůj talíř, ale "krmit se".. taky už jsem to tu někde viděla a je to v pohodě.. anebo mít normálně svůj talíř a jíst klasicky každý sám.. stačí to v restauraci říct emoticon a nikomu to neříkej, uvidí to až v den D a to nebudou mít řeči už..
25. srp 2009 v 08:26  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni, snad mi někdo nedonese bryndáky a nezačne mi je nandávat emoticon Mi to prostě přijde divné! Taky jsem uvažovala nad tím, že kdyby mi někdo strkal bryndák, tak bych mohla mít připravené dětské bryndáky-půjčím si, hodně kamarádek má děti, a začnu je rozdělovat jim-taky by se jim to nelíbilo emoticon ale to by bylo moc, takže se domluvím v restauraci. Jak můj M nechce šaškovat před veřejností a je mu špatně jen jak četl papír z matriky-"Nastupuje ženich s maminkou, nastupuje nevěsta, hraje hudba..." tak si hned představí, jak na něho kouká několik lidí a je mu špatně. I když já ho stále uklidňuju, že se všichni stejně budou dívat na mě emoticon

My budeme mít DJ, tak jsem zvědavá emoticon

Ještě jsem chtěla vymyslet svatební noviny. I když nějaké tenké, my totiž máme našich pět let vedených v takovém bloku i s fotkama, vstupenkama a tak emoticon Můžu vyfotit a zase pak rozeslat(v příštím týdnu emoticon )

Vy máte všechny svoje údaje a fotky tady na beremku? emoticon Já mám z toho trochu osypku emoticon
25. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 emoticon spolecna polivka, to je děs pro mě, taky to nechcem a bryndák už vubec ne emoticon
souteze nam zajistuji kamaradi, tak se nechame prekvapit, mame tam dražbu, ale pořádně nevím čeho
25. srp 2009 v 08:41  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Kami, nee.. nemám tu údaje všechny na beremku.. fotky jsem sem dávala jenom průběžně, když jsem třeba psala o svých šatech na druhý den po svatbě emoticon a svoje oznámení s našima údajema vůbec tu nemám!! emoticon
25. srp 2009 v 08:44  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Já to nijak neprohlížela, ale jak jsem včera blba s tím, že mám nějaké chyby na oznamku, tak jsem mrkla do přípravných alb a projížděla jsem to a ony tam mají o adresy, celá jména emoticon
25. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 tak některým to nevadí.. já to tak nemám.. mám v albu oznámení, které máme, ale není "naše" ! emoticon
25. srp 2009 v 08:56  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Jo, to je dobré, toho jsem si všimla... emoticon já mám taky to oznámení od někoho, ale mi bylo hloupé to tam dát. No když tak přepošlu na meil, vždyť o nic nejde emoticon
25. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 jasný, o nic nejde.. ale jak jsme si psaly.. jistota je jistota!! emoticon
25. srp 2009 v 09:00  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni, přesně...svatbu z filmu nebrat emoticon
25. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 emoticon emoticon
25. srp 2009 v 09:09  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
Registrovala se 25. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1799 příspěvků a 1 album. Má 56 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 8. října 2009
    Na zámku Štiřín, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
Registrovala se 25. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1799 příspěvků a 1 album. Má 56 přátel. Region Havlíčkův Brod.
 ahoj breburdy, jdu vás dočíst

Ráno jsem se byla juknout na prstýnky, vybrala jsem od značky Retofy, mají u nás v HB ty nejkrásnější, akorát se mi jich líbí asi 5, takže to bude muset rozseknout přítel emoticon

A pak jsem byla ve 2 cukrárnách na dorty - šílený, ale když si přinesu fotku, tak mi ho taky udělají, takže na dnešní den mám jasné úkoly.
25. srp 2009 v 09:11  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Já na dorty úplně zapomněla!!! emoticon emoticon emoticon To asi budu muset taky najít něco, kde mi je udělají...No to jsem zvědavá...

Máte nějaké dárečky pro rodiče? Nebo děkovné dorty?-to se mi moc nezdá, prže sladkého bude hodně a mamka nemá stejně místo v mražáku emoticon

Ještě jsem četla, že mají být dárečky pro svědky a družičky...Tak malé něco koupím, asi něco pro radost a svědkům teda nevím emoticon jsem se včera totiž dívala tady do toho kalendáře na co nezapomenout, musela jsem si i něco vypsat(dorty mi unikly emoticon ) co ještě udělat a objednat a bylo tam i že se mají sehnat dárečky pro svědky...jo i pro hosty, ale mi se ta vína a čokoládky dělat nechtějí, sice to vypadá pěkně, ale leze to do peněz emoticon
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
klate
Registrovala se 20. června 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 17. října 2009
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
klate
Registrovala se 20. června 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Příbram
 Ahoj holky, teda reknu vam, nez se clovek v praci probudi a prihlasi se, tak tady to uz zije, ani se nestiham divit.

Dneska mi to v praci nebude asi moc bavit, ale jdeme s kolegyni asi na 2 hodiny mimo kancl, tak se rozptylime. I kdyz to nebude uplne prijemne rozptyleni emoticon zarizujeme velkou akci a co cert nechtel, pani manazeri maji velke oci a kdyz prijde vyuctovani, zda se jim to moc a vy to pak zehlite.

No nevadi. Snad bude dobre.

Jinak jak pises o prstynkach foogy, tak ja vybrala presne tu co mam v albu a MP se nelibili, vybral tucet jinych, ale jelikoz ma takovy divny, neprstynlovy ruce, tak mu tyhle nejvic padly a nakonec je "vybral" on emoticon Znate to.

Dort uz mame taky zarizeny, 4 patra, a to nejmensi si nechame zamrazit, snad do toho prvniho vyroci vydrzi, no a jeste pak budem mit dva jen jednopatyrkovy. Kazda napln jina, tak jsem zvedava, ale v te cukrarne pecou vyborne, meli jsme moznost ochutnat na kamaradky svatbe. Ale je fakt, ze ty nabidky v cukrarne se mi taky nelibili, ale podle obrazku jsou flexibilni.
25. srp 2009 v 09:20  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nemue (33 r.)
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
nemue (33 r.)
    Region Náchod
 Já včera dostala kontakt na paní, která pekla dorty sestřence na svatbu - za 4500,- měli dvoupatrový dort, dva menší, 5 rolád a 80ks minizákusků, což si myslím, že je velmi dobrá cena, takže si ty dorty nechám udělat taky u ní.. jo a navíc byly moc dobré emoticon

Dárky pro rodiče, svědky mít nebudeme.. Jen jsem objednala ty minivínečka do výslužek - to dostanou i svědci i rodiče... Nic dalšího neplánujeme nakupovat
25. srp 2009 v 09:21  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
klate
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
klate
    Region Příbram
 kamirko, jejda, dik za tip, taky mrknu do kalendare emoticon
25. srp 2009 v 09:21  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Kami, my budeme teda dělat dorty aj pro rodiče.. ale to jako poděkování neberu.. my budeme dávat poděkování (na fotograf. papíře) a pak jim koupíme svatební album, aby si do toho mohli vybrat fotky, které se jim líbí.. dáme jim samozřejmě CD a zařídíme jim to, ale prostě si vyberou svoje fotky, které chtějí mít v jejich albu.. emoticon

Hani, my jsme taky byli u vás v HB, ale byly tam teda strašně drahý na náš vkus.. líbily se nám tam dvoje, nakonec bysme si vybrali, ale to byla třeba částka 12tis,./kus.. emoticon
25. srp 2009 v 09:22  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 nemue: Na kolik vyjdu ta vínečka? Jako mi se to líbí, ale přijde mi to drahé, jsem asi divná emoticon Ale když vidím, kolik nás pak bude stát kuchyň a tak, tak šetřím emoticon i když včerejší nákup tak nevypadal emoticon
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Kami, jj, u kuchyně se nám taky protočily panenky.. ale máme ji takovou jakou jsme chtěli !! Je podle našich představ, je na míru a je velká.. takže se až tolik nedivíme.. ale v první moment, co jsme si spočítali, kolik stála, tak jsme koukali emoticon emoticon
25. srp 2009 v 09:30  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Pavli, tak to je super cena za to cukroví a dorty!! Jooo, teď jsem aj pšikla, takže je to pravda!!! emoticon
25. srp 2009 v 09:31  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
 leni - fakt tolik?? tý jo, to je mazec! Já se na částku neptala....
25. srp 2009 v 09:32  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nemue (33 r.)
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
nemue (33 r.)
    Region Náchod
 Kami, na 70kč jedna lahvička.. Je to docela dost, ale je to taková pozornost, která se hned nezkazí a do výslužky už pak budeme dávat jen minizákusky bez dortu...
Taky vybavujete byt? To my už máme naštěstí za sebou, teď už ladíme jen takové doplňky.. emoticon
25. srp 2009 v 09:33  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
 holky, tak kuchyň předěláváme taky, MP stavěl barák sám před 7mi rokama a kuchyň moc nevychytal, je vyzděná, takže než se narodí mimís, bude jiná emoticon
25. srp 2009 v 09:37  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.